Įkraunama...
Įkraunama...

*Pasitikim pavasarį lieknos*

QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 02 05, 13:22)
Aš parašysiu tą valgiaraštį, kuris ir turi būti pagal dietą


Netenkina pilvas sad.gif Svorio priaugus nesu, bet numest norisi  blush2.gif


geras, as galima sakyti paskutiniu metu labai panasiai maitinuosi thumbup.gif rytais tik kava, pietus ir vakariene mesa ar kiausiniai su darzovem. visai nevartoju pieno ir miltiniu produktu. aisku kai dabar turiu salygas gamintis maista 2-3 kart dienoj, tai patogu, bet jei reiktu pietaut kavinej tai jau butu sudetingiau biggrin.gif

ui pasidariau briedienos kotletuku, visai nieko, soti skani mesyte, lauksiu kol griz MB, ivertins mano kulinarinius sugebejimus lotuliukas.gif

o atsilenkimu nebandei daryt pilvui paplokstint? drauge eme ir uzsispyre, kasdien darydavo ir dabar jau kaip ir six packa turi, net pavydu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(as** @ 2015 02 05, 12:10)
o kaip fainai  4u.gif kuriam laikui isvyksti?
del svorio nepergyvenk, ragauk viska ko tik sirdis geidzia  mirksiukas.gif

savaitei isvykstu cool.gif o ten dabar +28 C
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2015 02 05, 20:37)
savaitei isvykstu  cool.gif  o ten dabar +28 C

kaip fainai, pasaka toks oras cool.gif
Atsakyti
QUOTE(as** @ 2015 02 05, 15:26)
geras, as galima sakyti paskutiniu metu labai panasiai maitinuosi  thumbup.gif rytais tik kava, pietus ir vakariene mesa ar kiausiniai su darzovem. visai nevartoju pieno ir miltiniu produktu. aisku kai dabar turiu salygas gamintis maista 2-3 kart dienoj, tai patogu, bet jei reiktu pietaut kavinej tai jau butu sudetingiau biggrin.gif

ui pasidariau briedienos kotletuku, visai nieko, soti skani mesyte, lauksiu kol griz MB, ivertins mano kulinarinius sugebejimus  lotuliukas.gif

o atsilenkimu nebandei daryt pilvui paplokstint? drauge eme ir uzsispyre, kasdien darydavo ir dabar jau kaip ir six packa turi, net pavydu  biggrin.gif

Nebandžiau. Pritingiu aš sportuot blush2.gif Nors gal reikės pabandyt, derinant sportą su Atkinsonu turėtų greičiau krist svoris g.gif

O TB medžiotojas, ar briedienos kažkur pirkt būna? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 05 vasario 2015 - 23:02
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 02 05, 22:57)
Nebandžiau. Pritingiu aš sportuot  blush2.gif Nors gal reikės pabandyt, derinant sportą su Atkinsonu turėtų greičiau krist svoris  g.gif

O TB medžiotojas, ar briedienos kažkur pirkt būna?  bigsmile.gif


as ir truputi tingine kas liecia sporta, vien atsilenkimus daryt man didziausia nuobodybe biggrin.gif

pazistami medzioja, mes is ju kartais nusiperkam wink.gif


labas rytas 4u.gif

savaite jau beveik praleke, net nepastebejau biggrin.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš prie jūsų nebežinau ką daryti, jau gerus porą metų vis bandau bandau, atrodo ir judu pakankamai ir maistą prisižiūriu, tai paskutinis dabar bandymas smile.gif pasiguglinau omega 3 nauda lieknėjimui ir radau akd reikia daug riebios žuvies valgyt jei nori sulieknėt, nes omega 3 gerina medžiagų apykaitą ir pan. nu ir ką kol kas viskas atrodo gan gerai, pajutau kad tikrai suaktyvėjo ta apykaita, aišku neleidžiu sau valgyt visokio brudo, o toliau žiūrėsim smile.gif
Atsakyti
tarp kitko laurensija ir as neseniai skaiciau apie omega 3 nauda lieknejimui, tai pamaciau jusu komentara ir nesusilaikiau neparasius smile.gif istikro tai labai idomu, kaip atrodo vienos medziagos trukumas gali isbalansuoti visa organizma smile.gif as jau per ilgai noriu suliekneti o laiko kaip ner taip ner pradet sportuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurensija @ 2015 02 06, 10:02)
Jungiuosi ir aš prie jūsų nebežinau ką daryti, jau gerus porą metų vis bandau bandau, atrodo ir judu pakankamai ir maistą prisižiūriu, tai paskutinis dabar bandymas smile.gif pasiguglinau omega 3 nauda lieknėjimui ir radau akd reikia daug riebios žuvies valgyt jei nori sulieknėt, nes omega 3 gerina medžiagų apykaitą ir pan. nu ir ką kol kas viskas atrodo gan gerai, pajutau kad tikrai suaktyvėjo ta apykaita, aišku neleidžiu sau valgyt visokio brudo, o toliau žiūrėsim smile.gif


sveika 4u.gif na su kompanija gal smagiau ir lengviau svoriukas mazes mirksiukas.gif

gal ir neblogai del omega 3, bet padaugint ir vien riebzuve valgyt gal nera labai gerai unsure.gif
o kokia konkreciau zuvyte valgai? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kliebariene84 @ 2015 02 06, 10:38)
istikro tai labai idomu, kaip atrodo vienos medziagos trukumas gali isbalansuoti visa organizma

tai cia kas be ko, as savo kailiu buvau patyrus b grupes vitaminu trukuma, tai ojojoj, atrode nezinau kas darosi su pacia savim


neturinciom laiko sportui rekomenduoju sia programa , vos 30 min kasdien, ir savijauta bus superine, ir svoriukas apmazes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(as** @ 2015 02 06, 11:26)
sveika  4u.gif na su kompanija gal smagiau ir lengviau svoriukas mazes  mirksiukas.gif

gal ir neblogai del omega 3, bet padaugint ir vien riebzuve valgyt gal nera labai gerai  unsure.gif
o kokia konkreciau zuvyte valgai?  4u.gif
Papildyta:

tai cia kas be ko, as savo kailiu buvau patyrus b grupes vitaminu trukuma, tai ojojoj, atrode nezinau kas darosi su pacia savim
neturinciom laiko sportui rekomenduoju sia programa , vos 30 min kasdien, ir savijauta bus superine, ir svoriukas apmazes  mirksiukas.gif


stengiuos kuo riebesnę lašišą valgyt, bet jau taip sunku taip sunku tokios Lietuvoj rast... vat man taip pat pasirodė įdomiai, kad atrodo riebiai valgai ir padeda kūst, bet pasiskaičiau tyrimą, kad realiai net labai daug sportuoti nereikia, užtenka šiek tiek ir prisotint organizmą omega 3, tai sužavėjo mane ši mintis smile.gif kas gali būt geriau kai gali valgyt ir lieknėt biggrin.gif o ką galiu prarast? biggrin.gif
Atsakyti
uoj nu as tai nerandu niekur ta lasisa pabaltavus visur, man net nesinori tokios i organizma det schmoll.gif skaiciau pati ta tyrima apie omega 3 nauda lieknejimui, tai te lygino su placebu: vienai tikru omega 3 dave kitai jau netikru, tai skirtumas buvo smile.gif o siaip planuoju ismegint ir as ta programa, bet ir pavartot ka nors is papildu tuo paciu, gal pavyks!
Ka merginos vartojat is mitybos papildu kai lieknejat? juk vistiek organizmas nusilpsta ir raumenim energijos daugiau reikia?
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2015 02 05, 21:37)
savaitei isvykstu  cool.gif  o ten dabar +28 C

tai kaip smagu!!! vacation4.gif
ir as noreciau tokiu siltu atostogu wub.gif
Atsakyti
kur jus ten apie omega 3 tiek prisiskaitet? uzrodykit, as irgi noriu paskaityt biggrin.gif


o kas liecia riebalu vartojima ir lieknejima, tai tikra tiesa, bet reikia zenkliai apmazint angliavandenius, tada organizmas pereina ant riebalu deginimo. As bandziau gal pora menesiu taip maitintis, tai pradzioj krito svoris, bet vistiek galiausiai norisi ir kazko skaniau, saldziau, sveciai, sventes, tai kiekvienas toks nukrypimas ir op svoris kaip vel sokteli, nezinau kodel, bet skaiciau daug kam merginu is paleo temos taip irgi buvo, atrodo keli nekalti vaisiai vakare, o ryte jau ziurek ir pliusas doh.gif tai dabar as bent jau stengiuosi atrasti ta balansa, nieko per daug neatsisakyti ir nieko per daug nevartoti
Papildyta:
QUOTE(kliebariene84 @ 2015 02 06, 14:02)

Ka merginos vartojat is mitybos papildu kai lieknejat? juk vistiek organizmas nusilpsta ir raumenim energijos daugiau reikia?

vienintelis papildas ka pageriu tai del akiu liuberin biggrin.gif o kazko kito pagert nera poreikio, manau mityboj pakankamai gaunu is vaisiu, darzoviu, mesos, taip sakant nebadauju 4u.gif
Atsakyti