Įkraunama...
Įkraunama...

Tinkavimo gipsiniu tinku ypatumai

QUOTE(arkava @ 2015 04 13, 10:12)
viskas paprasta, tik darbo reikia  biggrin.gif
jei plonas sluoksnis ir pagrindas negruntuotas - greit dziusta ir uzsitrina
tai dar  menesiukas ir sienos gatavos. 33d.  ir apie 1200 evriku kisenej  biggrin.gif


silikatines plytos - pagrindo negruntuoju, pastoviai su laistymo zarna slapinau, taip ir kose geriau lipo prie plytu wink.gif jop. menesis istisinio darbo ir mazdaug prie pabaigos bus biggrin.gif biggrin.gif drinks_cheers.gif
na taip. uz darba kazkur 1200 Eur butu. smile.gif tiek per menesi as neuzdirbu... tai apsimoka man eiti atostogu ir paciam pasidaryt wink.gif kita savaite parvaziuos fasadinis polistirolas, tai pakaitom abu darbus stengsiuos susiderint... kad neivarytu vezio nei tas nei tas biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

Kamino tinkavimas.

Sienoje yra kaminas: nuoroda.

Po kalkinio tinko siena turi buti lygi, t.y. viena plokstuma. Kas turetu buti dedama kad nebutu itrukimu tarp kamino ir muro sienos ? Vieni siulo metalini tinkliuka, kiti nieko smile.gif

Gal kas is savo patirties pakomentuotu ?
Atsakyti
trukimai turetu atsirasti del ko? kamino karscio - ji modulinis, nekaista.
del murio vaiksciojimo - turetu buti armuota.

as aptinkavaua elementariai gipsiniu ir niekas neskyla (krosnele sildo pastoviai)

QUOTE(VilkasPilkas @ 2015 04 13, 10:39)
Sveiki,

Kamino tinkavimas.

Sienoje yra kaminas: nuoroda.

Po kalkinio tinko siena turi buti lygi, t.y. viena plokstuma. Kas turetu buti dedama kad nebutu itrukimu tarp kamino ir muro sienos ? Vieni siulo metalini tinkliuka, kiti nieko smile.gif

Gal kas is savo patirties pakomentuotu ?

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2015 04 13, 11:49)
trukimai turetu atsirasti del ko?  kamino karscio - ji modulinis, nekaista.
del murio vaiksciojimo - turetu buti armuota.

as aptinkavaua elementariai gipsiniu ir niekas neskyla (krosnele sildo pastoviai)


Sienos muras nera suristas su kaminu, tarp kamino blokelio ir sienos blokelio tarpelis 2 cm, kuris uzpildytas akmens vata (na taip ale gamintojas reikalauja). Taigi sita siule mano supratimu yra labai trapi, nes kaminas nera suristas su siena.

Gal klystu ?
Atsakyti
na tinkliukas blogiau tikrai nebus. smile.gif
Bei jei kaminas vaikscios (siubuos) - tai manau plonas tinkas jo nesulaikys.



QUOTE(VilkasPilkas @ 2015 04 13, 11:16)
Sienos muras nera suristas su kaminu, tarp kamino blokelio ir sienos blokelio tarpelis 2 cm, kuris uzpildytas akmens vata (na taip ale gamintojas reikalauja).  Taigi sita siule mano supratimu yra labai trapi, nes kaminas nera suristas su siena.

Gal klystu ?

Atsakyti
Po dviejų savaičių ateis tinkuotojai cool.gif Tinkuos gipsiniu tinku, o vonias- kalkiniu. Sienos- margutis: raudonos plytos, dujų silikatas ir keramzitbetonis.
1. Kuo patartumėt nugruntuot lauko sienas prieš tinkavimą?
2. Dujų silikatą- lateksiniu gruntu, dėl barjero drėgmei iš patalpų ar visas sienas galima juo gruntuoti?
3. O vidinių sienų niekuo nereikia gruntuoti?
4. Ar tikrai cinkuoti kampukai rūdija ir geriau dėti aliuminius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saaba: 13 balandžio 2015 - 13:13
vidaus patartina negruntuot - ilgai dzius tinkas, pyks tinkuotojai biggrin.gif
cinkas betinkuojant nusisveiciai, ir lieka gelezis, kuri nuo dregmes rudija.
tinkavimo kampu AL nzn ar yra, neuzkliuvo kazkaip

QUOTE(saaba @ 2015 04 13, 12:11)
Po dviejų savaičių ateis tinkuotojai cool.gif  Tinkuos gipsiniu tinku, o vonias- kalkiniu. Sienos- margutis: raudonos plytos, dujų silikatas ir keramzitbetonis.
1. Kuo patartumėt nugruntuot lauko sienas prieš tinkavimą?
2. Dujų silikatą- lateksiniu gruntu, dėl barjero drėgmei iš patalpų ar visas sienas galima juo gruntuoti?
3. O vidinių sienų niekuo nereikia gruntuoti?
4. Ar tikrai cinkuoti kampukai rūdija ir geriau dėti aliuminius?

Atsakyti
QUOTE(VilkasPilkas @ 2015 04 13, 12:16)
Sienos muras nera suristas su kaminu, tarp kamino blokelio ir sienos blokelio tarpelis 2 cm, kuris uzpildytas akmens vata (na taip ale gamintojas reikalauja).  Taigi sita siule mano supratimu yra labai trapi, nes kaminas nera suristas su siena.

Gal klystu ?


Šioje vietoje derėtų įrengti temperatūrinę kompensacinę siūlę.
Nežinau ar tiktų šios juostos matmenys, bet ties vata būtų neblogai įdėti tokį profilį
http://www.koelner.l...rozne-z-siatka/
Tada tikrai neskiltų. Šiai kaminas yra atskira konstrukcija ir gamintojai neleidžia jo standžiai sujungti su kitomis namo konstrukcijomis. Jis yra tik prilaikomas iš šonų. Užklauskite dar ir gamintojų nuomonės.
Atsakyti
Man ir aktualu kaip reiketu paruosti duju silikato blokelius pries tinkuojant kalkiniu tinku?
Grunta (ta geltona) brangoka pirkti... smile.gif
Esu mates kad pries tai suslapina gerai siena, tada visus blokelius padengia/aptasko su sepeciu skysta tinkavimo kose... na vos ne kaip pliurze smile.gif blokeliai jau buna slapi, ir ta kose skysta. tai greitai neistraukia blokeliai dregmes is tinko... ir gal prikimba normaliai? o isdziuvus tam aptaskymui - tinkuojama toliau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robertuxas: 13 balandžio 2015 - 14:03
Visiskai teisingai. As buvau ir gruntu nupurskes, bet kadangi jie akyti - tai ir nepasijaute. dalis sienu - armuota, tai ten jau dziusta ilgiau (ant armav sluoksnio)

visai nemaisytu paciam tinko purkstuvas... mirksiukas.gif


QUOTE(robertuxas @ 2015 04 13, 13:02)
Man ir aktualu kaip reiketu paruosti duju silikato blokelius pries tinkuojant kalkiniu tinku?
Grunta (ta geltona) brangoka pirkti... smile.gif
Esu mates kad pries tai suslapina gerai siena, tada visus blokelius padengia/aptasko su sepeciu skysta tinkavimo kose... na vos ne kaip pliurze smile.gif blokeliai jau buna slapi, ir ta kose skysta. tai greitai neistraukia blokeliai dregmes is tinko... ir gal prikimba normaliai? o isdziuvus tam aptaskymui - tinkuojama toliau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arkava: 13 balandžio 2015 - 14:12
QUOTE(arkava @ 2015 04 13, 14:09)
Visiskai teisingai. As buvau ir gruntu nupurskes, bet kadangi jie akyti - tai ir nepasijaute. dalis sienu - armuota, tai ten jau dziusta ilgiau (ant armav sluoksnio)

visai nemaisytu  paciam tinko purkstuvas...  mirksiukas.gif


Kur gauti toki purkstuva? smile.gif
gal yra kokiu priimityviu variantu? Va esu rades primityvu varianta... atrodo puikus sprendimas

https://www.youtube....h?v=fzMXCArncIc

Gal zinot kur toki isigyti? arba bent jau kaip ten viskas viduj veikia? gal butu galimybe pasidaryti paciam smile.gif
Atsakyti
cia paprastesnis sprendimas - siurblys (ar kompresorius) ir pirmyn mirksiukas.gif
https://www.youtube....h?v=7Reop5F-PBc


QUOTE(robertuxas @ 2015 04 13, 13:32)
Kur gauti toki purkstuva? smile.gif
gal yra kokiu priimityviu variantu? Va esu rades primityvu varianta... atrodo puikus sprendimas

https://www.youtube....h?v=fzMXCArncIc

Gal zinot kur toki isigyti? arba bent jau kaip ten viskas viduj veikia? gal butu galimybe pasidaryti paciam smile.gif
Atsakyti