Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas. Dabar tai jau tikrai. Metam svorį su visam

Šią naują temutę skiriu visoms merginoms, kurios yra pasiryžusios mesti svorį, kurios gal jau šiek tiek numetė, bet nedalyvavo, o tik stebėjo diskusijas ir norėtų prisijungti, taip pat, kurios gal nedrįso prisijungti prie seniau jau sukurtų temų.

Čia mes pamotyvuodamos vieną kitą pasidalinsime savo patirtimi ir pasieksime įspūdingų rezultatų drinks_cheers.gif

Taigi, viskas, dabar tai jau tikrai, metam svorį su visam!

pasidarome liniuotes ir pirmyn thumbup.gif


Atsakyti
Pirmiausia prisistatysiu.. man 33m. Ūgis 170cm. Didžiausias koks yra buvęs svoris tai 88kg, o mažiausias 64kg. Jau trys savaitės kaip metu svorį. Numečiau apie 5kg. Tvirtai pasiryžau ir atgal kelio nematau.
prašome jungtis kas norit, prisistatykit, pasidarykit liniuotes.. susipažinsime ir atsikratysime tų nelemtų kilogramų su visam smile.gif

p.s. Blacky ir Vivilma, tikiuos galėsime čia ir toliau bendrauti smile.gif


Atsakyti
Taigi, viskas, dabar tai jau tikrai, metam svorį su visam! thumbup.gif thumbup.gif
atitinka mano siandienine nuotaika biggrin.gif
Sveikos.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bos: 08 gegužės 2014 - 06:43
OOO,kaip smagu,turime naujus namucius,aciu candycandy:) thumbup.gif
Nu ka,varom toliau:)pusryciauju tik dabar,nes miegojau,kaip serniuke:)svoris ryte toks pat,kaip ir vakar-81.800..nes valgiau sausainiu ax.gif selga metesi po akim,nu ir taip uzsinorejau,kad uij..uz tai ir turiu ta pati svori,ner ko noret:)viskas,siandiena selgos nebera,imam toliau:)geriu kava,suvalgiau darzoviu su 4 krabu lazdelem,tom vici,kur krabu mesos skonio..uzkandis bus uz 3 valandu-apelsinas.Dar uz 3 valandu bus 80 gr.tuno konservuoto su 50 gr,sausu makaronu.tada dar uz 3 val bus 50 gr.varskes su jogurtu ir pries miega puodelis arbatos..siandiena uzteks..cia uz tuos sausainius:)
Man virs 45 g.gif ,sveriau daugiausia 90 kg.kai buvau 20,sverdavau 52-55..40 metis praejo su 64 kg..
nuo balandzio 4 dienos pradejau sportuoti..ir va,kiek jau numeciau smile.gif aisku,valgau ka sako treneris,arba siek tiek improvizuoju:)
Bos,prasome jungtis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivilma: 08 gegužės 2014 - 09:28
Labos merginos! 4u.gif

Sandycandy, aciu uz temos sukurima aciuks.gif , jauku kaip namie wink.gif

Na, reik ir man prisistatyt.. Man 29, ugis ilgas 175. Figura mano kriauses formos verysad.gif - va, kaip katino liniuotej. Viskas, ko nereikia - susikaupe apacioj. Na dar i zandus irgi biggrin.gif Per savo 20-meti sveriau turbut daugiausia, nebeprisimenu jau kiek, tuomet pradejau alinti save dietomis ir lieknejimo tabletem doh.gif Tokiu budu buvo pavyke pasiekti issvajota svori, kai sau veidrodyje jau patikau. Taciau grieztu dietu rezimu visa gyvenima negyvensi, uztad grizo svoris atgal. Per ta laika organizmas pamirso, ka reiskia dietos ir badas, todel lieknejima dabar pradedu nuo pacio negriezciausio budo - testuoju nevalgyma po 19 val. be jokiu apribojimu maistui diena. Jei nepasiteisins - pagrieztinsiu kaip nors ar pridesiu papildomu priemoniu ax.gif

Startavau Balandzio 28 diena, na kol kas tik -1kg per pusantros savaites, bet ko noreti, kai valgau nemazai, o ir savaitgaliai pasitaiko nuodemingi blush2.gif Eksperimentuosiu kol kas toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vivilma @ 2014 05 08, 10:25)
Bos,prasome jungtis 4u.gif


Temele ziuriu kam virs 80kg smile.gif nors ne visai Blacky mirksiukas.gif
mano ir svoriukas prie aukstumu, bandysim ji sunaikinti, 65 sveriau pries 5eti, po gimdymu uzmeciau cemanto ax.gif As gal imsiuosi derinimo ir 3valgymu, be uzkandziu kiek galima, daug vandenuko ir pirmyn.. drinks_cheers.gif
rasom meniukus?(kas nori ir gali) lentele kokia su savaitiniais svoriais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bos: 08 gegužės 2014 - 10:58
Bos, sveika, malonu kad prisijungei smile.gif metam metam svori ta nelemta drinks_cheers.gif
..oj kaip fainiai, kad susirinkot cia smile.gif dabar jau tikrai numesim visus susikaupusius lasinius. hehe.
as tai niekad nebuvau plona. visad prisimenu save putlute. net 12oje klaseje sveriau 70kg. pas mane tikslas 58 kg bet neisivaizduoju kaip atrodyciau. nes tiek esu sverus tik turbut kokioj 5oje klaseje. figura tai pas mane turbut obuolys skaitos. nes kai auga svoris tai auga visur biggrin.gif
jau trys savaites kaip prisiziuriu ka valgau. pradejau su druskos ir cukraus ribojimu, tiksliau is vis nevartojimu. dabar jau kelinta diena itraukiu ir druska ir cukriuka su kavute, bet svoris vistiek krenta. tai tikrai pagrinde man atrodo yra nevalgymas vakarais. ir viskas bus gerai smile.gif aiskus neapsiryjant.
lentele galime susikurt, bet nezinau kaip. kas mokat sukurkit smile.gif

siandien einu i svecius, tai prisijungsiu tik rytoj.
sekmes visoms, nepasiduodam thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandycandy: 08 gegužės 2014 - 16:28
QUOTE(sandycandy @ 2014 05 08, 17:25)
Bos, sveika, malonu kad prisijungei smile.gif metam metam svori ta nelemta  drinks_cheers.gif
..oj kaip fainiai, kad susirinkot cia  smile.gif dabar jau tikrai numesim visus susikaupusius lasinius. hehe.
as tai niekad nebuvau plona. visad prisimenu save putlute. net 12oje klaseje sveriau 70kg. pas mane tikslas 58 kg bet neisivaizduoju kaip atrodyciau. nes tiek esu sverus tik turbut kokioj 5oje klaseje. figura tai pas mane turbut obuolys skaitos. nes kai auga svoris tai auga visur biggrin.gif

nedrystu net svajot apie 58, nes nezinau ir kaip atrodyciau, pamenu 61-65kg.
siandien meniukas;
9. 2apelsinai didoki
12.30 kuskusas su darzovem keptom 350gr, pomidoras
17.30. 150gr mesos troskintos su 250 darzoviu misiniu, pomidoras
kava i tarpus, vanduo 1,5l
sandycandy gero vakarelio 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Na, kokie savaitgaliniai planai? wink.gif Nuodemingi ar nelabai, ar iseis atsilaikyti? g.gif smile.gif

QUOTE(vivilma @ 2014 05 08, 10:25)
nuo balandzio 4 dienos pradejau sportuoti..ir va,kiek jau numeciau smile.gif aisku,valgau ka sako treneris,arba siek tiek improvizuoju:)

Vivilma, saunuole, gerai cia tau sekasi sporta ir sveika mityba derinti thumbup.gif

Sandycandy, kaip sveciuose praejo? rolleyes.gif

Bos, ar labai sunku 3 kart i diena valgyti be uzkandziu? As prisiskaicius nuo senu laiku, kad daznai ir po truputi valgyti reikia, tai daznai valgyti ipratau be problemu, bet kai baigesi dietos, tas iprotis liko ir gaunasi, kad daznai ir po nemazai, vis kazko uzkrimsti norisi doh.gif

Maciau kitose temose svoriu lenteles, bet kaip ja pagaminti, irgi nezinau g.gif Gal tiesiog kuria savaites diena parasom visos savo pasiekimus per savaite, po kiek kg nukrito ar apimciu nutirpo ax.gif Kuria savaites diena prisidavineti noretumet? rolleyes.gif
Atsakyti
na ka, savaitgalio nuodemes jau atlaikiau as. valgiau gana sveikai, darzoves virtas ir nevirtas ir panasiai , bet teko ir raudono vyno paragaut kelias taures smile.gif svoris kazkaip vel nepriaugo. liuks. sia savaite atrodo lyg daugiau valgau bet svoris dar daugiau krenta nei pries tai praejusia savaite. siandiena pradejau bananu, darzoviu salotom su sardine ir vienu sumustiniu su pastetu smile.gif
kita savaite treciadieni pas mane sese atvaziuoja savaitei. as anglijoj gyvenu, tai mes susitiksim londone. svarstykliu neturesiu, tai visa savaite negalesiu pasisvert turbut. tikiuos labai nepriaugsiu. o svorio prisidavimui gal savaites pradzia butu geriausiai.
Atsakyti
Na,sveikutes,siandiena ryte-200 g..
Matysiu,kaip rytoj bus:)dabar dar pradejau tokia mankstele namie daryti,nes i sporta neinu savaigali..
pusryciai-2 kepti kiausiniai su duona
paskui obuolys,
pietus-troskinta vistienos krutinele su saldytomis darzovemis
paskui varske su jogurtu ir puse apelsino
vakarienes kaip ir nebuvo-keli ridikeliai su sauja salotu lapu:)
daug vandens,arbatos:)dabar jau noriu valgyt,bet tikrai jau nebevalgysiu,eisiu miegot:)
Ryt planuoju pusryciams virtis 2 kiausinius,
paskui obuolys
pietums liko vistienos,dasidesiu ruduju ryziu ir grybu:)
vakariene-tunas su darzovemis,nedaug:)
o gal prisiduodam koki treciadieni?jei po savaitgalio kas uzsiridens,tai iki treciadienio ir susitvarkys:)kaip manote?penktadieni,aisku,laiko nebus..Na,ka,merginos,varom toliau?svarbu nesustoti,mes viska galim 4u.gif
Atsakyti
Laba dienele 4u.gif

Siandien baigiu visus griekus.. Penktadienio ir sestadieni vakarai buvo labai skanus.. blush2.gif , bet nesigailiu, tik svarstykles kolkas gasdina..

O as masciau apie prisidavimu diena - antradieni biggrin.gif Ir savaites pradzia dar, ir savaitgalio griekai jau biski bus susiguleje, matytusi tikrasis svoris, nebeitakotas kokio vynelio.. Kaip galvojat? rolleyes.gif

Sandycandy, gal nei pms nera, nei moterisku dienu dabar, uztad svoris tau turbut geriau krenta net ir valgant siek tiek daugiau smile.gif
Eh, smagu jums turetu but su sese Londone, ypac jei seniai nesimatet bigsmile.gif

Vivilma, grazi nauja liniuote mirksiukas.gif Kovosim su kg toliau drinks_cheers.gif


Atsakyti