Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 36

QUOTE(ingridziukas34 @ 2016 12 02, 20:54)
Mergaites,o konstruktyvas vidinis-laminuota MDP,matomas konstruktyvas ir fasadai-dazyta matine MDF geras pasirinkimas?


Aišku, kad geras, negi vidurius iš dažytos plokštės darysi? Vaizdui jokio skirtumo, o praktiškumo laminuota praktiškesnė, ir pigesnė plius.
O dažyta - mažiau praktiška, bet gražesnė ir brangesnė, tai ji fasadui.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 12 02, 22:08)
Aišku, kad geras, negi vidurius iš dažytos plokštės darysi? Vaizdui jokio skirtumo, o praktiškumo laminuota praktiškesnė, ir pigesnė plius.
O dažyta - mažiau praktiška, bet gražesnė ir brangesnė, tai ji fasadui.

aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonete @ 2016 12 02, 18:58)
Tai Jūs nenuleiskit rankų, kreipkitės į kitas firmas. Arba ieškokite baldininkų iš mažesnio miesto,  kurie apsiimtų jūsų virtuve  4u.gif  mums klaipėdiškis meistras už pusiau baltą-medžio imitacijos virtuvę paskaičiavo kosmosą, paskui padarė nuolaidą, bet mums vistiek dar tada šokas buvo biggrin.gif nuvažiavom  į vieną firmą kitam mieste, tai visą baltą  virtuvinį su mdf plokšte paskaičiavo beveik 1000 eurų pigiau, bet giminaitis rekomendavo pažįstamus baldininkus, kurie irgi normaliai paskaičiavo. Žodžiu, nenuleiskit rankų  4u.gif

pas mane atvaziavo is mazo miestelio i kauna. paskaiciavo virtuve. tada daviau kaunieciams. na, paskaiciavo ir sitie. reziume - tas pats stalvirsis pas kauniecius 280, pas marijampole 570. kitko jau net nevardinsiu. Neretai dideliuose miestuose daugiau gamintoju, tai ir kainos kitos visai. Tas pats buvo ir su musu dabartine virtuve. Tauragiskiai skaiciavo kaina didesne nei kaunieciai, o kokybe, tarsi atgal desimt metu buciau zengusi.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 12 02, 23:18)
pas mane atvaziavo is mazo miestelio i kauna. paskaiciavo virtuve. tada daviau kaunieciams. na, paskaiciavo ir sitie. reziume - tas pats stalvirsis pas kauniecius 280, pas marijampole 570.  kitko jau net nevardinsiu. Neretai dideliuose miestuose daugiau gamintoju, tai ir kainos kitos visai. Tas pats buvo ir su musu dabartine virtuve. Tauragiskiai skaiciavo kaina didesne nei kaunieciai, o kokybe, tarsi atgal desimt metu buciau zengusi.


Na va kaip skirtingai 4u.gif
Atsakyti

Aš asmeniškai iš medienos nenorėčiau, manau, kad tamsėja. Ir jei virtuvėje nėra saulės , tai rinkčiausi tikrai ne iš medienos ir ne rudą.  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo office: 03 gruodžio 2016 - 08:50
QUOTE(Cobre @ 2016 12 02, 23:18)
pas mane atvaziavo is mazo miestelio i kauna. paskaiciavo virtuve. tada daviau kaunieciams. na, paskaiciavo ir sitie. reziume - tas pats stalvirsis pas kauniecius 280, pas marijampole 570.  kitko jau net nevardinsiu. Neretai dideliuose miestuose daugiau gamintoju, tai ir kainos kitos visai. Tas pats buvo ir su musu dabartine virtuve. Tauragiskiai skaiciavo kaina didesne nei kaunieciai, o kokybe, tarsi atgal desimt metu buciau zengusi.


Pritariu. Kažkaip maniau, kad provincijoj pigiau. Nė velnio, matyt užsakymų nedaug, tai, jau kai pagauna klientą, bando nulupti kiek gali.
Papildyta:
QUOTE(ingridziukas34 @ 2016 12 02, 18:59)
Aciu uz atsakymus 4u.gif
KIta savaite ateina dazytojas,o mes neturim net virtuves projekto.Teks elektros lizdus savo nuoziura pasideliot.Gamintojo nesekas rasti.Tas,kuris paskaiciavo preliminariai,is Vilniaus,mes kaunieciai.Esme,kad jau dabar man nepatinka musu bendravimas,nes amzinai nekelia ragelio.Tai kas bus poto?Kiti ir zadejo vakar-siandien susisiekt,nepaskambino.Dar kiti iskart paprase 150 euru uz projekteli,kai as net nzn ju kainu ir ar man patiktu ka jie siulo.Tai automatiskai atkrito.Nu zodziu nesiseka..


Kadangi iki švenčių vistiek nepagamins, tai, jei nespaudžia terminai, palaukčiau kol baigsis Kalėdinis beprotnamis, o sausio - vasario mėn. ramiai užsisakyčiau. Ir gamintojai gal sukalbamesni bus. Šitoj temoj panos kažkuriuos kauniečius gyrė.

O projektą, jei būtumėt buto planą įkėlus ir bent ranka pabraižytus virtuvės pamastymus, čia jums būtų greitai sudėlioję. smile.gif
Atsakyti
Sveiki.
Kuriam virtvę ir mes. Gal turit patirties ar nuomonę apie nuo paspaudimo atsidarančias durelias ir stalčius. Kur tokias verta daryt, kur nepasiteisina?
Atsakyti
QUOTE(office @ 2016 12 03, 09:50)
<p>Aš asmeniškai iš medienos nenorėčiau, manau, kad tamsėja. Ir jei virtuvėje nėra saulės , tai rinkčiausi tikrai ne iš medienos ir ne rudą.  smile.gif</p>

tai vat, kad kiekvieno mūsų norai yra skirtingi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 12 05, 09:31)
tai vat, kad kiekvieno mūsų norai yra skirtingi mirksiukas.gif


jei finansai leistų - daryčiau tik medinę 4u.gif o dėl spalvos - priklauso kokio dydžio virtuvė, koks apskritai namų interjeras. Kadangi mūsų mažas butukas, virtuvė apie 6 m2, tai darysim šviesią, greičiausiai net baltą ax.gif su vyru nesutariam: biudžetas ribotas, noriu fasadų su filingais (sako dabar net iš plokštės juos frezuoja kažkaip), o vyras, aišku, iškart apie finansus galvoja, tai net draudžia man apie tuos filingus svajoti biggrin.gif mergaitės, iš patirties gal kas žinot, kiek tie filinginiai fasadai pabrangina virtuvinį? 20% ? 50% ? 100% ? Kitą savaitę atvažiuoja meistras, tai jau konkrečiau pamatavęs pasakys kainas, bet bent jau žinočiau svajot ar nebesvajot apie tuos filingus rolleyes.gif
Atsakyti
min 50 proc brangesni, nei LMDP. Dazomi 3-4 kartus.
Aisku, nuo meistru priklauso, kokybės, gamybos būdo...

QUOTE(salsiera @ 2016 12 05, 08:12)
jei finansai leistų - daryčiau tik medinę  4u.gif o dėl spalvos - priklauso kokio dydžio virtuvė, koks apskritai namų interjeras. Kadangi mūsų mažas butukas, virtuvė apie 6 m2, tai darysim šviesią, greičiausiai net baltą  ax.gif su vyru nesutariam: biudžetas ribotas, noriu fasadų su filingais (sako dabar net iš plokštės juos frezuoja kažkaip), o vyras, aišku, iškart apie finansus galvoja, tai net draudžia man apie tuos filingus svajoti  biggrin.gif mergaitės, iš patirties gal kas žinot, kiek tie filinginiai fasadai pabrangina virtuvinį? 20% ? 50% ? 100% ?  Kitą savaitę atvažiuoja meistras, tai jau konkrečiau pamatavęs pasakys kainas, bet bent jau žinočiau svajot ar nebesvajot apie tuos filingus  rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(salsiera @ 2016 12 05, 10:12)
jei finansai leistų - daryčiau tik medinę  4u.gif o dėl spalvos - priklauso kokio dydžio virtuvė, koks apskritai namų interjeras. Kadangi mūsų mažas butukas, virtuvė apie 6 m2, tai darysim šviesią, greičiausiai net baltą  ax.gif su vyru nesutariam: biudžetas ribotas, noriu fasadų su filingais (sako dabar net iš plokštės juos frezuoja kažkaip), o vyras, aišku, iškart apie finansus galvoja, tai net draudžia man apie tuos filingus svajoti  biggrin.gif mergaitės, iš patirties gal kas žinot, kiek tie filinginiai fasadai pabrangina virtuvinį? 20% ? 50% ? 100% ?  Kitą savaitę atvažiuoja meistras, tai jau konkrečiau pamatavęs pasakys kainas, bet bent jau žinočiau svajot ar nebesvajot apie tuos filingus  rolleyes.gif


Jei virtuvė maža, pinigais tas pabrangimas nebūtu didelis, bet bendrai jei erdvė maža, filingai neatskleidžia grožio. Jiems reikia erdvės, simetrijos, o jei pas jus virtuvė maža, turbūt norėsis praktiškumo, kad kiekvieną cm kuo geriau išnaudoti.
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2016 12 01, 12:09)
Kad jau taip tylu čia,  rodausi su savo pusę virtuvės  biggrin.gif,  kampine spinta labai patenkinta  rolleyes.gif

wub.gif gražu ir drąsu mirksiukas.gif O kaip šią plokštę valyti? Man labai tambure tiktų nišoms, tik va priežiūra neramina unsure.gif
Atsakyti