Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė

Sveiki, tesiam toliau...
Taigi gal dar kas turit kokiu atsiliepimu apie Merkio patalyne?

Sena tema yra čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tastyte @ 2009 12 14, 11:53)
Sveiki, tesiam toliau...
Taigi gal dar kas turit kokiu atsiliepimu apie Merkio patalyne?


mano tevai naudoja gal pusmeti ar siek tiek daugiau. mamai patinka, teciui labai nepatinka smile.gif man nepatinka kvapas ir tai kad nuo jos mane alergizuoja, bet as alergiska siaip vilnai. o kas del siltumo tai labai silta, vaikam tevai padovanojo dvi kaldrytes , siltos, vaikai nesusala, bet ir sunkios labai doh.gif viska apibendrinus neturiu nuomones konkrecios gera jinai ar negera biggrin.gif
Atsakyti
merkio turiu antklode su medvilniniu uzpildu man prtinka, silta ir lengva. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,

turiu Merkio antklode vilnos uzpildu, skalbiama. Naudoju jau gerus du metus, bet kaip nauja. Lengvutele ir ziema nesalta ir vasara neperkarsta- kvepuojanti. Sunui irgi merkio antlodele vilnone turiu, liuksiska, jokiu nusiskundimu. Dar ir antram leliukui uzteks. Ir sekancia Merkio pirksiu.
Uzvalkalus tai ir sau ir vaikui perku tavosapnas.lt Tikrai kokybe liuksiska. Vaikiski pataliukai iki siol ryskus, o ir jei netinka standartiniai ismatavimai pasiuna kokiu reikia.

Atsakyti
QUOTE(edarti @ 2010 01 27, 12:13)
Sveikos,

turiu Merkio antklode vilnos uzpildu, skalbiama. Naudoju jau gerus du metus, bet kaip nauja. Lengvutele ir ziema nesalta ir vasara neperkarsta- kvepuojanti. Sunui irgi merkio antlodele vilnone turiu, liuksiska, jokiu nusiskundimu. Dar ir antram leliukui uzteks. Ir sekancia Merkio pirksiu.
Uzvalkalus tai ir sau ir vaikui perku tavosapnas.lt Tikrai kokybe liuksiska. Vaikiski pataliukai iki siol ryskus, o ir jei netinka standartiniai ismatavimai pasiuna kokiu reikia.


Aš taip pat turiu vieną dukrytei merko vilnos uzpildu, skalbiama, labai džaiugiuosi, lengvutė gana plona, bei šilta.
Nėra nei ką lyginti su maximoje pirkta vilnone, kurią anksčiau sūnui pirkau.
Mano manymu vilnoniai jų gaminiai thumbup.gif
Atsakyti
O kur mamytės perkate Merkio patalinę vaikams?
Atsakyti
QUOTE(sannda @ 2010 05 27, 16:25)
O kur mamytės perkate Merkio patalinę vaikams?


As perku Merkio firmineje parduotuveje CUP'e, berods 3 aukste. Ten jinai ir pigiausia.
Atsakyti
As siuvausi. RAdau internetine parduotuve, kurie tai daro. Ir kaldryte ir uzvalkaliukus flanelinius, nes labai norejau flaneliniu, jie man tokie minkstuciai svelnuciai.
Atsakyti
sveikos,sugalvojau pasiuti patalyne is satino. Tik klausimas- gal zinot kur jo buna pirkt Kaune?? aciu!!
Atsakyti
Nusiziurejau tokia
http://direct.asda.c...default,pd.html

labai grazi, tik ineternet nuorodoj raso kad negalima skalbti unsure.gif
ir kazkaip suabejojau ar skalbiant nenueis man lauk tos grazios geles, ir ar nenudazys jos baltos spalvos g.gif

Atsakyti
Sveiki,

bent vaikiskus pataliukus as siuvu pas siuveja rolleyes.gif Radau lino isparduotuve (pvz minkstintas , tiesa, vienspalvis, bet yra yv. spalvu) linas su neva kazkokiu defektu (islindes siuliukas kur nors ir pan, na netinkantis rubams tarkim) kainuoja 7lt/m, o siuveja uz 1 komplektuka patalynes paima iki 10 Lt smile.gif

Zodziu prisipirkau medziagytes uz 112 Lt, tai isejo man 4 patalynes komplektai vaikams (2 maziukai ir 2 didesni) plius dar is likusios madziagytes pagalveliu uzvalkaliuku isejo gal 6 papildomi daznesniam pakeitimui ir uz darba sumokejau tik 30 Lt rolleyes.gif
Taigi suma-sumarum uz 142 Lt gavau 4 komplektus su bonusais (tais pagalveliu uzvalkalais) smile.gif svarbiausia - lininiai...minkstuciai ir nedazantys.

Esu pirkus bazej, tai issigandau ryte pamacius vaiko melyna zanda blink.gif galvojau melyne unsure.gif Bet pasirodo - vaikiska patalyne dazo doh.gif
Atsakyti
Manau todel, kad pirkote nekokybiska patalyne. Labai daug zmoniu nusiperka papigiai, o po to keikiasi.todel visada reik paprasyt, kad duotu paciupineti medziaga, taip pat reik pasiziuret kas gamina.. Geriausia yra Kebliko patalyne - medvilne su linu.

Atsakyti