Įkraunama...
Įkraunama...

Vidaus durys 2

QUOTE(Daredi @ 2016 08 23, 09:27)
Sveiki. Skirtumai tik vizualiai. Varstymui, naudojimui jokios įtakos nėra.
Jei varčia su užlaida, naudojami paprasti, reguliuojami vyriai, kurie matosi. Jei varčia be užlaidos, naudojami paslėpti vyriai. Tuomet varčia lygi su stakta ir vyrių nesimato (optiškai atrodo šiek tiek platesnės durys). Tiesiog paslėpti vyriai yra brangesni.


gal ne taip kategoriškai, gerai biggrin30x30.png tokiom durim taip pat gali būti naudojami paslėpti vyriai. Ir tai priklauso nuo užsakovo norų ir pageidavimų. O jeigu užsakovas nesižino ko norėt - gauna pigiausią variantą. Ir be to lygiai taip pat, durims be užlaidų gali būti naudojami matomi vyriai. O paslėpiami vyriai yra labai lengvai reguliuojami taip pat.
Su užlaida lengviau sureguliuoti t.y. nesimato, jeigu po kiek laiko durys pasiklaipo. Nu ir šiaip, kokios labiau klasikinės be užlaidų jau nelabai žiūrisi.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2016 08 23, 14:07)
Ačiū, dar perskaičiau, kad su užlaida brangesnės, bet lengviau montuojamos. Tiesa?


Šiaip tai kainai netūrėtų įtakoti ta užlaida. Bet, matyt, įvairūs gamintojai skirtingai tai traktuoja.


Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2016 08 23, 17:02)
Šiaip tai kainai netūrėtų įtakoti ta užlaida. Bet, matyt, įvairūs gamintojai skirtingai tai traktuoja.


kai mes domėjomės, tai su užlaida buvo brangesnės. Nu ir šiaip, prie jų darbo truputi daugiau yra. Nebent durys iš medžio masyvo, tuomet to papildomo darbo ten nelabai daugiau. Bet va, visos faneruotos ar dažytos turėtų būti brangesnės.
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 08 23, 18:11)
kai mes domėjomės, tai su užlaida buvo brangesnės. Nu ir šiaip, prie jų darbo truputi daugiau yra. Nebent durys iš medžio masyvo, tuomet to papildomo darbo ten nelabai daugiau. Bet va, visos faneruotos ar dažytos turėtų būti brangesnės.


Nei vienas gamintojas, su kuriais mes dirbame nebrangina durų dėl užlaidos. Kai kurie tuo tikriausia naudojasi.
Durys be užlaidos yra brangesnės, bet tik todėl, kad naudojami brangesni itališki paslėpti vyriai.
Kokybiškos masyvo durys yra brangesnės negu faneruotos ar dažytos MDF durys.
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2016 08 24, 09:24)
Nei vienas gamintojas, su kuriais mes dirbame nebrangina durų dėl užlaidos. Kai kurie tuo tikriausia naudojasi.
Durys be užlaidos yra brangesnės, bet tik todėl, kad naudojami brangesni itališki paslėpti vyriai.
Kokybiškos masyvo durys yra brangesnės negu faneruotos ar dažytos MDF durys.

turėjau galvoje ne masyvas vs faneruotos, bet dažytos arba faneruotos su užlaida vs be jos.

gal būt gamintojas ir nebrangina, bet salonai ar pardavimo vietos brangina.

Vis tiek nesuprantu, kodėl jūs lyginate duris be užlaidos su paslėpiamais itališkais vyriais o va duris su užlaida imate su paprastais išoriniais vyriais. Tai jeigu ten paslepiami, tai ir ten turėtų būti paslėpiami. O paslėpiami vyriai durims su užlaida yra dar brangesni. Ir jeigu išmetame vyrius, durys be užlaidos patampa pigesnės? ar ne taip?

kokybiškas, lakuotas ar alyvuotas uosio masyvo duris galima nusipirkti už 350€, tuo tarpu kokybiškai dažyto MDF duris tur būt mažiau kaip už 450€ nepavyks rasti. Faneruotas duris mažiau kaip už 350€ manau irgi rasti bus sunku.
Atsakyti
Aš kalbu apie tai su kuo ir kaip dirbu aš pati. Pas mus kaina priklauso nuo vyrių, o ne nuo to kokia varčia. Kiekvienas gamybininkas ir prekybininkas dirba pagal save.
Kokybės supratimas taip pat yra indvidualus.
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2016 08 24, 12:01)
Aš kalbu apie tai su kuo ir kaip dirbu aš pati. Pas mus kaina priklauso nuo vyrių, o ne nuo to kokia varčia. Kiekvienas gamybininkas ir prekybininkas dirba pagal save.
Kokybės supratimas taip pat yra indvidualus.

ok.png sutinku
Atsakyti
QUOTE(bianca_polo @ 2016 08 15, 12:21)
Irgi bandziau, nekelia. O koks terminas gamybos ir kokia kaina jums isejo uz kokio tipo duris?

žadėjo per mėnesį, pagamino per dvi sav. ir jau nori dėti bigsmile.gif
dar nemačiau kaip atrodo.
durys 4: 3 standartinės, 1 stumdomos, drabužinėj. Baltos, MDF, lygios su 5 grioveliais.
su atvežimu, montavimu, spynom, rankenom ir t.t. 1400 eu
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

padekit surasti duris - baltas, kokybiskas ir nebrangias. Ar tokiu nebuna? blush2.gif noretusi tilpti i 100-130 euru uz vienas duris.
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2016 08 29, 13:42)
Sveiki 4u.gif

padekit surasti duris - baltas, kokybiskas ir nebrangias. Ar tokiu nebuna? blush2.gif noretusi tilpti i 100-130 euru uz vienas duris.

pas mane panasus pageidavimai, bet kokybe uz tokia kaina labai abejotina. Man labai Invado Neve patiko, pas mus ju kaina didoka, bet imant tiesiai is Lenkijos, tai visai isipaisau i biudzeta. Butu idomu komentarai del ju blush2.gif ar siaip nieko gero, ar sudas, ar apskritai pinigai i bala g.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 08 29, 13:59)
pas mane panasus pageidavimai, bet kokybe uz tokia kaina labai abejotina. Man labai Invado Neve patiko, pas mus ju kaina didoka, bet imant tiesiai is Lenkijos, tai visai isipaisau i biudzeta. Butu idomu komentarai del ju  blush2.gif  ar siaip nieko gero, ar sudas, ar apskritai pinigai i bala  g.gif


o kur jus jas ziurit Lenkijoj? kokia kaina gaunasi su staktom ir apvadais? Man sitos irgi patiko, bet LT kiek atsimenu, brangokos vistiek gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2016 08 29, 14:38)
o kur jus jas ziurit Lenkijoj? kokia kaina gaunasi su staktom ir apvadais? Man sitos irgi patiko, bet LT kiek atsimenu, brangokos vistiek gaunasi

LT man jas po 280 paskaiciavo, bet cia su montavimu. Dar konkreciu tiekeju neissirinkau, bet kai buvau Lenkijoje Suvalkuose, vienoje parduotuveje sake iki 150 euru kainuotu. Kai turesiu duru specifikacija, ieskosiu kur geriausia kaina duos ir jau kalbejau su pirklenkijoj, jie man 14 duru uz 250 euru atveztu.
Atsakyti