Įkraunama...
Įkraunama...

Kilogramų žudikės


Temos moderatorė: kristynka*
user posted image

user posted image

user posted image

Rose Prick
viktorijat
Loreley
Juditab
kristynka*
afi
*Miau*
Highlander
Princesė

KasandraK
Rasaa123
lialytia

user posted image

user posted image
Norinčios prisijungti prie mūsų būrio, turite susisiekti su kristynka*
Būsite įtrauktos į bendraja lentele.
Jums reikia nusiusti savo duomenis:
Kiek šiandien sveriate ?
Kiek norite sverti ?
Ūgis ?


user posted image

user posted image

~*~ Kiekvieną penktadienį/ šeštadienį savo duomenis prisiduodame kristynka* y az
*-----------------------------------------------------------*
~*~ Turime savo bendra fotoalbumą fotki.com.
*-----------------------------------------------------------*
~*~ Neprisidavus 4 kartus, braukiame iš lentelės sarašų.

*-----------------------------------------------------------*
~*~ Meniu pokolkas nesudarinėjam.
Juditab.
--> Savaitės meniu suvestinių tema

user posted image
user posted image
user posted image


Atsakyti
Laba diena, Kristynka kitoj temoj pasalink meniu nuoroda, nes ji nebeveikia mirksiukas.gif

aciu uz naujus namucius, bet ziuriu musu vis mazeja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KasandraK @ 2015 04 26, 22:03)
Net pas nėštukes  lotuliukas.gif

Nu gerai,. kad pamirsau pasisverti, tai buciau tokia grazia lentele sugadinus.. Nors turejau snd pasisverti, bet vel pamirsau... tai db nzn koki skaiciu teks sakyti gydytojai doh.gif
Atsakyti
Pasirodo as buciau papuosus irgi lentele ir pas mane mazas minusiukas bigsmile.gif Snd svoris 71,6 kg smile.gif
Atsakyti
As valgiau abi dienas savaitgali doh.gif
sestadieni, saldumynai ejo.
o vakar kepem desreles ant lauzo, ir dar po leda suvalgem
Atsakyti
Aš šeštadienį irgi prisivalgiau, vakar gaminau sushi namie, tai visai sveikai ax.gif Reikia pasistengt iki penktadienio, taip norisi minusą turėt.
Pradėjau iš spintos pavasarinius drabužius traukti- taip smagu, kad telpu į tuos, kurie rudenį buvo maži ax.gif
Atsakyti
sveikos naujoje temoje 4u.gif
as baisiai sergu... susylusi po sporto, lekiau i balkona... rezultatas - balsas kai pijokes, snargliai upeliais, uzgulusios ausys, temperatura beveik 38 verysad.gif
dar noriu pasakyt, mano nikas po 30tos dienos pasikeis - busiu esmiliuku. tai neissigaskit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė. @ 2015 04 27, 14:23)
sveikos naujoje temoje  4u.gif
as baisiai sergu... susylusi po sporto, lekiau i balkona... rezultatas - balsas kai pijokes, snargliai upeliais, uzgulusios ausys, temperatura beveik 38  verysad.gif
dar noriu pasakyt, mano nikas po 30tos dienos pasikeis - busiu esmiliuku. tai neissigaskit lotuliukas.gif

sveik mirksiukas.gif

gausi is naujo prisistatyt lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Laba diena, kur visos dingusios? biggrin.gif g.gif edat pasikavojusios ane? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juditab @ 2015 04 28, 16:19)
Laba diena, kur visos dingusios? biggrin.gif g.gif  edat pasikavojusios ane? lotuliukas.gif

Gal normaliai valgau smile.gif bet po savaitgalio nemazas pliusas yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 28 balandžio 2015 - 17:58
Labas 4u.gif

aš neėdu, bet svoris irgi nekrenta lotuliukas.gif Sportuoti išeina max 4 kartus per savaitę, matyt per mažai. O valgau tai gražiai... blush2.gif

kaip kitoms g.gif
Atsakyti
as tai su minusu jau, tikiuos iseis siandien pabegiot, nes kolkas lietus lyja, gal iki vakaro nustos. zadejau vakar, bet dokumentus tvarkiau, kol baigiau, jau ir puse 9 buvo, vaikus guldyt miegot, o po 9h ja nebeinu laukan biggrin.gif
Atsakyti