Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(Pookelis @ 2016 07 19, 13:12)
Grindys ąžuolo parketas. Baldai balintas ąžuolas
Vaikai- berniukas ir mergaitė. Galvojam gal žalsva, gal gelsva, bet tikrai ne melsva

Gelsva daryciau.
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2016 07 19, 13:12)
Grindys ąžuolo parketas. Baldai balintas ąžuolas
Vaikai- berniukas ir mergaitė. Galvojam gal žalsva, gal gelsva, bet tikrai ne melsva


Aš greičiausiai rinkčiausi tarp baltos ir vos vos gelsvos.


Atsakyti
Vaikai pageidauja ryškesnės spalvos. Aišku ryškios nedarysim, užteks nuo tapeto ryškumo ir spalvų. Dabar gelsvas kambarys. Matyt vėl teks į panašią spalvą žiūrėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2016 07 19, 16:35)
Vaikai pageidauja ryškesnės spalvos. Aišku ryškios nedarysim, užteks nuo tapeto ryškumo ir spalvų. Dabar gelsvas kambarys. Matyt vėl teks į panašią spalvą žiūrėt smile.gif

Vaikai dažnai nori ryškumo. Manasis irgi norėtų raudono, žalio, geltono, kad šviestų iš tolo, bet tai ryškiam kambary greit pavargt gali, o ir atsibos. Aš rinkčiausi ramią spalvą, gal kokią gelsvai pilką, visai visai šviesią, kad neatšaldyt kambario, bet ir nenugeltonint. Nuo tapeto tikrai užteks margumo ir spalvų.
Atsakyti
Nu va. Plūkėmės vakar su vyru. Klijavom tuos velnio tapetus.

user posted image

Nusprendėm, kad dažyti vis dėlto lengviau. Arba klijuoti, kai klijai tepami ant tapeto, o ne ant sienos karsta.gif


Dabar reikia priderinti naktinę romanetę wacko.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif ,
galkas turit tokius baldus? lova spintoje
Ar patenkinti? Planuoju vaiko kambary kažką panašaus užsakyti, vietos tada sočiai bus, bet nežinau be žmonių rekomendacijų baisu nert stačia galva smile.gif. Noriu, kad tikrai vertas daiktas būtų ilgam, ir kad netektų gailėtis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2016 08 01, 11:31)
Labas 4u.gif ,
galkas turit tokius baldus? lova spintoje
Ar patenkinti? Planuoju vaiko kambary kažką panašaus užsakyti, vietos tada sočiai bus, bet nežinau be žmonių rekomendacijų baisu nert stačia galva smile.gif. Noriu, kad tikrai vertas daiktas būtų ilgam, ir kad netektų gailėtis. smile.gif

Fainu sprendimu cia yra.Mano drauge dare lovas vaikams.Sake labai patenkinta.Tik nezinau ar sitoje firmoje.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2016 08 01, 11:01)
Fainu sprendimu cia yra.Mano drauge dare lovas vaikams.Sake labai patenkinta.Tik nezinau ar sitoje firmoje.

Gal galėtumėt pasiteirauti ar šioje firmoje? Jei kitoje, gal kontaktais galėtų pasidalinti? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ieškau patarimo.
įrenginėsim nedidelį kambarį dviems merginoms.
grindys bus šviesesnės nei foto, balintas ąžuolas.
tapetuota viena siena, kitos dažytos (balta,pastele - dar neaišku).
Lovos užsakytos, liko nuspręsti dėl jų spalvos.
o man taip nesigalvoja doh.gif doh.gif doh.gif
noriu praktiško neutralaus sprendimo, kad sumąsčius po kelių metų pakeisti tapetus lovos tiktų tos pačios.
apie šviesiai pilką, kaip flamingų kojos, merginos nė girdėt nenori, o salotinių ar rožinių aš nenoriu.
user posted image
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2016 08 01, 18:38)
Sveikos, ieškau patarimo.
įrenginėsim nedidelį kambarį dviems merginoms.
grindys bus šviesesnės nei foto, balintas ąžuolas.
tapetuota viena siena, kitos dažytos (balta,pastele - dar neaišku).
Lovos užsakytos, liko nuspręsti dėl jų spalvos.
o man taip nesigalvoja  doh.gif  doh.gif  doh.gif
noriu praktiško neutralaus sprendimo, kad sumąsčius po kelių metų pakeisti tapetus lovos tiktų tos pačios.
apie šviesiai pilką, kaip flamingų kojos, merginos nė girdėt nenori, o salotinių ar rožinių aš nenoriu.
user posted image
4u.gif

O jei baltos? Man grazu baltai dazytas medis su faktura.
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2016 08 01, 19:38)
Sveikos, ieškau patarimo.
įrenginėsim nedidelį kambarį dviems merginoms.
grindys bus šviesesnės nei foto, balintas ąžuolas.
tapetuota viena siena, kitos dažytos (balta,pastele - dar neaišku).
Lovos užsakytos, liko nuspręsti dėl jų spalvos.
o man taip nesigalvoja  doh.gif  doh.gif  doh.gif
noriu praktiško neutralaus sprendimo, kad sumąsčius po kelių metų pakeisti tapetus lovos tiktų tos pačios.
apie šviesiai pilką, kaip flamingų kojos, merginos nė girdėt nenori, o salotinių ar rožinių aš nenoriu.
user posted image
4u.gif


Papasakosiu, kaip mes darėme ir likome patenkinti. Pirkome pieno spalvos lovos rėmą. Jūsų atveju, matyt, būtų tapeto fonas. O kambario margumą kūrėme interjero detalėmis, viena kurių yra patalynės užvalkalai. Juos įsigydami šiek tiek atsižvelgėme į tapeto raštą ir kitas interjero detales. Trumpai tariant pastelinė lova sukuria puikų pagrindą išryškėti gražioms interjero detalėms. Taigi čia reikėtų jau Jums patiems sustrateguoti - jei patalynė visiškai balta, tuomet norisi "gyvybės" iš lovos rėmo; jei patalynė turi gražių detalių, kurias galima gerokai dažniau keisti nei lovos rėmą, tuomet ryškinčiau tas detales.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Gal pagelbetumete man suplanuoti vaiku kambari? :)
Kambarys nera didelis, tad norisi neuzkrauti jo. Planuojame prie didziosios sienos statyti dviaukste lova, netoli duru, kampe - didele ir erdvia spinta. Rasomaji stala prie lango. Turime ir ale prancuziska balkona, kurio nenorime uzgosti.
Bandau ikelti planelius, kad aiskiau butu :) Gal jus kazka idomesnio pasiulysite, patarsite? 4u.gif Nes as daugiau nieko idomaus nesugalvoju...
Pabraizytas planelis:
user posted image
Vaizdas is virsaus 1:
user posted image
Vaizdas is virsaus 2:
user posted image
Tikslus kambario planas:
user posted image
Atsakyti