Įkraunama...
Įkraunama...

Skaičiuojam kalorijas - VII

Sveiki. Skaičiuokle nevirtiems produktams naudojuosi jau keli metai, yra ten ir keleto patiekalų kalorijos, bet juk kai namie ruoši, tai sudėtis visai kita gali būti todėl skaičiuoklė apdorotiems produktams - tikrai pravers.Dėkui. Tuo labiau, kad šis užsiėmimas reikalauja dėmesio ir padeda siekti rezultato. Sėkmės.
Atsakyti
Sveiki,

Aptikau tokią praktikę problemą. Riboto kaloringumo dietą išbandžiau, ir ji veikia tikrai gerai. Svoris nebeauga ir pamažu krenta. Kalorijas suskaičiuot irgi daugmaž išeina, bet šiek tiek neramu dėl dienos normos.

Pvz, čia yra tokia supermamų skaičiuoklė:
http://www.supermama...KMI/kmicalc.cgi

Jeigu pagal viską BMA (bazinė medžiagų apykaita) išeina 1800 +/- paklaidos,
o bendras kalorijų poreikis (kai įskaičiuojamas fizinis aktyvumas) 2200 +/- paklaidos...

Tai čia reikėtų suprasti, jog 1800 yra gyvybinės funkcijoms palaikyti, bet realiai per dieną suvartojama 2200? Ar tuomet nepavojinga kalorijų normą daryti kažkur ties 1750, kiek žemiau negu BMA? Būtų sutaupoma 400-500 perdien ir per visą mėnesį nukristų 1-2 kg.

Buvau pradėjęs net ties 1500, bet dabar galvoju, kad gal per žiauriai.

Jei fizinis aktyvumas padidėtų, tuomet reikėtų dar ir sudegintas kalorijas užmest ant viršaus, taip? Pvz. paplaukiojus valandą, reikėtų padidinti dienos normą tiek, kiek buvo sudeginta baseine. Ar aš čia teisingai galvoju?

Numeriai gal kiek ir asmeniški čia, bet pats klausimas turbūt ne vienam kyla. Būčiau dėkingas, jeigu pasidalintumėt patirtimi arba nuorodom į gerus straipsnius.
Atsakyti
Gal žinote, kiek kalorijų turi 100g sūrio (45% rieb.) ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieknėjanti_ @ 2011 08 21, 19:45)
Gal žinote, kiek kalorijų turi 100g sūrio (45% rieb.) ? 4u.gif


pas mane rašo 339kcal/100g. 4u.gif
Atsakyti
Gal žinote, kiek kcal yra 100 g picos? Picoms kalorijos pateikiamos pagal dydį, o aš suvalgiau 100 g. tokios picos užkandėlės. Užsirašiau 300kcal. Kaip manote, čia per daug per mažai? Papildomai jokio padažo nepyliau.
Atsakyti
Vis dėlto radau kaloringumą picų. Mano valgyta turėtų turėti apie 205 kcal g.gif

O šiaip šaldytų ir į šaldytas panašių picų kaloringumą rasite čia:

Šaldytos picos
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Norėjau paklausti kiek kalorijų turi Graikiškos salotos Čili picerijoje? Nesuklysčiau duodama 350-400kcal?
Atsakyti
Sveikos,
Gal kuri zinot, ar daug kaloriju turi kinieciu restoranuose gaminamas maistas? Pvz vistiena su sezamu, vistiena salziarugsciame padaze. Ziauriai skanu, porcijos nera dideles, bet gal ten daugybe "uzsleptu kaloriju", nors maistas riebaluose neskesta? 4u.gif
Ar porcijai duodama 600-700kcal su ryziais ir kopustu salotelemis nepermazinu g.gif
Atsakyti
QUOTE(brigitauskas @ 2011 10 27, 14:27)
Sveikos,
Gal kuri zinot, ar daug kaloriju turi kinieciu restoranuose gaminamas maistas? Pvz vistiena su sezamu, vistiena salziarugsciame padaze. Ziauriai skanu, porcijos nera dideles, bet gal ten daugybe "uzsleptu kaloriju", nors maistas riebaluose neskesta? 4u.gif
Ar porcijai duodama 600-700kcal su ryziais ir kopustu salotelemis nepermazinu g.gif


Aš irgi panašiai duodu 4u.gif
Nors maistas akivaizdžiai riebaluose neskęsta,bet beveik visas jis gaminamas aliejuje. O kur dar cukrus,krakmolas padažuose.. rolleyes.gif
Ale skanu neišpasakytai doh.gif
Atsakyti
o sakykit kiek kaloriju yra isvirtoj 100g aviziniu dribsniu kosei?
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2012 01 09, 14:01)
o sakykit kiek kaloriju yra isvirtoj 100g aviziniu dribsniu kosei?

Jei be priedų - sviesto, cukraus, pieno - apie 90-100 kcal. Na, o jei su priedais... Tenka pliusuot pačiai.
Atsakyti
Sakykite, kiek kaloriju miso sriuboje? Dekui labai.
Atsakyti