Įkraunama...
Įkraunama...

Židiniai, krosnelės ir jų priedai. 2 dalis

Kalbam toliau apie tai, kas puošia ir šildo musų namus
Papildyta:
Yra tokia krosnelė HWAM3320
user posted image
user posted image
Pasikartosiu
Aš norėčiau sužinoti ar yra dar žmogučių kurie norėtu tokį daiktą namie turėti.
Reikalas yra toks:
Mūsų broliai lietuviai tradiciškai iš kito brolio lietuvio lupa
devynis kailius, ir už šita modeliuką nori 9500Lt
Šią krosnelę jau esu nusižiūrėjęs koki pusantrų metų. per ta laiką
susisiekiau su gamintoju. Ir ką jūs sau galvojat. Per siuntų paštą jie
pristatytu man į namus tokia krosnį už 5000Lt
Jeigu siustu tris. tai vieneto kaina butu tik 4500Lt, jei 5 tai
4000Lt
Tai ar butu norinčiu su manimi pasi kooperuoti ir nusipirkti šią
krosnelę per pus pigiau nei iš žulikų lietuvoje???

Jeigu kas jungiasi į komandą rašykite. Gal kas turi savo ar draugų
verslą užsiimančių tokiu daiktų prekyba, pasiderintume, ir manau jei
importuotume 5 ir daugiau vienetų kaina paderėtume dar mažesnę.
Atsakyti
Oho, mat kaip smile.gif nu žulikai aišku.. neblogas "biznis" gaunasi dvigubai užsimetus mirksiukas.gif Man tai nereik krosnelės, jau turiu cielą pečių lotuliukas.gif bet Vytautai, kaip manot, gal jei tiesiog užsakytumėt ir nupirktumėt jų daugiau, negi paskui iš Jūsų nenupirktų, na jei skelbimą įdėtumėte ar židinių meistreliams pasiūlytumėte? Man asmeniškai neatrodo labai tikėtina, kad toks daiktas būtų praktiškas.. labiau kaip židinuks nei krosnelė atrodo g.gif na bet, kam ko reikia..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 04 gegužės 2010 - 09:30
QUOTE(zebenkstiejka @ 2010 01 28, 18:03)
Oho, mat kaip  smile.gif nu žulikai aišku.. neblogas "biznis" gaunasi dvigubai užsimetus  mirksiukas.gif Man tai nereik krosnelės, jau turiu cielą pečių  lotuliukas.gif bet Vytautai, kaip manot, gal jei tiesiog užsakytumėt ir nupirktumėt jų daugiau, negi paskui iš Jūsų nenupirktų, na jei skelbimą įdėtumėte ar židinių meistreliams pasiūlytumėte?



smile.gif
jei jau taip tai bukim realistai, is kur islupt 20 000 Lt kad atgrūst siunta krosneliu i Lietuvą, kad ir nupirkus jas man vienam, sedeti susisandėliavus ir laukti kol kamnors prireiks smile.gif
siuliau keliems zidiniu meistreliams. jie nesutinka (nes gali patys gauti uz gamintojo kaina ir pardavineti uz "lietuviska")
todėl ir ieškau paprastų mirtingųjų kurie nelinkę svaidytis pinigais, o norėtu protingai juos išleisti.
Krosnelės dizainas specifinis ir ne kiekvienam įtinkantis, todėl užšaldyt tokias sumas pinigu tikintis kad kada nors kas nors ...
čia išeitis yra viena, keliu žmonių kuriems reikia šio daikto namie kooperatyvas.
biznio iš to neplanuoju (pakanka kitu biznieriu biggrin.gif )
Atsakyti
sveiki

gal kas turite atsiliepimu apie BEF home firmos kapsules g.gif

ir gal galite pasiuliti kokia iki 2000 lt zidiniu kapsule smile.gif
Atsakyti
o sakykit apie situos zidinisu ka galite gero ar blogo pasakyti smile.gif
BLAMZEK 700 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2010 02 02, 11:10)
o sakykit apie situos zidinisu ka galite  gero ar blogo pasakyti  smile.gif
BLAMZEK 700  g.gif



cekiskas ketaus ugniakuras, priskiriamas I kategorijai (nepastoviam sildymui). nors ir yra irengta antrinio degimo sistema(kuria tikrai nepavadinciau kaip antrine, tai tik papildomas oro prievadas i virsutine ugniakuro sriti be galimybes reguliuoti si srauta) ir triguba degimo kontrolė, naudingumas siekia iki 74%, kur be siu sistemu ugniakurai turi 70%... nera imontuoto dumu srauto reguliatoriaus....kaip vyksta pats degimas, pakomentuoti negaliu, nesu renges......... dailus fasadas, priimtina kaina, puikus ugniakuras rengiant zidini kaip interjero detale....
Atsakyti
na mums ir bus nepastoviam sildymui ....na jei labai neipeikiat tada rinksimes sia kapsule bigsmile.gif
Atsakyti
sveiki smile.gif butu gerai isgirsti nuomone apie sia zidinio kapsule CHEMINEES DIFUSION QUANTUM A2, gamintojas Prancuzija. siuo metu parduotuveje "moki vezi" jai akcija, taigi kiana labai vilioja ax.gif bet nesinori nusivilti pirkiniu,todel laukiu komentaru 4u.gif cia galima pamatyti kapsule http://www.mokivezi...._02-01_0043.jpg
Atsakyti
nerealus dalykas sita krosnele. as ja isimylejus dar nuo praeitu metu, kai zidiniu salone suzinojau jos kaina - 12 000 lt.
bet dabar krize prispaude ir reik labai teisingai pinigus paskirstyt( nes dabar turim vienybe pasistate laikinam (bijau, kad ilgas laikinumas nusimato) naudojimui, todel tenka seile varvint ir laukti geresniu laiku. bet ideja superine, kad gamintojas sugeba uz tiek parduot.
Atsakyti
QUOTE(zuikulis @ 2010 02 12, 17:27)
nerealus dalykas sita krosnele. as ja isimylejus dar nuo praeitu metu, kai zidiniu salone suzinojau jos kaina - 12 000 lt.
bet dabar krize prispaude ir reik labai teisingai pinigus paskirstyt( nes dabar turim vienybe pasistate laikinam (bijau, kad ilgas laikinumas nusimato) naudojimui, todel tenka seile varvint ir laukti geresniu laiku. bet ideja superine, kad gamintojas sugeba uz tiek parduot.

apie kuria krosnele jus kalbate? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 02 12, 19:14)
apie kuria krosnele jus kalbate? g.gif


as apie temos autoriaus parodyta stovima varianta. maciau gyvai zidiniu salone, tai paliko dideli ispudi, kaip ir kitas to paties gamintojo modelis WHAM Figaro, kuris realiai salone kurenosi. tas minismalistinis modernas wub.gif
pasvarstem su vyru, kad ko gero detumes prie kooperatyvinio pirkimo.
Atsakyti
Man ir iskilo dabar keletas klausimeliu, perkam buta ir pagalvojom apie zidini.
nuo ko pradeti?
daugiaaukscio virsutinis aukstas
pradziai domintu kada ir kokiu leidimu reikia, nes teko girdeti, kad ju reikia ne visada (jei vamzdi darysi per stoga reikia, jei per savo balkona ne) aisku informacijos netikrinau, tiesiog idomu butu suzinoti
gal kas konsultavotes su architektais (kokios dabar leidimu kainos?)
ar eidamas pas architekta jau turi but sugalvojes kokio zidinio ir kur nori, ar architektas pasako kur galima ir koki?
blush2.gif
Atsakyti