Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(B'ena @ 2016 12 03, 15:19)
Pradėjau paieškas nuo Ikea ir apsukusi ratą vėl prie jos grįžau, nes kaina dar įkandama, o kokybė vonios baldų kiek domėjausi, tai visai nebloga  unsure.gif


Gal ne Didenybės atveju, bet vienas iš variantų, užsisakyti kartu su virtuve.
Atsakyti
Buvom Ikėjoj, nu netinka visos...

Man tik spintukės su veidrodžiu reikia...
Atsakyti
Sveiki,gal kas darete vientisa stalvirsi su praustuvo spintele ir skalbykle?koks praustuvas patogiausia?galvojom desim pastatoma,bet lyg ir per aukstai jis butu,tai ziuret tik ileidziama?
Atsakyti
Sveikos ax.gif Pasidalinkit patirtim,kiek pas jus namuose vonios kambarių ir kokio ploto jie? 4u.gif
Planuojame būsimo namo išdėstymą,namas bus 1 aukšto,labai paprastutis ir nedidelis,max 115-120 kv.m.Pačiai norėtųsi dviejų vonių,o vyrui užtektų ir vienos,kolkas tik dviese esam,tad sunku įsivaizduoti būsimus poreikius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myliukas`: 05 gruodžio 2016 - 19:16
QUOTE(Myliukas` @ 2016 12 05, 20:15)
Sveikos  ax.gif Pasidalinkit patirtim,kiek pas jus namuose vonios kambarių ir kokio ploto jie?  4u.gif
Planuojame būsimo namo išdėstymą,namas bus 1 aukšto,labai paprastutis ir nedidelis,max 115-120 kv.m.Pačiai norėtųsi dviejų vonių,o vyrui užtektų ir vienos,kolkas tik dviese esam,tad sunku įsivaizduoti būsimus poreikius.

Jeigu vietos ribotai, neaukociau vietos dviems vonios kambariams. Geriau tada nedidele WC patalpa ir normalus vonios kambarys prie miegamuju. Bet jei ateity seima gerokai pagausetu, du vonios kambariai tikrai nepamaisytu.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 12 06, 01:02)
Jeigu vietos ribotai, neaukociau vietos dviems vonios kambariams. Geriau tada nedidele WC patalpa ir normalus vonios kambarys prie miegamuju. Bet jei ateity seima gerokai pagausetu, du vonios kambariai tikrai nepamaisytu.

pritarčiau, tikrai pakaks atskiro wc su praustuvu ir tada jau normalus vonios kambarys su dušu/vonia (ar ir tuo ir tuo) kažkur link miegamųjų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliukas` @ 2016 12 05, 19:15)
Sveikos  ax.gif Pasidalinkit patirtim,kiek pas jus namuose vonios kambarių ir kokio ploto jie?  4u.gif
Planuojame būsimo namo išdėstymą,namas bus 1 aukšto,labai paprastutis ir nedidelis,max 115-120 kv.m.Pačiai norėtųsi dviejų vonių,o vyrui užtektų ir vienos,kolkas tik dviese esam,tad sunku įsivaizduoti būsimus poreikius.


Užtenka įsivaizduoti šiokiadienio rytą suskambus žadintuvui, kai 2 suaugę ir pvz 2 paauglės dukros ruošiasi į darbą/mokyklą smile.gif na su vienu vonios kambariu niekaip! Kitą vertus, jei vaikų kol kas nėra, tai iki to laiko kol bus poreikis dviejų vonių - nutekės dar daug laiko. Aš šiuo metu rengčiau vieną, bet būtinai susiplanuočiau galimybę, esant poreikiui, turėti dar vieną san mazgą.
Atsakyti
Merginos patarkit kokia programa susideliot vonios kambari ,ypac plyteles help.gif
Atsakyti

Merginos patarkit kokia programa susideliot vonios kambari ,ypac plyteles help.gif

Jei esate "patyręs vartotojas", tuomet siūlyčiau Sketchup. Sau plyteles modeliavau taip - įsikėliau savo plytelių nuotrauką kaip tekstūrą, sienas ir grindis nusibraižiau linijomis pagal plytelių dydžius ir užliejau atitinkamomis tekstūromis. Vizualiai labai gerai matosi kaip kas. Galima modeliuoti apšvietimą įvairiu paros metu, yra net įskiepis modeliuojantis lempučių apšvietimą, bet man kažkaip nepavyko su juo susitvarkyti. 

Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2016 12 14, 09:06)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lepinuke" data-cid="71281205" data-time="1481220298"><div><p>Merginos patarkit kokia programa susideliot vonios kambari ,ypac plyteles vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p>Jei esate "patyręs vartotojas", tuomet siūlyčiau Sketchup. Sau plyteles modeliavau taip - įsikėliau savo plytelių nuotrauką kaip tekstūrą, sienas ir grindis nusibraižiau linijomis pagal plytelių dydžius ir užliejau atitinkamomis tekstūromis. Vizualiai labai gerai matosi kaip kas. Galima modeliuoti apšvietimą įvairiu paros metu, yra net įskiepis modeliuojantis lempučių apšvietimą, bet man kažkaip nepavyko su juo susitvarkyti. </p>


o kaip jums pavyko nusispalvinti plyteles? mano su raštu tokios buvo, tai įsikeliant plytelių tą raštą, jį rodo labai gražiai, bet kai paspalvini plytelę, tai ją visą išmargina žiauriai užmažintais tais raštais. nu tipo jeigu yra gėlė per visą plytelę, tai nusibraižius ją ir įsikėlus tą gėlę, man vieną plytelę nuspalvina kokiom 50 tų mažų gėlyčių kopijom. ir jau jokio ten vaizdo man tada nebesimato biggrin.gif ar pas jus vienspalvės?
Atsakyti

o kaip jums pavyko nusispalvinti plyteles? mano su raštu tokios buvo, tai įsikeliant plytelių tą raštą, jį rodo labai gražiai, bet kai paspalvini plytelę, tai ją visą išmargina žiauriai užmažintais tais raštais. nu tipo jeigu yra gėlė per visą plytelę, tai nusibraižius ją ir įsikėlus tą gėlę, man vieną plytelę nuspalvina kokiom 50 tų mažų gėlyčių kopijom. ir jau jokio ten vaizdo man tada nebesimato biggrin.gif ar pas jus vienspalvės?
Mano vienspalvės, bet margos - betono ir medžio raštai. Neturiu po ranka programos, bet įkėlus tekstrūrą galima tame lange, kur visos tekstūros matomos, ant norimos paspaudus su dešiniu galima ją koreguoti -  keisti tekstūros paveikslėlio dydį (nepamenu ar cm ar px, jei pastarieji, tai reikėtų konvertuoti į cm, bet man rodos ten yra cm). Aš nurodžiau dydį tokį pat kaip mano plytelės dydis, tuomet programa ištampė tekstūrą taip, kad ji padengia tokį plotą kaip mano piešti plytelių kontūrai. tikiuosi, aiškiai išdėsčiau.. jei ne, pabandysiu pasižiūrėti programoje tiksliau. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wgs: 14 gruodžio 2016 - 16:57
QUOTE(wgs @ 2016 12 14, 16:57)



žėkit, šitą, nu ...

KUR JŪS ANKSČIAU BUVOT!!!!

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
radau, ačiū labai! 4u.gif blyn nebeaktualu aišku jau. Nu bet dabar galėsiu nusispalvint normaliai ir pažiūrėt ar atitinka realybę biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo longger: 14 gruodžio 2016 - 17:18