Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 35

QUOTE(Cobre @ 2016 10 24, 23:34)
matinis mdf.


Žiūrint į tą juodą virtuvę, akį kabliuoja textūra, ir, akurat, ji visa plieninė, dažyta juodai "Fronts are made from stainless steel textured with an easy-clean powder-coating" https://www.vipp.com...modules/island/
Čia aš link to, kad ne tik spalvoj reikalas.
Atsakyti
Apie tą praktiškumą. Turėjau rašomą stalą - matosi kiekviena dulkė. Bet. Virtuvėje dulkės - ne aktualiausias reikalas. Taigi dar klausimas, ar ji tokia jau nepraktiška?

O kažin, kur pas mus reiktų gauti metalines dureles...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 24 spalio 2016 - 23:00
QUOTE(longger @ 2016 10 24, 22:39)
Tada darykite virtuvės sienas tokias, kaip svetainės, o jau su baldais - nors ir bombordavi ar juodi biggrin.gif Kitą vertus, tai būtų toks labai jau dizaineriškai teisingas sprendimas, bet ne Cobre'škas  4u.gif Blyn, Cobre, darykit viską juodai, o stalviršį - varinį. Ir jūs į jokius standartus netilpsit ir man naudos bus. pati ant savęs nesirįžtu tokio iššūkio  biggrin.gif  biggrin.gif

as uzemiau laisva nisa biggrin.gif dabar as tik girsiuosi, man patarimu nereikia biggrin.gif kodel dazyti baltai? nea, dazysiu juodai, man taip graziau.
negaliu daryti stalvirsio varinio. man negrazu. tiesa sakant, tai as ir del juodo stalvirsio dar nesu galutinai apsisprendusi. bet, kol nieko geriau nesumastau, tai lieka juodas
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 10 24, 22:59)
Apie tą praktiškumą. Turėjau rašomą stalą - matosi kiekviena dulkė. Bet. Virtuvėje dulkės - ne aktualiausias reikalas. Taigi dar klausimas, ar ji tokia jau nepraktiška?

O kažin, kur pas mus reiktų gauti metalines dureles...


nu žinok aš abejočiau, jog ten tie fasadai va taip tiesiai iš plieno padaryti. nepakeltum stalčiaus fasado nuo žemės, jei ten 20mm storio plieną naudotų. Ten kažkas gudriau padaryta. Vien 4mm stalviršis jau būtų nemenkas iššūkis jį atitįsti, o kaina manau perspajutų ir granitą biggrin.gif nu bet čia jau buriu, nei aš žinau kiek granitas kainuoja, nei plienas koks nerūdijantis.

bet viena aišku - su savo variu aš einu su tendencijom koja kojon biggrin.gif Tik nežinau, ar mes į tą pačią pusę einam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 10 24, 22:54)
Žiūrint į tą juodą virtuvę, akį kabliuoja textūra, ir, akurat, ji visa plieninė, dažyta juodai "Fronts are made from stainless steel textured with an easy-clean powder-coating" https://www.vipp.com...modules/island/
Čia aš link to, kad ne tik spalvoj reikalas.

nelabai supratau. as zinau kokia virtuve as ziurejau (tikrai ne sita, kurios nuoroda) ir ten aiskiai atsakyta i klausima - mdf - juodas matinis lakas. tai man tokio reikia. o kaip ten kitur, tai man ne itin idomu smile.gif Ai, nepleskim tos temos daugiau, o tai rimtai, man siuo metu tu patarimu kaip ir nereikia, cia tik pareplikavau i juodu virtuviu tema smile.gif o tai tikrai tuoj nika keisiu - sauletoji cobriuke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 10 24, 23:22)
nelabai supratau. as  zinau kokia virtuve as ziurejau (tikrai ne sita, kurios nuoroda) ir ten aiskiai atsakyta i klausima  - mdf  - juodas matinis lakas. tai man tokio reikia. o kaip ten kitur, tai man ne itin idomu smile.gif  Ai, nepleskim tos temos daugiau, o tai rimtai, man  siuo metu tu patarimu kaip ir nereikia, cia tik pareplikavau i juodu virtuviu tema smile.gif o tai tikrai tuoj nika keisiu - sauletoji cobriuke biggrin.gif

mums gi cekava, nu 4u.gif tai ir traukiu čia už liežuvio biggrin.gif Bent jau pasidalink, ką ten dėlioji ax.gif gal kokią įdėją pasi copy pastinsiu ax.gif
Atsakyti
Sugalvojau! Reikia patarimo!
uzklausiau baldininku, ar yra pusiau blizgus mdf. Nes, nu misliju, jei yra, tai noriu pamatyti, o gal jo man reikia, tik nemaciusi.
Ir nezino. blizgu ir matini zino, pusiau - ne.
Ar yra??
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 10 24, 23:17)
as uzemiau laisva nisa biggrin.gif dabar as tik girsiuosi, man patarimu nereikia biggrin.gif  kodel dazyti baltai? nea, dazysiu juodai, man taip graziau.
negaliu daryti stalvirsio varinio. man negrazu. tiesa sakant, tai as ir del juodo stalvirsio dar nesu galutinai apsisprendusi. bet, kol nieko geriau nesumastau, tai lieka juodas


čia pasamprotavau biški, nes tas pačias problemas sprendžiu, tik ne juodas biggrin.gif
o varinio man reikia, ir jeigu nepraeis, bijau jog aš eisiu iki galo biggrin.gif tik niekur nerandu va taip aiškiai parašyta kad būtų: durne tu, nedaryk varinio, ožka. ten, blyn, bus tau taip ir anaip ir dar vakaip. tada persigalvočiau ir dėčiau tik varinius kraštelius biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nes jeigu man ko nors prisireikė, tai švelnūs motyvai, ypač tokie "nu niekur taip nėra" arba "niekas taip nedaro" manės visiškai neveikia biggrin.gif Kol kas atbaido faktas, jog tai gali būti nuodinga biggrin.gif Bet, kitą vertus, zaraza zarazos nekanda, bet tolkas man, jei liksiu viena gyvent, kam aš tada nervus ėsiu?
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 10 24, 23:24)
mums gi cekava, nu  4u.gif tai ir traukiu čia už liežuvio  biggrin.gif  Bent jau pasidalink, ką ten dėlioji  ax.gif gal kokią įdėją pasi copy pastinsiu  ax.gif

kas konkreciai? nuuuu, juoda, maza. dviem eilem, auksta. darbastalio minimum. vos rozetes isabacinau biggrin.gif baldininkui linksma, man irgi. kita baldininke kazkaip keistai sureagavo, sukretimas matyt emocinis. Bet tada ji issibraukia is sarasu. ziuriu i ta, kuriam linksma. As labai mastanti, tai vat misliju, jei jau tokias teigiamas emocijas sukelia dar nepagaminta virtuve, tai kai pagamins, turetu dziuginti siela.
As sudeliojau mintyse, truputi ant programos, kad zinociau, jog is principo telpu, bet sakiau, kad uztenka man tu keliu projektuotu virtuviu, sitos neprojektuosiu (cia viena mergike paprotino, kad ir ji jau isaugo is projektavimo amziaus, uztenka, lai kiti delioja). Tai man delioja baldininkai. Juolab, kad cia jau ir jiems skaiciavimu pakanka, ten pas mane niuansu nemazai, tai milimetrais eina jie.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 10 24, 23:26)
Sugalvojau! Reikia patarimo!
uzklausiau baldininku, ar yra pusiau blizgus mdf. Nes, nu misliju, jei yra, tai noriu pamatyti, o gal jo man reikia, tik nemaciusi.
Ir nezino. blizgu ir matini zino, pusiau - ne.
Ar yra??


kiek aš žinau, tai MDF nebūna nei blizgus, nei matinis, nei varinis biggrin.gif čia jį ima, ir nudažo. Ir jeigu reikia blizgaus, tai dažo daug ir poliruoja, kol pradeda blizgėt. Nu bent aš taip sau galvoje kažkodėl tai susidėliojau. Tai čia gal nuo lako ar dažų kokių nors priklauso? imk pusiau matinius - ir bus, arba poliruoti ne iki visiško blizgėjimo gal galima? Jaučiu visai nieko aškiau nepasidarė, bet va ėmiau ir kažką parašiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 10 24, 23:32)
čia pasamprotavau biški, nes tas pačias problemas sprendžiu, tik ne juodas  biggrin.gif
o varinio man reikia, ir jeigu nepraeis, bijau jog aš eisiu iki galo  biggrin.gif tik niekur nerandu va taip aiškiai parašyta kad būtų: durne tu, nedaryk varinio, ožka. ten, blyn, bus tau taip ir anaip ir dar vakaip. tada persigalvočiau ir dėčiau tik varinius kraštelius  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Nes jeigu man ko nors prisireikė, tai švelnūs motyvai, ypač tokie "nu niekur taip  nėra" arba "niekas taip nedaro" manės visiškai neveikia  biggrin.gif Kol kas atbaido faktas, jog tai gali būti nuodinga  biggrin.gif Bet, kitą vertus, zaraza zarazos nekanda, bet tolkas man, jei liksiu viena gyvent, kam aš tada nervus ėsiu?

demem tas tavo varis nenueis? nes ans berods reaguoja su viskuo, su kuo tik netingi. na, bet puodus gi darydavo. bet juos gi ir sveisdavo. ..bet... musu chemike buvo labai gera motera. jei paprasydavom, tai pamokos nebudavo. zaisdavom zaidimus. reikdavo tik saldainiu atsinesti, kad laimetojui butu prizas. to pasekoje as nelabai pamenu, kaip ten tas varis santykiauja su viskuo, su kuo tik papuola
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 10 25, 00:26)
Sugalvojau! Reikia patarimo!
uzklausiau baldininku, ar yra pusiau blizgus mdf. Nes, nu misliju, jei yra, tai noriu pamatyti, o gal jo man reikia, tik nemaciusi.
Ir nezino. blizgu ir matini zino, pusiau - ne.
Ar yra??

pamatyti man nepavyko, bet regis, kad yra. Alanto moterėlių kai užklausiau, čia ar blizgus ar matinis, tai kažkokius blizgumo procentus susakė, bet toliau į kalbas nesileido, tipo pas juos tik toks standartas. Čia ne pas baldininkus reikia klausti, jie gi mdf-ą dažyt kažkur veža.

----

longger, prie vario minusų - jis minkštas, braižosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 24 spalio 2016 - 23:41