Įkraunama...
Įkraunama...

Neabejingoms Paul McKennai

Kaip jums patiktų valgyti ką norit ir kada norit, o tuo pačiu dar mesti svorį?

Skamba papiktinančiai, bet tai tiesa. Sunku patikėti, nes mūsų smegenys išplautos dietų, įtikinėjančių, jog atsikratyti antsvorio sunku, nors taip nėra. Ši McKennos programa padėjo tūkstančiams žmonių atsikratyti antsvorio ir pasijusti žymiai geriau. Dabar jūsų eilė... mirksiukas.gif

Kodėl ši sistema veikia? Žmonės, nusprendę mesti svorį, praleidžia daug laiko galvodami apie tai, ko jie NENORI, t.y. atsikratyti tų "rinkių", numesti nelemtus lašinius ir pan. Nuolat apie tai galvodami mes sustipriname SAVĘS STORO vaizdą pasąmonėje, ir gauname tai, ties kuo ir sutelkiame visą savo dėmesį: esame storuliai ir nelaimingi.. Jei sutelksime savo dėmesį ties tuo, KO NORIME, t.y. būti liekni ir sveiki, patogiai jaustis su suknele ir pan. - nusiųsime žinutę pasąmonei ieškoti bet kokių būdų gauti tai, ko norime.

Vienintelis būdas numesti svorio ir jo nebeataugti, tai leistis į pasamonę ir visiems laikams pakeisti savo požiūrį į valgymą. Išmokę pakoreguoti savo mąstymą išsiugdysite naujus mąstymo ir elgsenos įpročius, garantuojančius sėkmę. Iš pradžių būtina sąmoningai taikyti kiekvieną žingsnį, kol tai taps vis lengviau ir galiausiai darysite viską net negalvodami.

Tirdamas natūraliai liesus žmones P. McKenna atrado, kad retai tokie žmonės galvoja apie maistą. Išskyrus apie pamąstymą, ko jie labiausiai norėtų būdami išties praalkę. Iš esmės egzistuoja keturios "auksinės taisyklės", kurių jie visi, atrodo, intuityviai laikosi.

1. Kai esi alkanas - valgyk!
Jei išalkę nuo valgio susilaikote, medžiagų apykaita sulėtėja, kad kūnas galėtų kaupti energiją. Organizmas tai supranta kaip badmečio pradžią ir ima kaupti riebalus, o jaučiama įtampa mūsų smegenyse sužadina tam tikras maisto manijas, polinkį padauginti. Jei valgysite vos išalkę - organizmas supras, kad badmetis negresia, pagyvins medžiagų apykaitą ir imsite lieknėti.

2. Valgyk, ką nori, o ne ką, tavo manymu, reikia!
Vos uždraudę sau kokį maistą, pažeidžiade natūralų ryšį su juo, o "uždraustas vaisius" tampa tik dar patrauklesnis, o atsiradusi vidinė kova ir įtampa veda į apsivalgymą. Susitaikę su maistu atsikratysit įtampos ir kaltės jausmo, dings poreikis paslydus atsivalgyti tam tikro maisto, nes visada valgysite tik tai, ką norite. Išmokę maitintis intuityviai ilgainiui susikursite pakankamai subalansuotą racioną.

3. Valgyk sąmoningai ir mėgaukis kiekvienu kąsniu!
Antsvorio turintys žmonės dažniausiai nesąmoningai ryja maistą kuo greičiau ir nepastebi skrandžio siunčiamo signalo, kad jau gana. Valgydami sąmoningai, lėtai kramtydami ir mėgaudamiesi kiekvienu kąsniu visada pajusite pilną to patiekalo teikiamą malonumą ir nepražiopsosit skrandžio signalo, kad jau gana. Gerai sukramtant pasitaisys virškinimas, sutaupysite energijos ir jausitės geriau.

4.Kai manai esąs sotus - nustok valgyti!
Pakankamai privalgius skrandis duoda žinią, kad jau gana. Dauguma šį lengvą pasitenkinimo pojūtį patiria kaip šilumą ties saulės rezginiu. Jei nepaisysite šio signalo, pastebėsite kaip su kiekvienu kąsniu mažėja malonumas ir imate jausti diskomfortą. O maisto perteklius nusės ant juosmens ir klubų. Kai valgysit sąmoningai, maistas taps vis gardesnis ir gardesnis, o jūs, pajėgdami susivaldyti valgio metu, jausitės nuostabiai.

Štai taip, dirbkite ties savo naujais įpročiais ir valgykite kada norite, ką norite, kiek norite ir mėgaukitės maistu mirksiukas.gif Sėkmės!

Paul McKenna

P.s. visiems rekomenduojama paskaityt jo knygelę biggrin.gif

INFORMACIJĄ SUSISTEMINO IZOLDA- JAI UŽ TAI DĖKOKIT smile.gif
Atsakyti
Labas, pupos 4u.gif Su visokiais pagrybavimais musu tema atidaryta pagaliau thumbup.gif

Taigi tesiam toliau. Izolda, aciu uz ideta darba ir uz toki dideli kieki atspausdintos info 4u.gif

Taigi tirpdom savo kilogramiukus itaigos deka ir sekminagi judam i prieki 4u.gif
Atsakyti
Na tai ka, registruojuosi i nauja temele, reikia uzsisakyt, kad pastu siustu biggrin.gif
Atsakyti
Izolda, atsakau i pries tai uzduota klausima. Sekasi gerai. Per svetes buvo didysis apsirijimas doh.gif Bet aciu dievui griztu i vezias ir nuo sausio pirmos sekmingai laikausi. Praktikuoju McKenna, bet salia dar ir kcal paskaiciuoju. Bet, jauciu, reikes mest, nes man nuo ju stogas vaziuoja.
Tik dabar negaliu apsispresti ka daryt g.gif Kai kcal skaiciuoju, tai nuolat apie jas galvoju. Vistiek nera to 100% savo kuno klausymosi. O kai vien tik McKennai atsidedu, tai jauciuosi, lyg nekontroliuociau situacijos doh.gif
Kaip tu manai?
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2008 01 09, 20:42)
Kaip tu manai?



Oi net nezinau, man cia taip buna, kai per daug neturiu ka veikt arba nuobodziauju. As ir siaip beveik kasdien mazdaug primetu kiek kcal suvartojau.

Bet labiau patarciau i organizma isiklausyt - sakau is asmenines patirties smile.gif bet tam reikia ir nusiteikimo, nusiraminimo.. o dar jei bunu uzsiemus, tai isvis valgi prisimenu tik kai skrandis marsus ima groti, ir tada su tokiu pasimegavimu pavalgau, ir lb greit pasisotinu, ir nebuna poreikio padaugint, nes vel reikia grizti prie veiklos.. smile.gif o vakare atsigulus i lova sumetu, kad vos 1000kcal suvartojau, bet matyt tiek tereikejo bigsmile.gif
Atsakyti
na vat, pagaliau uzsisakiau knygele internetu, nes nelabai yra kaip is namu iseit, o kaune centre neradau knygynuose. tikiuosi jau kita savaitele buti apsisvietus...
kaip gera, kad galiu cia uzeit ir is karto motyvaciaj pakyla.
aciu , kad esat 4u.gif
Atsakyti
Labutis visoms, su Naujais Metais (geriau veliau nei niekad) labai jusu pasiilgau 4u.gif
senai jau buvau prie kompo ir dabar turiu tik kelias minutes. Man ir dabar sesija, ar galit patiketi Paul Mckenno sistema man labai praverte, parasiau tema apie tai, kaip apie nauja mitybos sistema
na sventes kaip ir sventes, nelengva kai mano ir vyro tevai tame paciame miestelyje gyvena, mesos atsivalgiau uz visus metus. visi tik ir kartoja,kad turiu valgyti uz du, nors jau senai irodyta,kad taip elgtis nereikia.Taciau naujus metus sutikome su draugais,kurie taip pat saikingai bet labai skaniai valgo,todel jokiu persivalgymu ax.gif
rasiau tema apie dietu manija, tai patikekit merginos, ko tik nepridaro moterys,kad numestu kelis kg,kankina save viskuo tik ne malonumu valgyti
man Patiko kai Izolda, rase kaip ji 8metus daug galvojo apie maista,man ir panasiai,bet dabar turiu didesniu rupesciu ir stengiuosi myleti save tokia kokia esu ir tikiu,kad po gimdymo su Paul Mckennos pagalba sugrisiu i savo vezes.
susirasysim dar,vaziuoju i kauna,bet kita savaite grisiu
sekmes jums visoms,tikekit savim ir mylekit gyvenima 4u.gif
Atsakyti
TasPats, kap gera tave cia vel matyti 4u.gif

Kaip tavo pilvukas? wub.gif
Atsakyti
Laba naujoj temelėj 4u.gif
Sėkmės visoms mirksiukas.gif
Vakar mano dienelė buvo šauni, jokiu apsivalgymų.
Atsakyti
QUOTE(KOSMĖJA @ 2008 01 10, 11:41)
Laba naujoj temelėj  4u.gif
Sėkmės visoms  mirksiukas.gif
Vakar mano dienelė buvo šauni, jokiu apsivalgymų.


Saunuole 4u.gif Taip ir toliau!!! Kuo daugiau dienu issilaikai, tuo labiau kyla azartas! Linkiu tau, sau ir visoms, kad tas azartas tik didetu!!!

Labas rytas ir lengvos dienos 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
ka tik po vakarienes, draugas pavaisino keptais kiausiniais, taip skaniai juos suvalgem blush2.gif
siandien isilaikem pora egzaminu,tai smagu,nes labai tingisi mokytis, po penkiu metu tarpo blush2.gif
Aciu, pilvukas auga, vakar pajutau pirmus judesius tai smagu.
Po viso nestumo turbut reiks visu jusu paramos, nes truputi sokiravo kad per 4menesius priaugau 6kg, kai per pirma nestuma priaugau 8-9kg is viso, bet raminu save, kad tada svoris pradejo augti nuo 60kg, o dabar nuo 55kg.
na nieko biski daugiau pasportuosiu ir kaip nors.
o kaip daznai jus darot igeidziu slopinimo pratimukus, nes kazkaip pastebejau,kad buvau juos apleidus, ir pasiteisindavau, na esu nescia tai ir valgau, o kartais uztenka,arba isgerti vandens, arba padaryti pratimuka.
turiu skaniu salotu receptuka,cia toms kurios megsta skaniai pavalgyti, daznaiusiai valgau vakarienei
reikia kons.zirneliu,marinuotu pievagrybiu,agurko,pomidoru,truputi kiniskos salotos ir virto lieziuvio,bei majonezo, galima prieskoniu ar druskos.viska supjaustai ir sumaisai,laabai soti vakariene blush2.gif
gero savaitgalio thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Retai darau as tuos pratimus blush2.gif O jie tikrai gerai viekia thumbup.gif

TasPats, dziaugiuosi, kad su pilvuku viskas gerai. Ir saunuole, kad pagavai save paciu laiku. Gal i kokias nestukiu manksteles pavaiksciok? g.gif
Atsakyti