Įkraunama...
Įkraunama...

Celiulitas IX tema

QUOTE(Krista @ 2014 07 27, 20:26)
Labas

as irgi stoju i kva su celiulitu, nusipirkau ta masazine kempine, darysiu ansticeliulitine manksta, ir mastau nusipirkti anticeliulitinius sortus. Gal kas turi ar jie padeda kazkiek

O kokia jus masazine kempine nusipirkote? As irgi ieskau?
Atsakyti
QUOTE(lorvai33 @ 2014 08 09, 17:32)
O kokia jus masazine kempine nusipirkote? As irgi ieskau?



Cia kur kazkas pirko gumine tokia http://rytuzenklai.l...i/Ciudo_varezka
Atsakyti
O Jūs ją naudojate ant sausos odos ar ant kremu jau įtrintos odos masažuojate?
Atsakyti
Susirūpinau celiulitu - plika akim gal labiau matomas priekinėj šlaunų daly, prie šiknos lyg nesimato. Na, žinoma, suėmus rankomis matosi jau visur. Suprantu tik vieną, kad mano atveju - celiulitas pasekmė nesveikos mitybos. Nors pakankamai nemažai sportuoju, vistiek rupūžė įsimetė. Tiesa, kad jis toks nežymus, manau, turėčiau dėkoti Bodyflex pratimams, kuriuos atlieku daug metų. Kas nebandėt, būtinai pabandytkit- pradžiai geriausia nueit į užsiėmimus.

Na, o šiandien kaip kovos pradžiai pasirinkau kavos tirščių įvyniojimą ir Eveline 3D šildančiu kremu. Maloniai kaitina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lorvai33 @ 2014 08 15, 11:26)
O Jūs ją naudojate ant sausos odos ar ant kremu jau įtrintos odos masažuojate?



Visaip.jei duse tai dar pilingo uzsidedu ir trinu, trinu
Atsakyti
Sveikos,

Stojau ir į kovą su apelsino žievele ....

Vakar nusipirkau ten kažkas rekomendavo iš pigu treniruoklį, taip sunkokai su juo, nežinau man jis toks nepatogus, bet gal priprasti reikia...

aišku sportas, bandžiau medaus masažą ir su starvak aparatu, man patiko labiau medaus masazas, o su aparatu šonai gerai "pasidaužo" smile.gif))

Dar nusipirkau tokias tympas su emma verpalais: http://www.kamon.lt/.../gatta-leginsai

kad celiulitas truputi sumažėjo tai faktas, aišku mtyboje ir cukrus ir visi burbuliadai išbraukti....

gal kas žinote, kur gerai daro medaus masažą Vilniuje už gerą kaina?
Atsakyti
QUOTE(NeriJonke @ 2014 09 11, 09:24)
Sveikos,

Stojau ir į kovą su apelsino žievele ....

Vakar nusipirkau ten kažkas rekomendavo iš pigu treniruoklį, taip sunkokai su juo, nežinau man jis toks nepatogus, bet gal priprasti reikia...

aišku sportas, bandžiau medaus masažą ir su starvak aparatu, man patiko labiau medaus masazas, o su aparatu šonai gerai "pasidaužo" smile.gif))

Dar nusipirkau tokias tympas su emma verpalais: http://www.kamon.lt/.../gatta-leginsai

kad celiulitas truputi sumažėjo tai faktas, aišku mtyboje ir cukrus ir visi burbuliadai išbraukti....

gal kas žinote, kur gerai daro medaus masažą Vilniuje už gerą kaina?


Koki treniruokli pirkote bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif negalėjau nepasidalinti ir aš savo naujai atrastu anticeliulitiniu masažu. Anduliacinis masažas su ivyniojimu. Čia naujovė Lietuvoje, kurią išmėginau ir tikrai nenusivyliau! Žinoma visiškai celiulitas nedingo.. reikia ir mitybą prisižiūrėti (kas man dėja nepavyksta), bet rezultatas tikrai SUPER! Masažus atlieka kineziterapiautė Kaune. Jei norėtumėt kuri kontaktų - mielai pasidalinsiu smile.gif
Atsakyti
Ar kas darėsi LPG aparatu masažus? Kokie atsiliepimai? wink.gif Dariausi tik vakuminį- man jokio rezultato nebuvo,įdomu kaip su šiuo..
Atsakyti
Sveikos,

Pastaraisiais metais irgi susirūpinau dėl celiulito. Esu pakankamai liekna, bet greičiausiai dėl sėdimo darbo pastebėjau kad atsiranda celiulito požymiai. Tiesa, ryškiau pasimato tik suspaudus kojų odą. Bet... nereik sakyt, kad tai nemalonus atradimas. Kažkuriuo metu pradėjau domėtis įvairiais kremais ir t.t. Bet rimtai išbandyti dar neteko. Gal ir gerai smile.gif Šiuo metu džiaugiuosi lygia ir tobula kojų oda. Priežastis - didelis fizinis krūvis. Grįžau po beveik 3 savaičių atostogų, kai keliavome... dviračiu (Europoje). Kiekvieną dieną numindavom 50-100 km. Tai žinokit, ne tik kad visas kūnas puikiai sustangrėjo, pagražėjo, bet ir pagaliau galiu džiaugtis tobulomis kojomis. Net akivaizdžiai matosi raumenukai.
Tad mano atveju paprasčiausia priemonė panaikinti (sumažinti) celiulitą buvo tiesiog daugiau fizinės veiklos.

Tikiuosi mano patirtis paskatins ir kitas imtis sąlyginai nemokamos ir puikiai veikiančios priemonės nuo taip nekenčiamo celiulito smile.gif
Atsakyti
Visiškai sutinku su jumis! smile.gif manau daugelio šiuolaikinio žmogaus bėdų priežastis fizinio aktyvumo trūkumas.. bet kaip nugalėt tą tinginį, kai darbas ne fizinis.. sad.gif
Atsakyti
Siulau cello gelio pigiau isigyti. Ka domina i a z
Atsakyti