Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

Aij na neimkit jus i sirdi smile.gif
Ne is gero gyvenimo paleo atsirado ir mano mityboje smile.gif. Bet as ir siaip uzsiciklinus ant visokiu mitybu, tai kodel sios nepabandyt smile.gif.
O be to kaip kazkas rase kad zmogus biodvasinis robotas, tai bio yra tik viena dalis o siela/dvasia/psichika (vadinkit kaip norit) - kita, ir ko gero zymiai didesne. Esk ka nori, bet jei gyvensi istisai strese, baimej tai jokie lasiniai nepades .
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 12 09, 12:08)
man pokalbi su Dr. pavyko gauti tik kitam pirmadieniui (ir tai reiskia, kad labai greitai). apsvies, kokie metodai egzistuoja ir nuspresim, kuris is ju tinkamiausias. Labai laukiu is tiesu as tos dienos.  ax.gif
labai idomu, pasidalink ir su mumis, jeigu neperlyg asmeniska, of course.


Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 12 09, 13:50)
as taip pat nieko nenoriu. nenoriu, tai ir nevalgau. atrodo alkana, skrandis gurgia, o atsidarius saldytuva ir paziurejus i maista, gurgimas staiga virsta "viaukt" ant visko... sviesto krisla sulaizau, kad skrandis saves neestu ir gana...

reiks ir man taip daryt, nes tikrai po tos mėsos ėdimo, ateina toks metas, kai jos nebenori
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 12 09, 14:49)
Pamirsai paminet - kas neprasika help.gif  biggrin.gif

Man miltai padeda biggrin.gif iskart apsitr... biggrin.gif
Burokeliu pasitarkuok biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 12 09, 13:49)
Pamirsai paminet - kas neprasika help.gif  biggrin.gif

Dabar įsivaizduokim, kad esam ne paleo temoj, bet Egliukasz, paskutines dienas tik rytas - dar neprabudus, o aš jau wc biggrin.gif Išvakarėse juodo šokolado pavalgiau, visos bėdos praėjo biggrin.gif Aišku, čia nesiūlau, ne vaistas, bet jei kada koks kritinis atvejis ... 4u.gif
Dabar jau stojau į vėžes, nors mėsos irgi nelabai benoriu, geriau koks kiaušas, žuvis ar apskritai vaisiai ir daržovės.
Atsakyti
Man reikia prieš sportą kažką suvalgyti, anksti ryte, kažin ar tiktų morka? Nes varškės, banano, košės, jogurto negaliu
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 12 09, 14:37)
gerai būtų jį užvesti ant kelio, matau, kad žmogus nori pakeisti savo išvaizdą, bet aišku, kad net nenutuokia kokioje būsenoje jis yra.
O jei nenusišarminęs, kas tada?

tada gal žmogiukas po sunkios ligos atsigauna, juk to irgi negalima atmesti?
Atsakyti
Mano kaimynas labai kudas, bet jo beda kitokia - jis naktinese dirba 6 metus, valgo tikrai daug, net proteino shake`us salia maisto vartoja, sportuoja su svoriais - nieko nepriauga schmoll.gif Beda yra jo gyvenimo budas, o ne maistas g.gif Man vasara menesy ariant vien naktinese svoris tikrai greit nukrito smile.gif
Kustuce - na morka kodel ne. Arba moliugo kose kokia g.gif
Elata, puikus yrasas apie kokospienio jogurta thumbup.gif
Man tai sirdis dainuoja po pietu, ziauriai skanu buvo wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Azu @ 2013 12 09, 14:59)
Man miltai padeda biggrin.gif iskart apsitr... biggrin.gif


QUOTE(nefifi @ 2013 12 09, 15:08)
Išvakarėse juodo šokolado pavalgiau, visos bėdos praėjo biggrin.gif Aišku, čia nesiūlau, ne vaistas, bet jei kada koks kritinis atvejis ...  4u.gif 


Jau sunkiai ir burokai pramusa man smile.gif Siaip man bet kokie saldumynai puikiai paleidzia vidurius, bet naudoju tuos lastelienos kubelius, neseniai nusipirktus, tikras gelbetojas mano smile.gif
As zinau kame beda - tai, kad daznai mesa kepu ar gerai isverdu. Na neskanu man ji troskinta garuose ar su krauju dar unsure.gif Uztat ir galvoju, kad tokioj dietoj daznai valgant kepta kiausiny, kepta mesa kitokiu bedu privis, nes visgi voresta yra teisi sakydama, kad kuo daugiau baltymai apdorojami, tuo jie maziau vertingi musu organizmui. O bet taciau..As jau geriau isvis nevalgyciau jos, nei tik fermentuota kokia, nu nors uzmusk, negaliu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 12 09, 15:05)
As zinau kame beda - tai, kad daznai mesa kepu ar gerai isverdu. Na neskanu man ji troskinta garuose ar su krauju dar unsure.gif
--
.As jau geriau isvis nevalgyciau jos, nei tik fermentuota kokia, nu nors uzmusk, negaliu schmoll.gif

Na, nebent tu pati konkrečiai esi pastebėjus šitą dėsningumą, nes man tas dalykas neturi jokios įtakos.
--
Aš taip pat - mėsa turi būti visiškai pilnai iškepusi, kad ir kokia gi ten nevertinga patampa. Maistas, kurį valgome, turi būti ne tik sveikas, bet ir skanus, o jei save prievartausim pusžaliais gaminiais - kaži, kam nuo to geriau bus.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 12 09, 16:05)
Elata, puikus yrasas apie kokospienio jogurta thumbup.gif

muchas gracias aciuks.gif tu dar saviškio prigaminto nesuvalgei ar po to vėl gaminaisi? Kaimynė nebandė savo bacilų paskleisti dar kartą?
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2013 12 09, 16:12)
jei save prievartausim pusžaliais gaminiais - kaži, kam nuo to geriau bus.

lotuliukas.gif jokios prievartos- man skanu- kaip tik dabar graužiu 5 min apvirtus šerniuko šonkauliukus. Mmmmm, kaip skanu. jo kumpis eis vytinimui- bus skanėstas visai žalias.
Atsakyti
O tarkim retsykiais, labai retai, pusryčiams plakta grietinėlė, tai visiškai išpindėjimas, ar ne ax.gif biggrin.gif
Atsakyti