Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 36

QUOTE(rosenda @ 2016 11 25, 13:46)
Labas,

Iškarto klausimas,  o kodėl taip greit?  biggrin.gif


Ot geras klausimas biggrin.gif kažkaip nesidomėjau labai unsure.gif gal, kad nauji baldininkai, daug užsakymų neturi, gal kad jau kokį pusę metų projektas pas jų stalčiuje dulkėjo, kol mes pinigų sutaupėm. Žodžiu, paskambinom rugsėjį sakom Kalėdom jau reik, sako Ok, lapkričio viduryje galutinai viską suderinom ir dabar laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 11 25, 12:02)
tai gerai, pas mus namuose vakar tik grindis išpylė (išbetonavo)tai kitą savaitę po truputį prasidės apdailos darbai, o kai įpusės tada kviesiuos baldininkus ir rinksiuos rinksiuos kas ka geriau patars ir padarys, o tik tada užsisakinesiu, tai praeis dar kokie 2-3 mėn unsure.gif

nėra už ką  mirksiukas.gif  kad nelikti be namų greit reikėjo imtis darbų biggrin.gif

Mums meistras sakė, kad didžiausias bumas būna rudenį.. o štilis sausio-vasario mėn. Tai galit pasinaudot tuo laiku, kad tikrai laiku viskas būtų bigsmile.gif ir dar mūsų meistras sako, kodėl mus kviečia tada kai jau viskas būna padaryta.. nes nu tikrai paskui pagalvojom, nors ir taip ir anaip atrodo apgalvojom visas razetes ir vietas, bet baldininkas mato dar kitaip aplinką (iš techninės pusės).. tad gal dėkinga juos ir anksčiau kviestis hmm.gif
Papildyta:
QUOTE(rosenda @ 2016 11 25, 14:46)
Stipriai vėluoja?  unsure.gif

mėnesį beveik unsure.gif nu žada po savaitgalio, kad jau atvyks.. bet bijau, kad nebūtų čia tik dar vienas žadėjimas unsure.gif (priežastys ne visai nuo baldininko priklausančios, bet visgi priklausančios )
Gal dar tas piktina, kad irgi žadėjo, gan greit.. susiderinom rugsėjo antroj pusėj, žadėjo lapkričio 1d.. mad.gif žodžiu vilčių suteikė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 11 25, 13:59)
Mums meistras sakė, kad didžiausias bumas būna rudenį.. o štilis sausio-vasario mėn. Tai galit pasinaudot tuo laiku, kad tikrai laiku viskas būtų bigsmile.gif ir dar mūsų meistras sako, kodėl mus kviečia tada kai jau viskas būna padaryta.. nes nu tikrai paskui pagalvojom, nors ir taip ir anaip atrodo apgalvojom visas razetes ir vietas, bet baldininkas mato dar kitaip aplinką (iš techninės pusės).. tad gal dėkinga juos ir anksčiau kviestis  hmm.gif


Mes vieną baldininką kvietėmes prieš vidaus apdailą, kitą jau po ir jie abu identiškai virtuves nubraižė biggrin.gif

Va mane irgi tie meistro pažadai neramina, ar tikrai bus laiku, nes aš jau prisisvajojusi Kalėdas name sutikti rolleyes.gif jei ne, tai bus liūdnos šventės man verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jonete: 25 lapkričio 2016 - 13:05
QUOTE(Jonete @ 2016 11 25, 15:03)
Va mane irgi tie meistro pažadai neramina, ar tikrai bus laiku,  nes aš jau prisisvajojusi Kalėdas name sutikti  rolleyes.gif jei ne, tai bus liūdnos šventės man verysad.gif

Mum tas pats.. laukčiau ir galvos nesukčiau.. bet kai tai stabdo kraustymąsi.. mad.gif mad.gif aš jau visokiais tonais klausiau, ar sutiksiu aš kalėdas namie ar ne.. žadėjo, kad taip.. bet.. palaukim pirmadienio.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2016 11 25, 12:46)

Iškarto klausimas,  o kodėl taip greit?  biggrin.gif


tai tarkim, jei stalviršis ne akmuo ar ten koks nors varinis, o termopalo paprastasis ir fasadai ne lakuoti/dažyti vardiniais dailininko darbais dabinti, o iš LMDP paprastieji, tai tokią virtuvę pagamint ir sumontuot pačio darbo yra max 3-4 dienos. Tai jeigu žmonės normaliai planuoja gamybą ir dirba, o ne nosį krapšto kas 15 minučių, ar gaisrų gesinimu užsiima, tai mėnuo ar pusantro yra labai normalus laiko tarpas pagaminti baldams. Va ką ten veikt 3 mėnesius ir dar du vėluot - aš niekada nesuprasiu.
Nebent ten meno kūrinys su lenktais bei blizgančiais rūgštiniais lakais dengtais fasadais, tekintom kolonom ir drožinėtom liūto galvom fasaduose - nu tada gali ir pusę metų trukt.
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 11 25, 14:09)
Mum tas pats.. laukčiau ir galvos nesukčiau.. bet kai tai stabdo kraustymąsi.. mad.gif  mad.gif aš jau visokiais tonais klausiau, ar sutiksiu aš kalėdas namie ar ne.. žadėjo, kad taip.. bet.. palaukim pirmadienio.. unsure.gif


O yra sutartyje įtrauktas koks nors punktas apie baudą jiems už vėlavimą?
Papildyta:
QUOTE(longger @ 2016 11 25, 14:16)
tai tarkim, jei stalviršis ne akmuo ar ten koks nors varinis, o termopalo paprastasis ir fasadai ne lakuoti/dažyti vardiniais dailininko darbais dabinti, o iš LMDP paprastieji, tai tokią virtuvę pagamint ir sumontuot pačio darbo yra max 3-4 dienos. Tai jeigu žmonės normaliai planuoja gamybą ir dirba, o ne nosį krapšto kas 15 minučių, ar gaisrų gesinimu užsiima, tai mėnuo ar pusantro yra labai normalus laiko tarpas pagaminti baldams. Va ką ten veikt 3 mėnesius ir dar du vėluot - aš niekada nesuprasiu.
Nebent ten meno kūrinys su lenktais bei blizgančiais rūgštiniais lakais dengtais fasadais, tekintom kolonom ir drožinėtom liūto galvom fasaduose - nu tada gali ir pusę metų trukt.


Pas mus fasadai dažytas mdf, stalviršis iš Termopalo. Kaip supratau viskas būtų dar greičiau, bet laukia kriauklė, kol atkeliaus biggrin.gif žodžiu, man jau baisu darosi biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyras tvoras daro, tai ir bumas būna rudenį ir VISIEMS reikia greitai iki šalnų biggrin.gif biggrin.gif Todėl aš gamintojus biskeli suprantu, nors aišku visokių būna, kurie net ragelio nekelia. Jei nesklandumai kažkokie vyras tokiu atveju nuvažiuoja, parodo dėmesį, nuramina, tai žmonėms daug reiškia, dar su lauktuvem dažnai grįžta wub.gif

Ir dar.... skaitau čia kaip baldziai nesąmonių pridaro, tai per aukšta, tai per žema ir t. t biggrin.gif Tai vienas patarimas - nenusileiskit, turi būti gerai, taip kaip taretes. Vėl lyginu biggrin.gif, vyrui tvoras milemetrais matuoja, bet tai tvora, ar sandėliukas koks yra lauko statiniai, o čia virtuvė wub.gif
Papildyta:
QUOTE(longger @ 2016 11 25, 13:16)
tai tarkim, jei stalviršis ne akmuo ar ten koks nors varinis, o termopalo paprastasis ir fasadai ne lakuoti/dažyti vardiniais dailininko darbais dabinti, o iš LMDP paprastieji, tai tokią virtuvę pagamint ir sumontuot pačio darbo yra max 3-4 dienos. Tai jeigu žmonės normaliai planuoja gamybą ir dirba, o ne nosį krapšto kas 15 minučių, ar gaisrų gesinimu užsiima, tai mėnuo ar pusantro yra labai normalus laiko tarpas pagaminti baldams. Va ką ten veikt 3 mėnesius ir dar du vėluot - aš niekada nesuprasiu.
Nebent ten meno kūrinys su lenktais bei blizgančiais rūgštiniais lakais dengtais fasadais, tekintom kolonom ir drožinėtom liūto galvom fasaduose - nu tada gali ir pusę metų trukt.

Termopale mes eilėj laukėm konstruktorius kol subraizys(2sav),paskui kol supjaus, vėl eilė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 11 25, 14:03)
Mums meistras sakė, kad didžiausias bumas būna rudenį.. o štilis sausio-vasario mėn. Tai galit pasinaudot tuo laiku, kad tikrai laiku viskas būtų bigsmile.gif ir dar mūsų meistras sako, kodėl mus kviečia tada kai jau viskas būna padaryta.. nes nu tikrai paskui pagalvojom, nors ir taip ir anaip atrodo apgalvojom visas razetes ir vietas, bet baldininkas mato dar kitaip aplinką (iš techninės pusės).. tad gal dėkinga juos ir anksčiau kviestis  hmm.gif


liaudis išsitaškę pinigus kalėdoms, tai štilis ir būna sausį -vasarį, tikrai tuo pasinaudosim, nors jaučiu ir nesamoningai taip būtų gavęsi biggrin.gif jop, grindys išpiltos tai aukštis jau aiškus, po truputį kviesiuos baldininkus ir žiūrėsiu ką jie man giedos biggrin.gif o po truptuį ir apdaila bus atliekama ax.gif oi pajudesim, jau dabar pačiai neramu, kaip čia bus biggrin.gif
Atsakyti
Ka darote su lediniu apsvietimu, kuriu gartraukis yra auksciau uz spinteliu apacia, ty kai neimanoma deti ledo viename lygyje? Po gartraukiu visai nededat, o uz jo vel po spintele dedat?
Atsakyti
QUOTE(Jonete @ 2016 11 25, 13:03)
Mes vieną baldininką kvietėmes prieš vidaus apdailą, kitą jau po ir jie abu identiškai virtuves nubraižė  biggrin.gif



ką reiškia identiškai? Kad tose pačiose vietose tie patys daiktai stovės?

Po apdailos matmenys pasikeičia, ir sunku ten ką tiksliai paplanuoti, kartais 2 cm prisideda, o kartais ir 5. Baldininkas ne orakulas, nenumatys tokių dalykų, o visi klientai nori juk idealiai, kad milimetras į milimetrą būtų.
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2016 11 25, 14:28)
Mano vyras tvoras daro,  tai ir bumas būna rudenį ir VISIEMS reikia greitai iki šalnų  biggrin.gif  biggrin.gif Todėl aš gamintojus biskeli suprantu, nors aišku visokių būna,  kurie net ragelio nekelia. Jei nesklandumai kažkokie vyras tokiu atveju nuvažiuoja,  parodo dėmesį,  nuramina,  tai žmonėms daug reiškia,  dar su lauktuvem dažnai grįžta  wub.gif

Termopale mes eilėj laukėm konstruktorius kol subraizys(2sav),paskui kol supjaus,  vėl eilė  unsure.gif


Mmm, mums tvoros irgi reikės kada nors biggrin.gif rolleyes.gif žinosiu, kur kreiptis..

Mums tai pats baldininkas pjaustys stalviršį, tai iškart plokštę gavo, tai matyt laiko irgi sutaupė.
Papildyta:
QUOTE(myliulietu @ 2016 11 25, 15:07)
ką reiškia identiškai? Kad tose pačiose vietose tie patys daiktai stovės?

Po apdailos matmenys pasikeičia, ir sunku ten ką tiksliai paplanuoti, kartais 2 cm prisideda, o kartais ir 5. Baldininkas ne orakulas, nenumatys tokių dalykų, o visi klientai nori juk idealiai, kad milimetras į milimetrą būtų.


Taip, tokios pat spinteles, išdėetymai, jų aukščiai. Tai buvo preliminarūs planai, po apdailos, kai viską suderinom atvažiavo ir permatavo per naują viską.
Atsakyti
QUOTE(Jonete @ 2016 11 25, 15:21)
O yra sutartyje įtrauktas koks nors punktas apie baudą jiems už vėlavimą?
Papildyta:
Pas mus fasadai dažytas mdf, stalviršis iš Termopalo. Kaip supratau viskas būtų dar greičiau, bet laukia kriauklė, kol atkeliaus  biggrin.gif žodžiu, man jau baisu darosi  biggrin.gif

Yra, bet nedidelis. Jau sutarėm, kad už tai apvadus durims padarys. Bet ne tame esmė, žinom mes jį.. jei nežinočiau kiek kitaip kalbėčiau.
Longger teisybę sakė.. kad nuo pasirinkimų priklauso. Vat mūsų dažyta..tai ir užtruko su tuo verysad.gif ne jis pats dažo.. o ten ir stovi eilė.. ir tą žinom tikrai, nes visi ten toj eilėj stovi biggrin.gif tai kaip ir pykstu, kaip ir suprantu, bet gal labiau pykstu už duotą viltį biggrin.gif o spintas jis jau padarė, ką buvo pažadėjęs.. ir tik savaite vėliau, nes ten jokių dažymų nereikėjo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(myliulietu @ 2016 11 25, 16:07)
ką reiškia identiškai? Kad tose pačiose vietose tie patys daiktai stovės?

Po apdailos matmenys pasikeičia, ir sunku ten ką tiksliai paplanuoti, kartais 2 cm prisideda, o kartais ir 5. Baldininkas ne orakulas, nenumatys tokių dalykų, o visi klientai nori juk idealiai, kad milimetras į milimetrą būtų.

ne taip supratote. Baldininkas gali patarti ir razečių klausimais ir pačio išplanavimo klausimais mirksiukas.gif o ne tai, kad jau labai konkrečiai pasidaro brėžinius mirksiukas.gif paskui persimatuoja 4u.gif
Atsakyti