Įkraunama...
Įkraunama...

Rūsys po namu

QUOTE(katiniuks @ 2005 12 08, 14:47)
mačiau jūsų pamatus:bigsmile: .tai kiek suprantu pas jus bus rūsys.Pas jus irgi neblogas šlaitas yra.



Ir kaip tau mūsų pamatai? biggrin.gif
Tiesa, o pas jus rūsys po visu namu?
Atsakyti
QUOTE(kava @ 2005 12 08, 14:50)
Ir kaip tau mūsų pamatai? biggrin.gif
Tiesa, o pas jus rūsys po visu namu?

galingai atrodo,kaip ir pas mus.Ir šiandien matėm, kad šiltina,dažnai pro ten praeinam.pas mus po visu namu rūsys.
Atsakyti
QUOTE(katiniuks @ 2005 12 08, 14:53)
galingai atrodo,kaip ir pas mus.Ir šiandien matėm, kad šiltina,dažnai pro ten praeinam.pas mus po visu namu rūsys.



Man tai vis tiek atrodo, kad mažas namas ir mažai vietos bus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O kokios patalpos numatytos rūsy, nemažai kvadratų turėtų būti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kava @ 2005 12 08, 14:57)
Man tai vis tiek atrodo, kad mažas namas ir mažai vietos bus biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

O kokios patalpos numatytos rūsy, nemažai kvadratų turėtų būti thumbup.gif

man irgi is pradziu taip atrode.kambarys apie 20kv.m., o vyrui sakydavau, kad jame tik lova tilps biggrin.gif
rūsy dabar jau yra katiline,o toliau numatoma pirtis,pasisedejimui patalpele ir biliardo kambarys arba baseinas.
QUOTE(kava @ 2005 12 08, 14:59)
Kaip, katiniuks, pasirašai?  Gal brangiai neimsi?

ka ten jau iš būsimų kaimynų plėši tongue.gif Bet žinok,mes dviese prižiūrėsim.

Avita nesimuilink ir tavo prižiūriu. tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katiniuks: 08 gruodžio 2005 - 15:10
Šiandien kaip tik buvom pas architektą ir užklausiau apie rūsį , tai jis mums nepatarė , sakė brangiau . Pas mus sklypas lygus ,visam kvartale dar sovietinė drenažo sistema ir gerai veikianti thumbup.gif Tai mes rūsį galvojam daryt kur nors sklype užkastą po žeme, tiek jis mums ir tereikalingas ax.gif bulvių maišelį , uogienių ar obuoliukų pasidėt smile.gif , o daiktams sandėliukas bus , katilinė pirmam aukšte , jeigu kūrensim malkom tai gal ir ne pats geriausias variantas , bet jeigu visdėlto pasirinksim geoterminį šildymą , tai jam atskira patalpa net nebūtina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(katiniuks @ 2005 12 08, 15:04)
man irgi is pradziu taip atrode.kambarys apie 20kv.m., o vyrui sakydavau, kad jame tik lova tilps biggrin.gif
rūsy dabar jau yra katiline,o toliau numatoma pirtis,pasisedejimui patalpele ir biliardo kambarys arba baseinas.

ka ten jau iš būsimų kaimynų plėši tongue.gif Bet žinok,mes dviese prižiūrėsim.

Avita nesimuilink ir tavo prižiūriu. tongue.gif  lotuliukas.gif


Oi Katiniuks, nesimuilinu... Ale,kad 25 km nuo sodo sedziu,tai priziureti darbininku niekaip neiseis :ax As tik savaitgaliais galiu priziureti,bet kad ji ir pati tada buna thumbup.gif

Oi kaip gerai, jau aisku kur biliarda zaisime ir maudysimes (pas mane tai rusio nera), ane Katiniuks ir Kava thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
man irgi is pradziu taip atrode.kambarys apie 20kv.m., o vyrui sakydavau, kad jame tik lova tilps 
rūsy dabar jau yra katiline,o toliau numatoma pirtis,pasisedejimui patalpele ir biliardo kambarys arba baseinas.


bet turbūt tilpo ir dar šis tas į tuos 20 kvadratų? biggrin.gif Turbūt vienoks vaizdas yra statant, ir visai kitoks, kai jau viskas baigta.

QUOTE
ka ten jau iš būsimų kaimynų plėši  Bet žinok,mes dviese prižiūrėsim.

 


Tai reiškia tarsimės, antram prižiūrėtojui gal irgi labai daug nereiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Avita @ 2005 12 08, 15:11)
Oi Katiniuks, nesimuilinu... Ale,kad 25 km nuo sodo sedziu,tai priziureti darbininku niekaip neiseis :ax As tik savaitgaliais galiu priziureti,bet kad ji ir pati tada buna thumbup.gif

Oi kaip gerai, jau aisku kur biliarda zaisime ir maudysimes (pas mane tai rusio nera), ane Katiniuks ir Kava thumbup.gif

tik nezinia kada iki rūsio įrengimo prieisime.Na tada pas tave bus krepšinio aikštele(kambariai nemaži,tik lubas aukštas darykit) lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kava @ 2005 12 08, 15:14)
bet turbūt tilpo ir dar šis tas į tuos 20 kvadratų? biggrin.gif  Turbūt vienoks vaizdas yra statant, ir visai kitoks, kai  jau viskas baigta.
Tai reiškia tarsimės, antram prižiūrėtojui gal irgi labai daug nereiks biggrin.gif

tilpo ir nemažai,dabar tiek daug vietos atrodo yra.

Antra prižiūrėtoja tik baltą geria lotuliukas.gif lotuliukas.gif manau lengvai išsisuksi.
Atsakyti
Manau konkretesniu paaiskinimu,kurie be musu plirpalu jau buvo, nelabai ir bus,nes tai visu pirma labiausiai priklauso nuo seimos dydzio, jos poreikiu, o labiausiai nuo pinigines storio,nes faktas yra faktas, kad rusys kainuoja, ir deja, nemazai. Kadangi pas Daivesita sklypas lygus, reljefas neipareigoja daryti rusio, tai viska nulemia pinigu kiekis, skirtas namo statybai. Taigi Daivesita, sekmes apsisprendziant thumbup.gif
Atsakyti
Vienintelis dalykas buvo pamirstas - koks gruntas ir kokiame lygije yra pavirsiniai vandenys. Pas mus Klevineje, vilniaus raj. visur molis ir labai negiliai gruntiniai vandenys. Kaimynai isirenge rusy turi didele problema - rusys visa laika dregnas, o lietaus sezono metu sunkiasi vanduo. Nors pamatai irengti pagal visa technolgija, hidroizoliacijos ir t.t, taciau niekas nepadeda....
Atsakyti
Mes įsirengėme rūsį, nors iš pradžiu net negalvojome. Ten bus katilinė, pirtis, priešpirtis, sandėliukas, gal dar kas nors, nes rūsis užima puse namo. Bet rūsis kainavo brangiai. Ar jis bus labai naudingas dar nežinau g.gif . Namo statybas pradėsim pavasariop 4u.gif
Atsakyti