Įkraunama...
Įkraunama...

Silkės patiekalai

Isduokit paslapti kokiu stebuklingu budu Jus is silkes tas asakas itraukiate? blink.gif As kol jas istraukiau (nors puse ju dar liko),tai man is tos silkes ,tik kose beliko... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 05 14, 10:33)
Isduokit paslapti kokiu stebuklingu budu Jus is silkes tas asakas itraukiate? blink.gif As kol jas istraukiau (nors puse ju dar liko),tai man is tos silkes ,tik kose beliko... blush2.gif


As ju niekuomet nerenku,nes jei darau su actu jos suminksteja ir nesijaucia,o jei ka kita darau tai citrinos sulciu truputi,ir pastovejusi ji palieka be asaku.
Atsakyti
QUOTE(aneta23 @ 2013 05 14, 16:58)
As ju niekuomet nerenku,nes jei darau su actu jos suminksteja ir nesijaucia,o jei ka kita darau tai citrinos sulciu truputi,ir pastovejusi ji palieka be asaku.


Man suminkstejusios netinka 4u.gif As negaliu pakesti,kai silkeje buna asaku,neina man jos praryti su asakom... blush2.gif
O nuo citrinos sulciu sakot ,palieka be asaku?Speju,kad asakos "istirpsta "? blush2.gif Kiek mazdaug laiko reikia ja laikyti su citrinos sultimis,kad nebeliktu asaku? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2013 05 14, 10:33)
Isduokit paslapti kokiu stebuklingu budu Jus is silkes tas asakas itraukiate? blink.gif As kol jas istraukiau (nors puse ju dar liko),tai man is tos silkes ,tik kose beliko... blush2.gif

kaip reikia maigyt ta silke kad kose paliktu blink.gif doh.gif
Atsakyti
su pincetu gerai asakas rinkti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLKA999: 02 sausio 2014 - 18:50
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 01 02, 16:47)
su pincetu gerai asakas rinkti 4u.gif

gana originalus budas turint laisvo laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 01 02, 18:47)
su pincetu gerai asakas rinkti 4u.gif


Pritariu 100 % thumbup.gif ,tiek is silkes ,tiek is zuvies asakas istraukiu pincetu.
Atsakyti
QUOTE(Avietinuke @ 2014 01 04, 12:52)
gana originalus budas turint laisvo laiko smile.gif

Na del kokybiskesnes ir sveikesnes silkes galima atrasti laiko,nei valgyti chemikaluose ismirkyta.
Atsakyti
Gal patiks ir jums. supjaustau silke kubeliais ir isdelioju silkineje,poto dedu sluoksni smulkintu svogunu[priestai juos as palaikau acte skiestu vandeiu,buna svelnesni],kitas sluoksnisi saulegrazu[pakepintos keptuveje],poto majonezo sluoksnis ir galiausi varskes sluoksni aptrupinu. mums patinka.. ax.gif
Atsakyti
SLOKSNIUOTA SILKĖ

4 virtos bulvės
4 kiaušiniai
3-4 silkės file juostelės
2 mėlynieji svogūnai
4 pomidorai
majonezo

bulves,kiaušinius ir pomidorus supjaustyti kubeliais,silkę juostelėmis.
Į pasirinktą formą dėti bulvių sluoksnį,patepti majonezu,dėti sluoksnį silkės,vėl patepti majonezu,dedam pomidorus,ir taip kartojam kol sudedam visus produktus.Viršų puošiam pjaustytais svogūnais.
[URL=http://radikal.ru/fp/5c3ecda12b5d4bd8b5015e10ab9728b2]user posted image[/URL
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 01 15, 12:24)
SLOKSNIUOTA SILKĖ

4 virtos bulvės
4 kiaušiniai
3-4 silkės file juostelės
2 mėlynieji svogūnai
4 pomidorai
majonezo

bulves,kiaušinius ir pomidorus supjaustyti kubeliais,silkę juostelėmis.
Į pasirinktą formą dėti bulvių sluoksnį,patepti majonezu,dėti sluoksnį silkės,vėl patepti majonezu,dedam pomidorus,ir taip kartojam kol sudedam visus produktus.Viršų puošiam pjaustytais svogūnais.
[URL=http://radikal.ru/fp/5c3ecda12b5d4bd8b5015e10ab9728b2]user posted image[/URL


atrodo labai skaniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 01 15, 12:24)
SLOKSNIUOTA SILKĖ

4 virtos bulvės
4 kiaušiniai
3-4 silkės file juostelės
2 mėlynieji svogūnai
4 pomidorai
majonezo

bulves,kiaušinius ir pomidorus supjaustyti kubeliais,silkę juostelėmis.
Į pasirinktą formą dėti bulvių sluoksnį,patepti majonezu,dėti sluoksnį silkės,vėl patepti majonezu,dedam pomidorus,ir taip kartojam kol sudedam visus produktus.Viršų puošiam pjaustytais svogūnais.



Labai įdomus receptukas, užsirašiau rolleyes.gif
Atsakyti