Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

Tylu temelėje kaip niekada smile.gif
Kaip laikotės mergytės, kuo užsiimate? mirksiukas.gif
rootha, tavo komandiruotės darbinės? rolleyes.gif
aggree, ar jau apsipratote su leliuko ritmu? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 01 30, 11:34)
Tylu temelėje kaip niekada smile.gif
Kaip laikotės mergytės, kuo užsiimate? mirksiukas.gif
rootha, tavo komandiruotės darbinės? rolleyes.gif
aggree, ar jau apsipratote su leliuko ritmu? mirksiukas.gif

Kazkiek apsipratom. Mes prie jo, jis prie musu. Bandau prisiziuret maista, kad jam pilvelio nepustu, bet nelabai padeda. Vistiek visi vakarai ant ranku, o ir pienuko ne per daugiausiai turiu, kas nakti klykinti vaiko nenoriu tai primaitinam misinuku.

Ernesin kaio tu?
Atsakyti
Labutis, man ner kada laiko skirt sau doh.gif
QUOTE(ernesin @ 2015 01 30, 11:34)

rootha, tavo komandiruotės darbinės? rolleyes.gif


jo darbinės, va su medučiu ši sav paskutinė buvo, daba daugiau prie savo verslo grįšiu blush2.gif ir prie didžiosios dienos rūpesčių, nes biški apleidus buvau per du darbus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2015 01 30, 14:25)
Kazkiek apsipratom. Mes prie jo, jis prie musu. Bandau prisiziuret maista, kad jam pilvelio nepustu, bet nelabai padeda. Vistiek visi vakarai ant ranku, o ir pienuko ne per daugiausiai turiu, kas nakti klykinti vaiko nenoriu tai primaitinam misinuku.

Ernesin kaio tu?

Visų vaikučių skirtingai susiformuoja žarnynas, mes su pilveliu iki 8mėn kankinomės rolleyes.gif
O pienuko kiekis prasideda mamytės smegenyse, jei galvosi kad mažėja, tai taip ir įvyks, ypač primaitinant rolleyes.gif

Aš gerai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rootha @ 2015 01 30, 15:31)
Labutis, man ner kada laiko skirt sau  doh.gif

jo darbinės, va su medučiu ši sav paskutinė buvo, daba daugiau prie savo verslo grįšiu  blush2.gif  ir prie didžiosios dienos rūpesčių, nes biški apleidus buvau per du darbus  doh.gif

Aš ir vis pagalvoju apie tavo didžiąją dieną smile.gif
Kaip laikosi tas medutis, gal pagerėjo darbe situacija? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 30 sausio 2015 - 20:20
aggree, pienelio trukimas gali buti ir tavo netaisyklingos mitybos priežastis, tad apie kudinimasi kolkas pamirsk, dabar stenkis valgyt tiek kiek reik, kad ir per nenoriu blush2.gif
QUOTE(ernesin @ 2015 01 30, 20:16)
Aš ir vis pagalvoju apie tavo didžiąją dieną smile.gif
Kaip laikosi tas medutis, gal pagerėjo darbe situacija? ax.gif

oj ta diena, taip arteja, kad net nepastebesim... realiai daugiau nei puse dar nesuplanuota, nors pradejau pries metus...
medutis gerai laikos, pasikeite akcininkai ir iskart viskas ten pasitaise.. dabar plaukiam i placiuosius vandenis, bandom uzkariaut europa 4u.gif
Atsakyti
Kad gi as nesikudinu, tiesiog maista derinau, nes toks jausmas kad jam nuo visko pilveli pucia. Jau net pradejau vel storeti. Mes per pirmas dvi savaites nei kiek svorio nepriaugom, net numetem. Kad ir kiek stengiausi, laikiau vaikuti prie papo diena nakti. Dabar savaite beveik kaip primaitinu. Nedaug apie 100-120 ml per diena, bet vaikas pasidare I vaika panasus. Ir jau gal busim kokius 200 g priauge. Bet iki gimimo svorio dar puskilogramio truksta.

Rootha primink kada jai tavo didzioji diena?
Atsakyti
Draugiškai lieknėjame sunglasses2.gif

Kristule05 - 164cm/100kg – 109kg (liko 9) -2kg

rootha – 161cm/58kg – 62,5kg (liko 4,5)

Neraitė – 160cm/56kg – 57,8kg (liko 1,8)

jurgacka - 173cm/70kg – 81kg (liko 11)

pasakore - 172cm/54kg – 57kg (liko 3) -1kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 02 vasario 2015 - 17:47
Labutis, vėl nepajudėjau su kg metimu, prasidejo mmm, tai vakar visa diena lovoj pragulėjau, skaiciau knyga, o vakare su vyru isvarem pavakarieniaut, jautienos prikirtau, tai naktis rami buvo doh.gif
QUOTE(aggree @ 2015 01 31, 18:01)
Rootha primink kada jai tavo didzioji diena?

08-08 blush2.gif
Atsakyti
Rootha, kokia graži data wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 02 03, 15:43)
Rootha, kokia graži data wub.gif

dėkui, nors tikrai jos nesirinkom spec. bet gavos labai super, jei idomu papasakosiu, pernai visai atsitiktinai 2014-08-08 vartemės lovoj ir nusprendėm, kad reik tuoktis kitais metais,t.y. 2015metais, pamanėm, kad geriausia data būtų rugpjūtis, kadangi ypatingos datos neturėjom nusprendėm, kad reik imt viduriuką, t.y. 15dieną, ir buvom apsisprendę tą dieną tuoktis.... iki kol nenuėjom i CMB, pasirodo 15dieną yr žolinės, šeštadienis ir nedarbo diena ir CM nevyksta, teko staigiai ten persigalvot data, arba savaitę i priekį arba savaitę atgal, kadangi mes turim nuo 26dienos jau darbų sodyboj, tai išvaryt medučio pakopinėt neišeitų, tai nusprendėm savaitę anksčiau pasirinkti... pasirinkom, kadangi aš ne pati jau ten koregavimus dariau, datos pačios net nebuvau mačius, padavė mums lapuką, mes tą lapuką į rankinuką ir laimingi namo... poto pradejau galvot apie reikalus, nuo ko pradet ieskot, ir tik padarius pirma skambuti del vestuvinių reikalų supratau, kad 08-08 data ypač brangiai mums kainuos... bet nesigailim nieko, poto kai pamastėm, kad super gavos, tai net ir įprasminimas datos atsirado thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 02 04, 14:05)
dėkui, nors tikrai jos nesirinkom spec. bet gavos labai super, jei idomu papasakosiu, pernai visai atsitiktinai 2014-08-08 vartemės lovoj ir nusprendėm, kad reik tuoktis kitais metais,t.y. 2015metais, pamanėm, kad geriausia data būtų rugpjūtis, kadangi ypatingos datos neturėjom nusprendėm, kad reik imt viduriuką, t.y. 15dieną, ir buvom apsisprendę tą dieną tuoktis.... iki kol nenuėjom i CMB, pasirodo 15dieną yr žolinės, šeštadienis ir nedarbo diena ir CM nevyksta, teko staigiai ten persigalvot data, arba savaitę i priekį arba savaitę atgal, kadangi mes turim nuo 26dienos jau darbų sodyboj, tai išvaryt medučio pakopinėt neišeitų, tai nusprendėm savaitę anksčiau pasirinkti... pasirinkom, kadangi aš ne pati jau ten koregavimus dariau, datos pačios net nebuvau mačius, padavė mums lapuką, mes tą lapuką į rankinuką ir laimingi namo... poto pradejau galvot apie reikalus, nuo ko pradet ieskot, ir tik padarius pirma skambuti del vestuvinių reikalų supratau, kad 08-08 data ypač brangiai mums kainuos... bet nesigailim nieko, poto kai pamastėm, kad super gavos, tai net ir įprasminimas datos atsirado thumbup.gif

Faina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 02 02, 18:47)
Draugiškai lieknėjame  sunglasses2.gif

Kristule05 - 164cm/100kg – 109kg (liko 9) -2kg

rootha – 161cm/58kg – 62,5kg (liko 4,5)

Neraitė – 160cm/56kg – 57,8kg (liko 1,8)

jurgacka - 173cm/70kg – 81kg (liko 11)

pasakore - 172cm/54kg – 57kg (liko 3) -1kg


Ale Kristulė kad pavarė smile.gif
Aš tai žiūriu kad čia tikslą net 70 užsidėjus optimistė biggrin.gif. Į Noom Coach programulką tai 72 įsivedžiau. Programulka prognozuoja, kad iki balandžio 9 turėčiau tiek ir būt jei neėsiu daugiau nei galima. Kol kas sukūdau iki to 81 kuris čia lentelėj (nes buvau gal iki 86 pririnkus kol neprisidavinėjau). Tai dabar galėsiu sau ramiai toliau prisidavinėt
Atsakyti