Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

QUOTE(Ingese @ 2016 07 17, 18:58)
Patinka man ir durys, ir židinys-labai gražu....smile.gif
Papildyta:
Kibs dulkės? kažkaip nepagalvojau g.gif tai kai išdžius gal jau nekibs...? g.gif
na man ir patinka, bet sunkoka tepti, reikia jas labai gerai išplauti, nes mozavosi man tepant...
Švitrinti kažkaip prisibijau, nes galiu gauti žemėlapį.... g.gif net nežinau.

jei norite tik atnaujinti - nebutina svitrinti iki medzio, pakanka pasiausti laka ir tiek.
prie matinio lako viskas kimba, valosi sunkiau, o ir vaizdas ne koks. Man graziau, kai lenta turi sioki toki silkini atspalvi.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 07 17, 19:41)
jei norite tik atnaujinti - nebutina svitrinti iki medzio, pakanka pasiausti laka ir tiek.
prie matinio lako viskas kimba, valosi sunkiau, o ir vaizdas ne koks. Man graziau, kai lenta turi sioki toki silkini atspalvi.

tai, kad matosi tas blizgesys.
O kaip pašiaušti, nes bijau, kad tada žemėlapis gausis....
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2016 07 17, 19:54)
tai, kad matosi tas blizgesys.
O kaip pašiaušti, nes bijau, kad tada žemėlapis gausis....


paprasciausiai, su svitriniu popieriumi, ziurekit kokio grubumo jums reikia 100-200
Atsakyti
Gal galite parekomenduoti duru gamintojus Kaune? butu idealu jei galetu pasiulyti ir grindjuostes,

Dekui! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 07 17, 23:30)
paprasciausiai, su svitriniu popieriumi, ziurekit kokio grubumo jums reikia 100-200

pažįstamas sakė su 320 g.gif ax.gif
Atsakyti
3 metus gyvenam "be spintos", t.y. susipirke esam lentynas is ikea, bet jos niekaip neuzdarytos, kokios skandinaviskos spintos turetu but? stumdomom durim, paprastom, armonikinem? g.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2016 07 28, 23:46)
3 metus gyvenam "be spintos", t.y. susipirke esam lentynas is ikea, bet jos niekaip neuzdarytos, kokios skandinaviskos spintos turetu but? stumdomom durim, paprastom, armonikinem? g.gif


Aš prie to paties prisidėsiu klausimu - ką manot apie atvirtą spintą? Visai be durų? Kokie minusai? Ar rūbai mažiau išlieka gaivūs? Spintos niša gan maža, galvoju, ar verta apsikrauti durim g.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2016 07 29, 11:19)
Aš prie to paties prisidėsiu klausimu - ką manot apie atvirtą spintą? Visai be durų? Kokie minusai? Ar rūbai mažiau išlieka gaivūs? Spintos niša gan maža, galvoju, ar verta apsikrauti durim  g.gif


jeigu esate labai tvarkingi arba meniškai netvarkingi, tada gražu. Bet jeigu ten pastoviai bus apkuista, tai grožio bus ne per daugiausiai, nes durų neuždarysite ir nepaslėpsite...

naudojamiems rūbams nieko nenutiks, tik nenaudojami gali apdulkėti.

jeigu esate alergiški dulkėms, sveikiau būtų spinta su durimis.

Gal galima daryti ne viską atvirą, o pvz atvirą tik kabyklą - ant pakabų sukabinti rūbai paprastai atrodo tvarkingai ir gražiai. Arba smulkesnius daiktus sudėti į dėžutes, kad tvarkingiau atrodytų.
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2016 07 29, 11:19)
Aš prie to paties prisidėsiu klausimu - ką manot apie atvirtą spintą? Visai be durų? Kokie minusai? Ar rūbai mažiau išlieka gaivūs? Spintos niša gan maža, galvoju, ar verta apsikrauti durim  g.gif

Man atviros lentynos nepatinka ne tik dėl vaizdo, nes tikrai nesam iš tų, kurie palaiko idealią tvarką, vistiek su laiku netvarkos atsiranda. Nepatinka ir dėl to, kad apdulka drabužiai. Pakabintus tada maišuose reikia laikyt, vaizdelis ne itin gražus.
Atsakyti
As irgi negaliu pakesti atviru lentynu, jau galiu isivaizduoti, kaip mane nervintu ne taip sulankstyti rubai , oj ne ne doh.gif stengiames viska daryti uzdara , tik viena kita lentyna gal bus atvira pvz prie tv ir viskas smile.gif
Atsakyti
Skandinaviškų interjerų blogas: http://www.myscandinavianhome.com/
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 06 27, 18:32)
user posted image

Mamma mia, kaip gražu!!! blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šviesi lapė: 25 rugpjūčio 2016 - 13:10