Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė

Pas mane jie dar papildomai siūlėje paslėpti. Patalų komplektui virš metų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 11 16, 22:00)
Pas mane jie dar papildomai siūlėje paslėpti. Patalų komplektui virš metų smile.gif

O kokios firmos jūsų patalynė?
Atsakyti
juokingiausia buvo, kai mano dovanota patalynė nudažė ne tik šeimininkus,
bet ir jų augintinį - katinėlį
vakare dar baltas gyvūnėlis buvo, o ryte jau melsvas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2016 11 09, 16:11)
Dabar nusipirkome Ikea patalynės užvalkalus, išbandysime, labai jau visi giria  4u.gif

Skalbiau pagal nurodymus, susitraukė doh.gif Dabar kaldros raitosi blink.gif Nepatenkinta aš.
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2016 11 20, 17:33)
Skalbiau pagal nurodymus, susitraukė  doh.gif Dabar kaldros raitosi  blink.gif Nepatenkinta aš.


kuri patalyne cia taip susitrauke? blink.gif mano beveik visis patalai is ikejos, nei vienas per kelis metus nenusisitrauke
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2016 12 18, 20:16)
kuri patalyne cia taip susitrauke?  blink.gif mano beveik visis patalai is ikejos, nei vienas per kelis metus nenusisitrauke

http://www.ikea.com/...ducts/00264331/ tokia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2016 12 19, 08:00)



Tokios neturiu, keista tikrai kas, cia jai atsitiko, kad susitrauke unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, gal yra turinčių patalynę iš HM? nusižiūrėjau lininę, glamžytą, labai jau švelni, kaži kaip "nešiojasi" smile.gif)
Ačiū 4u.gif
Atsakyti

Turiu, labai mėgstu. Po lininės patalynės kitų net nesinori

Atsakyti

Keistas dalykas. Turiu tokią pačią, nieko panašaus nenutiko po skalbimo. Kokia buvo, tokia ir liko.

Atsakyti
O kur grazius lovos apklotus perkate? smile.gif tiek groziu prisiziuriu internete bet neitariu kur pirkti smile.gif
Atsakyti

Sveikos, gal yra turinčių patalynę iš HM? nusižiūrėjau lininę, glamžytą, labai jau švelni, kaži kaip "nešiojasi" smile.gif)
Ačiū 4u.gif

Gal įsigijot? Aš taip pat dairausi į HM lininę patalynę. Labiausiai neramina, kad nebūtų šiurkšti. Bet žavi, kad nereiktų lyginti. Tai ir mėtausi tarp satino ir lino  :unsure:

Atsakyti