Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Apklausa: Kokios rūšies duoną dažniausia kepate? (123 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
parasykit paprastos duonos recepta, jau kiek bandziau nesigauna...norisi rugstesnes tokios, gal kuri is merginu kepa ta pacia vis ir gaunasi? nebenoriu pirkti is parduotuves duonos...siaip valgom ir juodesne ir baltesne...
si vakara iskepiau Valstieciu duona, bet nekokia gavosi, gal kad su greia programa kepiau?, man kazko per mazai g.gif ir miltai per rupus, tai duona grubleta gavosi, net nzn...
laukiu patarimu...
pries savaitgali kepiau morku pyraga duonkepeje-pavyko smile.gif nes neturiu normalios orkaites doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2010 10 30, 20:52)
Ner tokios  schmoll.gif  Bet kad dar teks bandyt, tai tikrai  doh.gif Pas mane pirma programa "Paprasta balta duona", tai gal cia pagrindine  g.gif

g.gif niekas neatidarinėjo duonkepės? na dar karta pabandykit

QUOTE(xiuke @ 2010 10 30, 20:55)
parasykit paprastos duonos recepta, jau kiek bandziau nesigauna...norisi rugstesnes tokios, gal kuri is merginu kepa ta pacia vis ir gaunasi? nebenoriu pirkti is parduotuves duonos...siaip valgom ir juodesne ir baltesne...
si vakara iskepiau Valstieciu duona, bet nekokia gavosi, gal kad su greia programa kepiau?, man kazko per mazai g.gif ir miltai per rupus, tai duona grubleta gavosi, net nzn...
laukiu patarimu...
pries savaitgali kepiau morku pyraga duonkepeje-pavyko smile.gif nes neturiu normalios orkaites doh.gif

o su mielėms ar raugų kepat?
su rupiais miltais sunkiau iškyla ir nelabai tinka kept su greitąja programa
su raugų,o dar labai patinka Fermerių duona
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 30 spalio 2010 - 20:18
QUOTE(nataliuncik @ 2010 10 30, 20:45)
gal kita karta pabandykit su kita programa, pvzd. normal/basic/pagrindine  g.gif o tada jau matysit



Nu jo, perpjovem su dukra, paragavom doh.gif Ziauriai jauciasi druska, nepanasu i pyraga, nors duonkepes receptuose jis pavadintas "Pyragu". Gall galit pakomentuot recepta?

2 kiausiniai
130g sviesto
80ml pieno
1 v. s. druskos
4 a.s. cukraus
345g miltu
2 v. s. mieliu
100g razinu


Viska dejau paeiliui, gerai atmatavus. Gal klaida, kad sviesto nepasildziau, o sudejau gabalais? Bet isminke tai graziai g.gif
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2010 10 30, 21:19)
Nu jo, perpjovem su dukra, paragavom  doh.gif  Ziauriai jauciasi druska, nepanasu i pyraga, nors duonkepes receptuose jis pavadintas "Pyragu". Gall galit pakomentuot recepta?

druskos labai daug doh.gif o ir šis receptas jau anksčiau buvo aptartas(jis iš knygutės Moulinex'o berods) doh.gif
o tai kad gabalais dėjot tai viskas tvarkoj, kiaušinius dar galima buvo atskirai suplakt, puresnis butu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 30 spalio 2010 - 20:23
Moulinex reiktu receptus žiūrėt originalo kalba, nes lietuvių kalbos vertimas tragiškas... Anytai ir vis nesigaudavo, kol nepabandė kept pgl mano jau išbandytus rec. arba daba užrodžiau nataliunčiko blogą, tai neatsidžiaugia ir sakė- SUPER mergina pavaro, šaunuolė wink.gif Taip,, kad prašom susirinkt pagyras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 10 30, 21:27)
Moulinex reiktu receptus žiūrėt originalo kalba, nes lietuvių kalbos vertimas tragiškas... Anytai ir vis nesigaudavo, kol nepabandė kept pgl mano jau išbandytus rec. arba daba užrodžiau nataliunčiko blogą, tai neatsidžiaugia ir sakė- SUPER mergina pavaro, šaunuolė wink.gif Taip,, kad prašom susirinkt pagyras smile.gif

blush2.gif wub.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 10 30, 22:17)
g.gif niekas neatidarinėjo duonkepės? na dar karta pabandykit
o su mielėms ar raugų kepat?
su rupiais miltais sunkiau iškyla ir nelabai tinka kept su greitąja programa
su raugų,o dar labai patinka Fermerių duona

su mielemis kepiau, siaip ir su raugu kepiau seniau, tik duonele sausesne gavosi...neisejo kept ant normalios programos, nes skubejau doh.gif galvojau tix ir greitoji tam paciam gaminiui doh.gif tai kada ta greitoji tada programa naudojama?
paziuresiu Jusu rekomenduojamus receptukus smile.gif
beto esu tik pradedancioji eksperimentatore, tad noriu atsrinkti sau tinkama duonele...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 30 spalio 2010 - 20:43
QUOTE(xiuke @ 2010 10 30, 21:37)
tai kada ta greitoji tada programa naudojama?

prašom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 10 30, 21:27)
užrodžiau nataliunčiko blogą, tai neatsidžiaugia ir sakė- SUPER mergina pavaro, šaunuolė wink.gif Taip,, kad prašom susirinkt pagyras smile.gif

Kur jį rasti? ax.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2010 10 30, 21:52)
Kur jį rasti?  ax.gif

Prašom ax.gif
Atsakyti
nataliuncik aciuks.gif
Atsakyti