Įkraunama...
Įkraunama...

Papildomas uždarbis

QUOTE(No comment @ 2012 06 16, 12:13)
bendramintė  drinks_cheers.gif

Na ir kaip sekasi? kokie pastebėjimai?  bigsmile.gif

Pastebėjimai tokie tik, kad visi mano pažįstami labai skeptiškai žiūri į šitą reikalą. Maždaug pažiūrėsiu, kai uždirbsi savo milijoną, tada gal ir aš pabandysiu doh.gif Nu ir galvoju eikit jūs... smile.gif Nenori užsidirbt, na ir tegu sau aria ir skundžias, kokios mažos tos algos...
Atsakyti
QUOTE(bliuskė @ 2012 06 16, 14:24)
Pastebėjimai tokie tik, kad visi mano pažįstami labai skeptiškai žiūri į šitą reikalą. Maždaug pažiūrėsiu, kai uždirbsi savo milijoną, tada gal ir aš pabandysiu  doh.gif Nu ir galvoju eikit jūs... smile.gif Nenori užsidirbt, na ir tegu sau aria ir skundžias, kokios mažos tos algos...

Tas tiesa.
Man irgi daug kas is pradziu panasiai sake. hihihi.gif Dabar tiesa kai kurie is naujo perklausia ir dar nepatenkinti buna: "Ko seniau nepapasakojai doh.gif lotuliukas.gif ? "
Dabar jau galu realius rezultatus parodyti ir ismokas ir balansa, nors "netiketoju" labai apmazejo, bet dar iki siol kai kurie sako, kad nesamone , darbo internete nebuna blink.gif
Nors labiausiai juokas ima is tu, kurie sako, kad laiko tam neturi rolleyes.gif
Bet aisq ne visi gime but buhalteriais, teisininkais. Taip ne visiems duota ir internete dirbti ir uzdirbti. mirksiukas.gif
As tai labai dziaugiuosi sia galimybe, ir namie gali su vaiku but ir pasidaryti sau tokia alga, kurios tik nori (aisq daugiau nei 5 min per diena reikia tam biggrin.gif )
Atsakyti
Bliuske, vienintelė tu mano bendramintė. Tad dalinuosi su tavim. Puikiom naujienom, nežinau kiek daug rusų supranti, bet įdedu info apie Zeekus 4u.gif

Trumpai, tai šiandien jiems 15 metų happybday.gif
Ir jie lyderiauja kaip geriausia MLM kompanija drinks_cheers.gif


На сайте www.businessforhome.org (№1 эл.журнал о сетевом маркетинге) новое голосование! Выбирают лучшую МЛМ компанию 2012 года!
В список попало более 200 компаний. Голосование уже началось!

Поддержите Zeekrewards и проголосуйте на сайте:
http://www.businessf...ld-in-2012-poll
Выбирайте Zeekrewards и кликайте на кнопку VOTE!

Свою работу наш презтдент Паул Баркс начал 24 ИЮНЯ 1997 года, он организовал компанию, котороая называлась раньше "Signed and Numbered International Inc".
Первый офис находился в подвале его собственного дома в Лексингтоне, штат Северная Каролина.

В 2003 году компания была преобразованна в Rex Venture Group LLC.

Большой путь проделала компания за эти годы, Интернет только начинал развиваться.

Компания прошла через многочисленные фазы развития.
Менялись продукты, услуги, маркетинг-планы, маркетинговые методы и технологии.

НО ОДНО НИКОГДА НЕ МЕНЯЛОСЬ, главное - это ИНТЕРЕСЫ партнеров компании !
ОНИ ВСЕГДА СТОЯЛИ у компании НА ПЕРЕДНЕМ ПЛАНЕ !

В 2001 году Darryle Douglas и Paul Burks начали поиски того, что они называли точными методами маркетинга.
Идея заключалась в том, чтобы найти способ повернуть вспять 97% отказов, которые всегда были реальностью в сетевом маркетинге.

Это заняло у них ДЕСЯТЬ ЛЕТ напряженной работы.
Методом проб и ошибок, выдержав жесткую критику они, наконец, достигли цели.

С созданием ZeekRewards им удалось разработать действующюю систему, на основе которой появились возможности, позволяющие людям без определённых навыков для сбыта товаров, наконец получать доходы от домашнего бизнеса !

Zeek стала, вероятно, самой быстрорастущей компанией в истории MLM.

Президент пишет, что, вероятно, мы устали слушать о "болезни роста", но
это действительно фактор, с который компания имеет дело каждый день.

Компания расширила свою техническую базу от 2 веб-серверов до 40 веб-серверов в течение последних четырех месяцев !
Партнерская и клиентская база растет так быстро, что почти невозможно идти в ногу с поддержкой инфраструктуры.

99,9% всех сделок на сайте происходят безупречно.
Но когда у нас что-то происходит не так как надо, то эта 0,1% вызывает сотни маленьких затруднений.

Паул Баркс просто хотел сказать спасибо всем, кто прошёл вместе с кромпанией этот трудный путь.
И особая благодарность Dawn Wright-Olivares за все, что она делает.
Она неустанно работает, чтобы улучшить работу компании, которую она представляет.
Благодарит Dawn Wright-Olivares, и поздравляет её с высшей позицией в рейтинге лучших лидеров MLM в мире! И очень гордится за неё.

Наш президент желает нам всем ОГРОМНОГО УСПЕХА !

Паул Баркс
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2012 06 25, 20:05)
Bliuske, vienintelė tu mano bendramintė. Tad dalinuosi su tavim. Puikiom naujienom, nežinau kiek daug rusų supranti, bet įdedu info apie Zeekus  4u.gif

Trumpai, tai šiandien jiems 15  metų  happybday.gif
Ir jie lyderiauja kaip geriausia MLM kompanija  drinks_cheers.gif

Nu kodėl viskas su Zeekais susiję vis rusų kalba biggrin.gif Taip tuoj ir skaityt išmoksiu normaliai biggrin.gif
Smagu, kad priklausom tokiai šauniai kompanijai smile.gif I wish them all the best smile.gif
Atsakyti
sveikutes,noreciau ir as truputi informacijos smile.gif .galvoju prisijungti orie www.surveyhead.com,nes mat sedziu kasdien prie kompo po 12 val.toks mano darbas ir turiu daug laisvo laiko tai va galvoju o kodel gi neuzsidirbti dar siek tiek papildomu pinigeliu.tik va jai as uzsiregistruosi tam saite ar man reiks parsisiust koke programa?nes darbinem kompe nieko negaliu instaliuoti.ir ar neprisirinksiu kokiu virusu?nes tada jau man butu "papildomi pinigelei " rolleyes.gif a s kas kaip bijau prasideti su tokeis varijantais kur reikia savo pinigus ideti,nes neesu nieko panasaus darius.tai va jai atsakytumete i mano klausimus buciau labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(grenaciux @ 2012 06 26, 20:29)
galvoju prisijungti orie www.surveyhead.com,nes mat sedziu kasdien prie kompo po 12 val.toks mano darbas ir turiu daug laisvo laiko tai va galvoju o kodel gi neuzsidirbti dar siek tiek papildomu pinigeliu

Aš ten esu užsiregistravus, bet apklausų negaunu schmoll.gif Ir pažymėjau nustatymuose, kad siųstų apklausas, bet... Ne visada turint daug laiko ir apklausų bus, čia jau kaip papuls. Man dažnai iš toluna.com ir irishopinions.com siunčia, o iš ano nea. Bet pabandyk, nieko instaliuot nereikia, atsidaro kaip įprastas puslapis internetinis.
Atsakyti
Taip, Toluna daug duoda, svarbiausia paskui apklausose žymėti, kad niekas iš pažįstamų jokiose išvardintuose darbuose nedirba.
Papildyta:
Beje, pasigirsiu šiandien vėl cool.gif laimėjau Zeekuose bis.gif jau

user posted image
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2012 06 26, 21:30)
Taip, Toluna daug duoda, svarbiausia paskui apklausose žymėti, kad niekas iš pažįstamų jokiose išvardintuose darbuose nedirba.
Papildyta:
Beje, pasigirsiu šiandien vėl  cool.gif  laimėjau Zeekuose  bis.gif  jau

user posted image

o kaip ten tam zeekler,man nelabai daina.visai zale ant tokiu reikalu.gal galit papasakoti nuosekliai.as ten iejau paziurejau bet nieko nesiregistravau.tai va kas galetumet pasidalinkit info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grenaciux @ 2012 06 27, 04:46)
o kaip ten tam zeekler,man nelabai daina.visai zale ant tokiu reikalu.gal galit papasakoti nuosekliai.as ten iejau paziurejau bet nieko nesiregistravau.tai va kas galetumet pasidalinkit info 4u.gif

Tai yra one penny auction. Kai prisijungi (tarkim mano nuoroda yra www.maksimum.zeekler.com ) , gauni tam tikra nemokamu bidų (statymų ) skaicių. Jei prisijungtum per mano nuorodą , gautum 500. Su tokiais bidais gali žaisti ant aukcionų , kur parašyta FREE BIds.
Kiekvienas statymas pakelia daikto vertę 1 pensu. Tad gali laimėti daiktą , už kelis centus. Aš kaip matai tris jau laimėjau.
Tiesa , tuose kur aš laimėjau, aš žaidžiau ne iš free bidų , o iš retail bidų. Mes kaip darbuotojai jų gauname kas mėnesį nemokamai.

Čia yra video , deja radau tik rusų kalba http://www.youtube.c...h?v=4x-CNO8dVVs Kaip žaisti aukcione.
Nes yra visos strategijos. kaip ką geriausiai daryti. pvz mūsų komanda išskaičiavo, kad geriausia UK laiku žaisti tarp 13:00 ir 14:00.
Papildyta:
Jei nesupranti rusiškai, tada galiu aprašyti čia žodžiu.

Arba mano skype yra zhanetta_k ir galiu papsakoti smulkiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2012 07 27, 12:56)
Dėl zeekų tai prajuokinai hihihi.gif Na taip labai daug info, bet kai suvirškini viską, tai dirbti tikrai lengva yra. Jei yra noro, galiu pabandyti paaiškinti  mirksiukas.gif


Na, smagu - juokas geras dalykas thumbup.gif
Na, o jei apsiimtum man tokiai tupai išaiškint ką nors, tai būčiau labai dėkinga, nes namie su vaiku sėdžiu, tai vis atsiranda laisvo laiko kartais ir būtų gerai jį produktyviau išnaudot... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nojura @ 2012 07 27, 11:02)
Na, smagu - juokas geras dalykas  thumbup.gif
Na, o jei apsiimtum man tokiai tupai išaiškint ką nors, tai būčiau labai dėkinga, nes namie su vaiku sėdžiu, tai vis atsiranda laisvo laiko kartais ir būtų gerai jį produktyviau išnaudot...  bigsmile.gif

Labai geras dalykas tie zeekai žinok bigsmile.gif Aš bent jau nerealiai patenkinta smile.gif Dar aišku darbo reikia įdėti, kad daugiau uždirbčiau, bet ir tai man jau jėga bigsmile.gif
Daug kam rekomenduoju, bet tie lietuviai doh.gif Iškart atrodo, kad noriu kažką įsiūlyt, apgaut, sau pinigų pasidaryt ir pan. O man tiesiog norisi pasidalint geru dalyku bigsmile.gif
Atsakyti
Oj 100 metu cia nebuvus 4u.gif

Na ka galiu pasakyti. Pries pora menesiu mazdaug vis gi ikalbejo mane No Comment ir pabandziau prisijungti prie Zeeku. Labai stipriai nedirbau, bet idejau savu pinigu 50$ ir prijungiau 2 zmones.

Dabar jau turiu saskaitoje virs 400$ thumbup.gif ir per diena apie 7-10$ uzdirbu. Kaip ir neblogai sakyciau praleidziant internete tik pora minuciu.

Truputi daugiau aisku praleidau, kol savo draugems paaiskinau apie tai ka cia darau ir kodel manau , kad tai superinis verslo modelis.
Viena jau silveryje prisijungus, kita nelabai turi pinigeliu, tad kol kas free statuse. Bet visoms labai patinka. Labai tikiuosi, kad jos kazka pajungs ir mano pinigeliai augs greiciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo batida: 27 liepos 2012 - 13:12