Įkraunama...
Įkraunama...

www.kilo.lt

Gavau ir aš kalėdinę dovaną - kilo.lt narystę pusei metų. Pažiūrėsim, kas per projektas ir labai tikiuos, kad padės rolleyes.gif
Atsakyti
Nu, parašysiu ir aš. Nusiperkau narystę 3 mėn., per pus antro mėn. numečiau apie dešimt kg. Tiek ir naudojausi, o po to jau net ir nesinaudojau, nebent prisijungdavau kartais receptus pažiūrėti. Manau, kad tai yra geras įrankis tiems, kurie nori gauti visą info čia ir dabar, o ne praleisti internete ieškodami kalorijų skaičioklės, receptų su kcal paskaičiavimu, pratimus bei bendraminčių ieškojimų. Visą tai gaunate ten, jų puslapyje. Kaip kažkas tai parašė, jie duoda meškėrę, o žuvį jus turite pagauti patis. Per 1.5 mėn. aš supratau kaip reikia maitintis ir kaip reikia sportuoti. Tai yra svarbiausia. O dabar aš jau einu savo keliu, t.y. lieknėju ir toliau, bet jau be jų pagalbos, nes jau viską žinau. Tiesiog, dabar jau žinau kas kiek kcal turi ir iš akies galiu jau paskaičiuoti kiek suvalgiau. O minusus visur galima surasti ir aš galėčiau daug jų parašyti apie jų puslapį, bet ar tai kam nors padės? Nes pasitenkinimo dėl savo antsvorio jus galite milijoną surasti: pagimdžiau nesesiai, neturiu laiko, neturiu valios, man niekuo nepadeda, prisijungiau prie kilo.lt, bet jie blogai dirba ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Charizma30 @ 2015 01 21, 09:24)
Per 1.5 mėn. aš supratau kaip reikia maitintis ir kaip reikia sportuoti. Tai yra svarbiausia.

Tai kad visi viską žino ir supranta. Tik žinoti neužtenka - reikia ir daryti kažką. O šito net ir brangiausias treneris neįdiegs wink.gif
Atsakyti
Aš per tris savaites irgi mityba jau įkirtau thumbup.gif Tik liko pradėt sportuot. Kol kas -2,3 kg, bet tikiuos kai pradesiu sportuot dar greičiau viskas pajudės rolleyes.gif O dėl jų reklama ir realybė šiek tiek prasilenkia, bet man kol kas užtenka tiek, kiek yra. Bet to dėmesio per daug nerodo, kaip žada. PRadžioj pora kartų pasiteiravo kaip sekas. Paskui parašiau dar klausimų ir visą savaitę jokio atsakymo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliukazz: 23 sausio 2015 - 08:51
QUOTE(leliukazz @ 2015 01 23, 09:51)
Aš per tris savaites irgi mityba jau įkirtau thumbup.gif Tik liko pradėt sportuot. Kol kas -2,3 kg, bet tikiuos kai pradesiu sportuot dar greičiau viskas pajudės rolleyes.gif O dėl jų reklama ir realybė šiek tiek prasilenkia, bet man kol kas užtenka tiek, kiek yra. Bet to dėmesio per daug nerodo, kaip žada. PRadžioj pora kartų pasiteiravo kaip sekas. Paskui parašiau dar klausimų ir visą savaitę jokio atsakymo doh.gif

O meniu pas juos visiems vienodas?..Tikriausiai cia nieks nepasidalintu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kvaksiene @ 2015 01 25, 22:14)
O meniu pas juos visiems vienodas?..Tikriausiai cia nieks nepasidalintu? blush2.gif


Nezinau ar vienodas, bet sudaro pagal ivestus duomenis smile.gif Visa esme kaloriju skaiciavime wink.gif
Atsakyti
Laba,
Sportuoju jau kuris laikas, bet man labai truksta disciplinos. Einu i sale su mintim daryt pratimus nugarai, iseinu padarius arnkoms ir kojoms doh.gif ir taip visada tik raumenu grupes skiriasi. |Todel noriu turet plana rankose ir gal jis pades neissimust is veziu, nes pati su savim susitart ziuriu nemoku.
Su mityba man viskas kaip ir gerai, principus ismanau, bet visgi noreciau pabandyt ir dietologo rekomenduotos dietos pasilaikyti.
Tad manau pabandysiu ir as kilo.lt nors matau, kad neigiamu asiliepimu kur kas daugiau nei teigiamu
Atsakyti
sveikos,
pasakysiu ir aš apie kilo.lt nuomone ax.gif antrą kartą i tą balą nelipciau schmoll.gif
gal kam ir suveikė, man tikrai ne unsure.gif
Atsakyti
O kas nesuveike?
Idomiai skamba biggrin.gif Aisku nuo prisiregistravimo niekas nesuveiks
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2015 02 16, 19:03)
O kas nesuveike?
Idomiai skamba biggrin.gif Aisku nuo prisiregistravimo niekas nesuveiks


nu taip galvojau prisiregistruosiu ir suveiks, deja . Jūs pati įdomiai rašot , lyg kas tikisi kazko mygtuko paspaudimu.
man nepatiko nei dieta , o ypac bedravimas ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogakr: 17 vasario 2015 - 09:09
QUOTE(Esha @ 2015 02 08, 22:03)
Laba,
Sportuoju jau kuris laikas, bet man labai truksta disciplinos. Einu i sale su mintim daryt pratimus nugarai, iseinu padarius arnkoms ir kojoms  doh.gif  ir taip visada tik raumenu grupes skiriasi. |Todel noriu turet plana rankose ir gal jis pades neissimust is veziu, nes pati su savim susitart ziuriu nemoku.
Su mityba man viskas kaip ir gerai, principus ismanau, bet visgi noreciau pabandyt ir dietologo rekomenduotos dietos pasilaikyti.
Tad manau pabandysiu ir as kilo.lt nors matau, kad neigiamu asiliepimu kur kas daugiau nei teigiamu


Esha,
jeigu išmanote mitybos principus, mokate skaičiuoti kalorijas, dietologė jums ten niekuo kito nepadės. Nebent jus turite kažkokį ypatingą atvejį (liga, laukiatės ar dar kas nors), kur reikia asmeninio įvertinimo.
Atsakyti
QUOTE(Charizma30 @ 2015 03 03, 18:36)
Esha,
jeigu išmanote mitybos principus, mokate skaičiuoti kalorijas, dietologė jums ten niekuo kito nepadės. Nebent jus turite kažkokį ypatingą atvejį (liga, laukiatės  ar dar kas nors), kur reikia asmeninio įvertinimo.


aš turiu ligą, tai ten išvis ragai
Atsakyti