Įkraunama...
Įkraunama...

kaip ismokti valdyti savo jausmus ir emocijas

sveikos ir sveiki, net nezinau nuo ko pradeti... gal tiesiog trumpai... esu zmogus kuris kartais saves nekencia uz tai koks jis yra... uz tai kad pasako ka pagalvoja bet neapgalvojes nieko nepagalvojas apie kitu zmoniu jausmus ir kaip jie i tai reguos.. nesu piktybine biggrin.gif geras zmogus esu tik visur ir visada tampu pacia blogiausia del savo lieziuvio blush2.gif tikrai geda bet kiek kartu bandai save suvaldyti neilgam iseina.. pvz negaliu slepti antipatijos zmogui draugu kompanijoje... veliau gaunasi didele mesl... kruva blush2.gif
Atsakyti
Tai prieš pasakant reikia pagalvoti, ar verta sakyti, ir, visų svarbiausia, ar kitiems žmonėms tikrai įdomi jūsų nuomonė apie juos.
Atsakyti
Peter Kummer "Nieko nėra neįmanoma" konstruktyvaus mąstymo vadovas. Lengvai skaitosi, puikiai nuteikia, keičia gyvenima geresne linkme. Moko kontroliuoti save ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 09 rugsėjo 2010 - 11:54
QUOTE(Ausencia @ 2010 09 08, 22:01)
sveikos ir sveiki, net nezinau nuo ko pradeti... gal tiesiog trumpai... esu zmogus kuris kartais saves nekencia uz tai koks jis yra... uz tai kad pasako ka pagalvoja bet neapgalvojes nieko nepagalvojas apie kitu zmoniu jausmus ir kaip jie i tai reguos.. nesu piktybine biggrin.gif  geras zmogus esu tik visur ir visada tampu pacia blogiausia del savo lieziuvio blush2.gif  tikrai geda bet kiek kartu bandai save suvaldyti neilgam iseina.. pvz negaliu slepti antipatijos zmogui draugu kompanijoje... veliau gaunasi didele mesl... kruva blush2.gif

Pas mane irgi yra šiokia tokia problema, kaip pas tave. Kartais atrodo, kad nurimstu ir susivaldau, bet ir vėl tas pats.. Aš irgi nesu piktybinė, tiesiog mane nervina žmonės. Draugų kaip ir neturiu, giminių taip pat ne kalnai. Man sekasi bendrauti su vyresniais žmonėmis, su savo bendraamžiais kalbos neturiu. O vyresnių draugų susirasti sunku dėl amžiaus skirtumo. Siūlyčiau tau per daug antipatijom nesišvaistyti, o tą susikaupusią neigiamą energiją išlieti kur nors kitur ir naudingai. Tam kartui tikrai padeda.

QUOTE(*Mirabella* @ 2010 09 09, 12:53)
Peter Kummer "Nieko nėra neįmanoma" konstruktyvaus mąstymo vadovas. Lengvai skaitosi, puikiai nuteikia, keičia gyvenima geresne linkme. Moko kontroliuoti save  ax.gif  4u.gif

Dėkui už rekomenduotą knygą, reikės įsigyti 4u.gif
Atsakyti
Aš kai jau jaučiu, kad tuoj kažką leptelsiu, pradedu skaičiuot nuo 1 iki 10. Lėtai. Per tą laiką kol suskaičiuoju, kartais ir tema pasikeičia smile.gif
Atsakyti
gausi syki i galva ir bus ramu kuriam laikui biggrin.gif
Atsakyti
Nei tu prievartauk save ,nei tu ka .Negalima visiems patikti ir itikti .O savo nuomone gyvenime kartais reikai dantimis ir nagais ginti .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 09 rugsėjo 2010 - 14:26
QUOTE(burbanti @ 2010 09 09, 15:25)
Nei tu prievartauk save ,nei tu ka .Negalima visiems patikti ir itikti .O savo nuomone gyvenime kartais reikai dantimis ir nagais ginti .

nuomonę -taip smile.gif tačiau jei sėdi nepatenkintu veidu ir žeria nuomonę kurios niekas neklausia arba įžeidinėja žmones nes jai jie nepatinka -tokias emocijas reikia mokėti suvaldyti..
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2010 09 09, 14:31)
nuomonę -taip  smile.gif tačiau jei sėdi nepatenkintu veidu ir žeria nuomonę kurios niekas neklausia arba įžeidinėja žmones nes jai jie nepatinka -tokias emocijas reikia mokėti suvaldyti..

O kodel?Kartais reikia pasakyti ka galvoji ,nes zmones siais laikais labai pasikele ,galvoja ,kad jie pasaulio bambos .Kartais verta nuleisti ant zemes
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 09 09, 15:32)
O kodel?Kartais reikia pasakyti ka galvoji ,nes zmones siais laikais labai pasikele ,galvoja ,kad jie pasaulio bambos .Kartais verta nuleisti ant zemes

kartais reikia smile.gif bet... cituoju : "pvz negaliu slepti antipatijos zmogui draugu kompanijoje... veliau gaunasi didele mesl... kruva" -tokiu atveju jaučiasi blogai visi kompanijoje esantys žmonės. ignoruok tą žmogų , nebendrauk bet akivaizdžiai rodyti savo tokius jausmus -blogo tono ženklas.. aš pati esu tokia, todėl puikiai žinau kad susivaldyti yra be galo sunku tačiau tikrai reikia smile.gif
Atsakyti
Jei nuomonė pasakoma laiku ir vietoje, ir jei tai nėra įžeidinėjimas, tai nieko tokio. Bet jei atvirai ir be aiškios priežasties demonstruoja antipatijas, tai reikėtų susivaldyt. Jei nebūtų problemos, autorė dėl to nesijaustų blogai, bet panašu kad pati suvokia savo charakterio negeroves.
Na patarimas tik vienas- prieš ką nors sakant, pagalvoti. Norint įmanoma save kontroliuoti. smile.gif
Atsakyti
Ne ,ne ...kartais zmones supranta tik tokia kalba ,graziai nesupranta .
Papildyta:
QUOTE(wit @ 2010 09 09, 14:41)
kartais reikia smile.gif bet... cituoju : "pvz negaliu slepti antipatijos zmogui draugu kompanijoje... veliau gaunasi didele mesl... kruva" -tokiu atveju jaučiasi blogai visi kompanijoje esantys žmonės. ignoruok tą žmogų , nebendrauk bet akivaizdžiai rodyti savo tokius jausmus -blogo tono ženklas.. aš pati esu tokia, todėl puikiai žinau kad susivaldyti yra be galo sunku tačiau tikrai reikia smile.gif

Vat tame ir esme ,kaddauguma -pilka mase plaukianti pasroviui .As niekada nesisolidarizuojuosi simpatijose ir antipatijose su niekuo .Kas man nepatinka gali buti mano geriausio draugo draugas ir atvirksciai.Ir nuo to niekas nepasikeis
Atsakyti