Įkraunama...
Įkraunama...

*Meskim kilogramus kartu, atgimusi 5-oji tema*

Labas rytas 4u.gif
Aš tai kaip ta garmoškė susiimu numetu ir vėl apsiėdimai alko baliai ir vėl puškuoju doh.gif Pradedu eilini kartą iš naujo ir vėl nuo pradinio doh.gif Dar vakarais su šuniuku praeidavom po 2val,o dabar nebėr mano mažiuko,mano draugo geriausio angel_sadangel.gif sekmadienį pertrenkė verysad.gif 3 dienos per ašaras kelio nematau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Baniukas @ 2014 07 08, 09:37)
Labas rytas 4u.gif
Aš tai kaip ta garmoškė susiimu numetu ir vėl apsiėdimai alko baliai ir vėl puškuoju doh.gif Pradedu eilini kartą iš naujo ir vėl nuo pradinio  doh.gif Dar vakarais su šuniuku praeidavom po 2val,o dabar nebėr mano mažiuko,mano draugo geriausio  angel_sadangel.gif sekmadienį pertrenkė verysad.gif 3 dienos per ašaras kelio nematau verysad.gif


O siaube, kaip gaila verysad.gif

Atsakyti
Bet tai kaip žiauru tose supermamkose .... kol atsišaudžiau nuo reklamų lendančių ir noras praėjo daug rašyti
Grįžau iš Japonijos jau vos ne pora savaičių ... parsivilkau su minus 5 kg po 2 savaičių ... nors valgėm ir gėrėm taip pat, judėjom daug ... jaučiuosi kaip grįžusi iš Mėnulio ... norėsiu ten dar ... ir matyt kažkaip susisuksiu, dar nei viena šalis manęs taip nenustebino smile.gif tai yra kažkas ... bet skirtumą pajauti tik grįžus, pvz kai mane, kitą dieną po grįžimo, rugsėjo pirmosios šventėje pastūmė, suvokiau, kad dvi savaites manęs niekas netyčia nebuvo palietęs ... jau buvo užaugus tokia mano zona ... na čia sudaužo ją greitai ... žo buvo nerealiai ... šalis kurioje mane daug dalykų nustebino, o lieknėjantiems ten rojus ... pardėse gatavas maistas su kalorijomis, nieko skaičiuoti nereikia, ateini, susirenki kiek tau tai dienai reikia ir ramu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monaving @ 2014 09 11, 00:11)
Bet tai kaip žiauru tose supermamkose .... kol atsišaudžiau nuo reklamų lendančių ir noras praėjo daug rašyti
Grįžau iš Japonijos jau vos ne pora savaičių ... parsivilkau su minus 5 kg po 2 savaičių ... nors valgėm ir gėrėm taip pat, judėjom daug ... jaučiuosi kaip grįžusi iš Mėnulio ... norėsiu ten dar ... ir matyt kažkaip susisuksiu, dar nei viena šalis manęs taip nenustebino smile.gif tai yra kažkas ... bet skirtumą pajauti tik grįžus, pvz kai mane, kitą dieną po grįžimo, rugsėjo pirmosios šventėje pastūmė, suvokiau, kad dvi savaites manęs niekas netyčia nebuvo palietęs ... jau buvo užaugus tokia mano zona ... na čia sudaužo ją greitai ... žo buvo nerealiai ... šalis kurioje mane daug dalykų nustebino, o lieknėjantiems ten rojus ... pardėse gatavas maistas su kalorijomis, nieko skaičiuoti nereikia, ateini, susirenki kiek tau tai dienai reikia ir ramu smile.gif

Mona, labai džiaugiuosi, kad patiko. Bet ten gi tūkstantmečių kultūra smile.gif , mes gi dar taip neseniai miestuose apsigyvenom. Po karo 80 proc. gyveno kaimuose, daugumą melioracija išvaikė. O vienkiemyje niekas į tavo erdvę nesikėsina...
5 kg baltai pavydžiu ax.gif
Reklamas galima nustumti visiems laikams, man mūsų kompiuteristas buvo padaręs.
Atsakyti
Džiaugiuosi su Monika , bet tas jausmas grizus i lietuva , na tikrai iš civilizuotesnio pasaulio kaip iš menulio . Nutes pastebejimas apie laukine lietuva , na sakykim tik pora kartu iš medžiu išlipus , bet kaip nors toleliau apeiti ar užkliudžius atsiprašyti abiem pusem <tas kur ant kelio stovejo irgi turetu > normalaus mentaliteto personai neuztruktu ne dvieju minučiu išmokti .
Esu gavus rekt net kai pasiuliau seniui savo maišiuka prekems < visai dykai> prie kasos .
O kalorijos ant visko ir net restorantese tures but nuo 2015 usa ir es
.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2014 09 11, 08:58)
O  kalorijos ant visko ir net restorantese tures but nuo 2015 usa ir es


nu ir gerai thumbup.gif

Atsakyti
Sveikos,

Kaip sekasi mesti svorį? Aš ko tik neišbandžiau, ale jaučiu teks grįžti prie senųjų gerųjų iškrovos dienų
Atsakyti
QUOTE(Monaving @ 2015 01 11, 17:10)
Sveikos,

Kaip sekasi mesti svorį? Aš ko tik neišbandžiau, ale jaučiu teks grįžti prie senųjų gerųjų iškrovos dienų

Ką išbandei?
Atsakyti
QUOTE(Monaving @ 2015 01 11, 18:10)
Sveikos,

Kaip sekasi mesti svorį? Aš ko tik neišbandžiau, ale jaučiu teks grįžti prie senųjų gerųjų iškrovos dienų




Sveikutės 4u.gif

Aš prieš šventes buvau apie 12 nuridenusi,bet po švenčių bijau lipti ant svarstyklių blush2.gif šiandien vėl pradesiu eiti į sporto salę biggrin.gif labai sunku po pertraukėlės įsivažiuoti doh.gif
Atsakyti
Sveikos visos, pasiilgau 4u.gif
Taip ir ridinėjausi pirmyn atgal iki Kalėdų, per Kalėdas gal 3,5 kg prisidėjau, dabar pirmadieniais darau iškrovos dienas, vėl baigiu grįžti prie ikikalėdinių.
Atsakyti
Laba diena,
aš buvau kilo.lt užsiregistravusi, neturiu aš kantrybės su tuo milijonu maisto ... ten ištisas ėdimas gaunasi per dieną, net nespėji žmogus tiek prikirsti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif svoris ten man nenukrito, aišku
dabar vėl sėdu ant iškrovų, bet vakar neatlaikiau, žiauriai popiet susinervinau ir pavalgiau smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Man tai edadieniai konkretus kaip uzeina, tai maza neatrodo. Dar susirgus, tai didziaja dali laiko namuose bunant tik esti esti ir esti norisi. Tik vienas pliusas, kad bent jau kokiu nesamoniu neprisivalgau, nes buvo tarpas, kai vakarais po plytele sokolado ir dar ka skanaus ant virsaus uzsimesdavau, tai baisi moraline apkrova smile.gif
Atsakyti