Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkos žodžiai tėveliams

Mes pirma diena jokiu padeku nesakem.Pirsliai paskaite grazius zodzius thumbup.gif ,o muzikantai padainavo kelias graudzias dainas ir to uzteko,kad apsibliautume visi cry.gif As antra diena paskaiciau padekos zodzius teveliams ir iteikiau po dovanele 4u.gif
Atsakyti
mes pirsliam irgi norim padekoti uz ju varga pirslaiujant musu vestuvese 4u.gif 4u.gif 4u.gif . vis delto, tai nera lengva, daug rupesciu, galvosukiu, kad viskas butu gerai g.gif . tai ir norim kokiu graziu zodziu, bet kaip matau niekas nedekoja antriem po jaunavedziu pagrindiniam dalyviui blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(intoka @ 2005 07 28, 10:30)
mes pirsliam irgi norim padekoti uz ju varga pirslaiujant musu vestuvese 4u.gif  4u.gif  4u.gif . vis delto, tai nera lengva, daug rupesciu, galvosukiu, kad viskas butu gerai g.gif . tai ir norim kokiu graziu zodziu, bet kaip matau niekas nedekoja antriem po jaunavedziu pagrindiniam dalyviui blink.gif  blink.gif  blink.gif



as irgi dabar pagalvojau, o ka cia grazaus pasakyti pirsliams antra diena, kai iteiksime jiems dovaneles g.gif
Atsakyti
Tėvams mes buvome atvirutėje užrašę labai gražius žodžius, kurių neapsiėmėm sakyti, nes tuomet būtų ašarų upės cry.gif . Tačiau radau tokias labai tinkamas atvirutes, ant kurių buvo parašyta: "Kažką duodami širdingai ir priimdami dėkingai, mes kiekvienas tampame laimingu". Tai buvo patys tinkamiausi žodžiai padėkoti tėvams, kad padarė mums gražiausią gyvenime šventę (nes didžiąją dalį pinigų vestuvėms davė tėvai). net nuo šių žodžių apsiverkė cray.gif
Atsakyti
Mes tai padekojom teveliams pirma vakara. Perskaiteme is atviruciu tokius zodzius:

Jaunosios zodziai:

Štai ir aš, tėveliai, ta pati jusų maža dukrytė,
Šiandien jau užaugus ir pasidabinus nuometu baltu.
Išeinu savų gyvenimo takelių minti
Su kitu svajonių kurti išeinu.

Kai buvau visai maža mergytė
Glausdavausi tiktai prie jusu stiprių pečių
Ir tikėjau, kad tik jus galit ligas manas nuvyti,
Išvaduoti nuo blogų, niūrų minčių.

Pamenat, tėveliai, mokėt slidinėti
Ir dar daug žaidimų įvairių?
Kaip sekėte man pasakas prieš miegą,
Ragindami nebijoti raganų, piktų baubų?

Leiskite, tėveliai, jums be galo padėkoti,
Leiskit darsyk apglėbti, pasakyti, kaip myliu
Ir žinokit, liksiu amžiams aš jūsų maža dukrytė
Nors baltai pasidabinus iš namų šiandieną išeinu.

Jaunojo zodziai:

Kol mes neužaugam, mes niekada nežinom, ar bent pilnai įsivaizduojam, kokie nuostabūs yra tėvai - geri, išmintingi. Mes papraščiausiai diena iš dienos priimam tai, ką jie aukoja dėl mūsų, nes mus myli. Bet kai mes užaugam ir pagaliau suprantam, kiek daug iš tikrųjų jų meilė reiškė, ir kokie rūpestingi jie buvo. Ir visa tai Jums, mama, tėveli, tai grįžta su linkėjimais, kurių Jūs nusipelnėte. Ir dar daugiau, nes negali būti mielesnių tėvų, negu Jūs, kuriems šie linkėjimai skirti. Turėti mamą kaip tu - tai turėti šiltus prisiminimus iš praėjusio laiko. Turėti tėtį kaip tu - viena iš gyvenimo šventybių.
Atsakyti
prasau, nepatingekite ir imeskite padekos zodziu tevams, vestuves jau cia pat, o dar zodziu neturime cry.gif Is cia man kazkaip nelabai tiko kur ideta g.gif
Atsakyti
man su zodziu sakymu tai sunkus atvejis fear.gif Maniskis isvis jokiu zodziu viesai nesako. Zinau, kad, tarkim, mano tevai viska supranta ir jie nieko pries, jei nebus tu "sirdi spaudzianciu" zodziu cry.gif , nes zino, kad mes tai darytume nenaturaliai. O vat busimoji anyta dievina visokius viesus pasisakymus smartass.gif Jai tai neatsiejama baliaus (bet kokia proga) dalis. Bet as manau, kad nebus jokiu zodziu is musu puses. Tiesiog negaliu saves prievartaut sakyt eilerasti ar zodzius tam, kad gimine paklausytu notworthy.gif Tevai juk zino, kokie brangus yra, nes as graziausius zodzius pasakau ne prie auditorijos. Man paroda nepatinka, nesvarbu net jei ir "reikia". protest.gif Ir is kur as tokia atsiradau? bet tikrai... as nemoku nuosirdziai artimiems zmones per baliu eilerasciu sakyt, nors kuola ant galvos kalk. bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2005 09 14, 17:39)
prasau, nepatingekite ir imeskite padekos zodziu tevams, vestuves jau cia pat, o dar zodziu neturime  cry.gif  Is cia man kazkaip nelabai tiko kur ideta  g.gif

Jei dar nieko nesugalvojai, parašysiu tai, ką mes sakėme tėveliams - žodžius sugalvojau likus porai dienų iki vestuvių, o paskutinę dieną prieš vestuves lakstėm kaip paklaikę po miestą ir ieškojom dovanų mūsų tėveliams, nes kažkaip visai netyčia į tuos žodžius įpainiojau švyturį...
Buvo kažkas panašaus į tai:
Mieli tėveliai, šiandien Jūs braukiate ašarą... turbūt kaip ir tada, kai mes žengėme pirmą žingsnį. Bet šiandien pirmą žingsnį žengiame mes kartu ir jau į mūsų bendrą gyvenimą. Todėl norime Jums padėkoti iš visos širdies už mūsų laimingą vaikystę, už meilę, kurią gavom iš Jūsų, už viską viską - iš širdies. Ir prisiminimui norime Jums įteikti švyturį - buvote ir liksite mums švyturiais.
Na va - trumpai ir aiškiai ir ne per daug graudžiai.
Atsakyti
O gal man kas galetų pasakyti,kada gi tie žodžiai tėveliams sakomi? kad juos sakydama apsibliausiu tai faktas,net jau dabar beskaitydama vos ašaras tramdau cry.gif bet jaučiu kad būtų gražiau.maniškis aplamai nemėgėjas tokių pasisakymų,jaučių kad viena laikysiu fronta.gal patartumėte.labai ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmauskiene @ 2005 09 23, 15:30)
O gal man kas galetų pasakyti,kada gi tie žodžiai tėveliams sakomi? kad juos sakydama apsibliausiu tai faktas,net jau dabar beskaitydama vos ašaras tramdau cry.gif bet jaučiu kad būtų gražiau.maniškis aplamai nemėgėjas tokių pasisakymų,jaučių kad viena laikysiu fronta.gal patartumėte.labai ačiū  bigsmile.gif

Mes sakem pradžioje, kai visi pavalgė karštą
Atsakyti
mes savais zodziais antra diena padekojom tevams, iteikeme dovaneles, paskui pirsliams, irgi padovanojome puodukus, ir paskui padekojome visiems sveciams, kad rado laiko ir noro pabuti kartu su mumis ir pasidziaugti musu laime.
Atsakyti
QUOTE(vilmauskiene @ 2005 09 23, 16:30)
O gal man kas galetų pasakyti,kada gi tie žodžiai tėveliams sakomi?

Mes tai antrą dieną, kai jau balius link pabaigos buvo, sakėme. Paskui korėme piršlį (na, aš jį, žinoma, išgelbėjau), o dar po kažkiek laiko jau artskirai piršliams padėkojome ir įteikėme dovanėlę.
Atsakyti