Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 05, 10:42)
Pas mane irgi fakturines bet baltos, nieko nesimato  smile.gif
user posted image

Žodžiu reikia dėti faktūrines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 10 05, 10:28)
Žodžiu reikia dėti faktūrines smile.gif


valyt reiks visas 4u.gif Nebent neeksplotuoji arba nesierzini dėl kiekvienos dėmelės biggrin.gif
Atsakyti
Pries skambinant meistrui noriu paklausti. Kai nusivale sienos plyteles matau kad matyt kai kele gipsa, man nubreze kelias virsutines baltas plytas... Kaip manot labai sudetingas darbas butu jas pakeisti, ar labai daug mane nuchargintu uz tai meistras?
I tuos pacius meistrus nesikreipsiu nes as jie man n kartu viska perdarinejo ir as jiems dalies pinigu nesumokejau.
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 05, 12:32)
Pries skambinant meistrui noriu paklausti. Kai nusivale sienos plyteles matau kad matyt kai kele gipsa, man nubreze kelias virsutines baltas plytas... Kaip manot labai sudetingas darbas butu jas pakeisti, ar labai daug mane nuchargintu uz tai meistras?
I tuos pacius meistrus nesikreipsiu nes as jie man n kartu viska perdarinejo ir as jiems dalies pinigu nesumokejau.

zodziu issiaiskinau smile.gif
Atsakyti
saulesvaikas10, o pas jus vonios apdailos tokį karkasą padarė su pagilėjimu apačioje? Taip prieiti prie vonios labai patogu, tik gerokai daugiau krapštymosi meistrui, kas = daugiau kainuoja visas grožis.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 10 05, 14:05)
saulesvaikas10, o pas jus vonios apdailos tokį karkasą padarė su pagilėjimu apačioje? Taip prieiti prie vonios labai patogu, tik gerokai daugiau krapštymosi meistrui, kas = daugiau kainuoja visas grožis.

Taip, sake man meistras, kad brangiau kainuoja. Tik nepamenu kiek brangiau sumokejau smile.gif Kadangi sienele stacionari, taip mano dizainere issprende problema del priejimo prie krano kadangi mano pacios labai mazas ugis. Ji montuoti i sona neisejo nes pats kranas yra gana platus ir butu trugdes. Siaip as esu labai patenkinta situo sprendimu. Ta pati man baldininkas padare ir po kriaukles spintele mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 05 spalio 2016 - 14:43
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 05, 15:42)
Taip, sake man meistras, kad brangiau kainuoja. Tik nepamenu kiek brangiau sumokejau  smile.gif Kadangi sienele stacionari, taip mano dizainere issprende problema del priejimo prie krano kadangi mano pacios labai mazas ugis. Ji montuoti i sona neisejo nes pats kranas yra gana platus ir butu trugdes. Siaip as esu labai patenkinta situo sprendimu. Ta pati man baldininkas padare ir po kriaukles spintele mirksiukas.gif

gal galite parodyti ir spintelę po kriaukle? mes sukam galvas ką ten daryt.. nes pas mus ten ir vamdžiai dar ir skaitliukai unsure.gif
mes darėm tokį kojom vonioje irgi, bet ne per visą vonios ilgį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 10 05, 15:32)
gal galite parodyti ir spintelę po kriaukle? mes sukam galvas ką ten daryt.. nes pas mus ten ir vamdžiai dar ir skaitliukai unsure.gif 
mes darėm tokį kojom vonioje irgi, bet ne per visą vonios ilgį 4u.gif

Spintele dar neturi duru biggrin.gif
Bet ji labai paprasta 4u.gif tiesa ir nebrangi smile.gif viduj bus lentyna, o durys atsidarys nuo pushu. Nieko ypatingo 4u.gif apacioj yra padarytas tas idubimas kojoms kad jos nesirankytu ir tiek.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 05 spalio 2016 - 19:37
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 05, 20:36)
Spintele dar neturi duru  biggrin.gif
Bet ji labai paprasta 4u.gif tiesa ir nebrangi  smile.gif

Dėkui, pas mus netinka toks variantas.. po ja vamzdynai, ir skaitliukai, kurių bent kartą į kelis mėn,. reikia.. unsure.gif reiks kažką galvotis.. smile.gif
Atsakyti
Pasiplanavau WC ir vonios patalpą. Niekaip nesugalvoju ką daryti su kriaukle.. Ji bus arti vonios, tai taškysis. Jei po kriaukle bus spintelė,j ą kaip mat išpūs... Kaip manot, kokią kriauklė būtų patogiausia? Gal turit idėjų? Nelabai yra vietos gyvatukui - tai ar gerai būtų virš vonios?
Mėlynai apvedžiota - tai siena. Durų vietą galima keisti. Mąstelis: 1 langelis 10 cm.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 06 spalio 2016 - 14:18
Turiu klausimėlį dėl bortelio duše.
Planuojame daryti dušą be padėklo, o bent jau kol kas užsidengti tik dušo užuolaida (nebent nepasitvirtintų idėja, tada pridėtume stiklinę sienelę), tai kaip daryti bortelį dušo atskyrimui nuo bendros erdvės? Kadangi trapo tiek įgilinti neišeis, kad būtų vientisos grindys, tai reiks bortelio. Iš ko jį daryti, kad būtų ne griozdas? Galvojom iš plytų ir jas apklijuoti plytelėm, bet gali būti labai jau grubiai... Gal kas turi gerų idėjų?
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2016 10 06, 15:18)
Turiu klausimėlį dėl bortelio duše.
Planuojame daryti dušą be padėklo, o bent jau kol kas  užsidengti tik dušo užuolaida (nebent nepasitvirtintų idėja, tada pridėtume stiklinę sienelę), tai kaip daryti bortelį dušo atskyrimui nuo bendros erdvės? Kadangi trapo tiek įgilinti neišeis, kad būtų vientisos grindys, tai reiks bortelio. Iš ko jį daryti, kad būtų ne griozdas? Galvojom iš plytų ir jas apklijuoti plytelėm, bet gali būti labai jau grubiai... Gal kas turi gerų idėjų?

o ka plytelių meistras siūlo? ar patys plyteles klijuosite?
Atsakyti