Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva

Sveikos,lokimo drauges.Man irgi baisiai svaigsta galva,siek tiek pykina.Ir taip jau kokios 6 dienos.Pries tai buvo pora priepuoliu nakti,kai lova skrido kaip kosmose,visas kambarys sukosi,akyse raibuliavo.Vyras padejo nueiti iki tualeto nes nepaejau,bet nieko neisvemiau,o pykino ziauriai...
Geriausia,kad mano seimos gydytoja pasake jog man gripas.....
Reiks man ja keisti.
Parasykit smulkiau apie simtomus ir ko gydotes.Galva man neskauda.
Atsakyti
QUOTE(Piranija @ 2007 02 27, 10:14)
Sveikos,lokimo drauges.Man irgi baisiai svaigsta galva,siek tiek pykina.Ir taip jau kokios 6 dienos.Pries tai buvo pora priepuoliu nakti,kai lova skrido kaip kosmose,visas kambarys sukosi,akyse raibuliavo.Vyras padejo nueiti iki tualeto nes nepaejau,bet nieko neisvemiau,o pykino ziauriai...
Geriausia,kad mano seimos gydytoja pasake jog man gripas.....
Reiks man ja keisti.
Parasykit smulkiau apie simtomus ir ko gydotes.Galva man neskauda.

Jeigu yra toks galvos svaigimas, kai kambarys sukasi,pykina, tai reiškia kad sutriko vestibiuliarinis aparatas, jis yra vidinėje ausy, bet ausų neskauda. Tau reikia nusipirkt betaserc 16 mg ir gert 3k.d. Jie bereceptiniai. Dar gali nusipirkt homeopatinių-vertigoheel.
Man irgi buvo po peršalimo, apie išėjimą iš namų net kalbos nebuvo, o kaip nueit iki neurologo? Man tai šeimos gydytoja pasakė, astmatinis bronchitas, išrašė ospamox+acc+vit.C blush2.gif
Žinok šitie dalykai taip greitai nepraeina, bent jau aš kankinausi virš 3 mėn., aišku kambarys sukosi kokias 5-6 d., vėliau buvo kitokie svaigimai...
Būtinai nusipirk betaserc, net jei nueitai kažkaip iki neurologo, jis vistiek skirtų betaserc. Kažkodėl neurologų pamėgtas vaistas. blink.gif
Atsakyti
Buvau santariskese pas neurologe.Padare kraujagysliu echoskopija,kazkoki tyrima del smegenu veiklos,o dabar dar darysiu kompiuterine tomografija.Bet jau diagnoze maciau parasyta-vestibiurialinis sindromas.
Reikalas l. slykstus,bet nudziugino tiek kad nerado augliu ,trombu ar dar kokio baisaus dalyko.Bijojau insulto,infarkto....
Tikiuosi israsys vaistu ir bus geriau.
Sekmes jums ir aciu uz patarima.Vienu metu jau galvijau visai.... umn.gif
Atsakyti
Man galvos sukimasis uzeina del vitaminu ar gryno oro stokos. Va neseniai vel buvo uzeje - jei sedziu ar guliu ir atsistoju eiti - akyse aptemsta, turiu siena pasilaikyti kad nenukrisciau - toks jausmas kad zeme slysta is po koju. Uzjauciu jus merginos, neiisivaizduoju kaip reiktu taip gyventi verysad.gif
Atsakyti
Aišku gerai, kad nerado auglių, bet tas vestibiuliarinio aparato sutrikimas-šlykštus reikalas, nors gydytojai net neskaito to liga g.gif
Aišku paskyrė naudot betaserc?
Nesitikėk, kad greitai pasveiksi, kokia 3 mėn.... g.gif
Atsakyti
Man panasiai yra,nuejus pas neurologe patare issimiegoti.....nu man visai nerimta pasirode....eisiu privaciai
Atsakyti
sveiki.prisijungiu ir as.ir man svaigo galva.vaizdai mirgejo,tirpdavo veidas,kojos,rankos.sutrikdavo pusiausvyra,miegant dingdavo kvepavimas,pykindavo.dariausi magn.rezon. nieko nerado.kankinausi metus,kol sutikau zmogu,kuris pasake kame reikalas.pasirodo tai ne galvos,vestib.aparato,ar dar ko nors problema,o tai raumenu ir skysciu trukumo problema. pas mane iskrypes stuburas,kaire petis ir kairys klubas auksciau nei desines.taip buvo nuo mazens,ko pasekoj/kaires puses raumenys nuo tokios pastovios itampos sukietejo ir jie nedirbo,o desines puses raumenys turejo atlaikyt dviguba kruvi.priejo iki to jog,dasine puse irgi pervargo.raumenu ''sniuras'' labiausiai uzspaude stuburo slankstelius,nuo kuriu eina nervai i akis,sirdi,kasa.kuno virpejimas buvo nuo raumenu pervargimo.pagrindinis dalykas;vandens trukumas.juk gerdavau kava,arbata,mineralini.turejau pradet gert 2.5litro vandent. vandens ir puse arbat.saukstelio paprastos druskos.pradejo daryt spec.masaza.ir po truputi reikalai pajudejo.jei kam idomu.galiu rasyt toliau.
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 11, 18:05)
sveiki.prisijungiu ir as.ir man svaigo galva.vaizdai mirgejo,tirpdavo veidas,kojos,rankos.sutrikdavo pusiausvyra,miegant dingdavo kvepavimas,pykindavo.dariausi magn.rezon. nieko nerado.kankinausi metus,kol sutikau zmogu,kuris pasake kame reikalas.pasirodo tai ne galvos,vestib.aparato,ar dar ko nors problema,o tai raumenu ir skysciu trukumo problema.  pas mane iskrypes stuburas,kaire petis ir kairys klubas auksciau nei desines.taip buvo nuo mazens,ko pasekoj/kaires puses raumenys nuo tokios pastovios itampos sukietejo ir jie nedirbo,o desines puses raumenys turejo atlaikyt dviguba kruvi.priejo iki to jog,dasine puse irgi pervargo.raumenu ''sniuras'' labiausiai uzspaude stuburo slankstelius,nuo kuriu eina nervai i akis,sirdi,kasa.kuno virpejimas buvo nuo raumenu pervargimo.pagrindinis dalykas;vandens trukumas.juk gerdavau kava,arbata,mineralini.turejau pradet gert 2.5litro vandent. vandens ir puse arbat.saukstelio paprastos druskos.pradejo daryt spec.masaza.ir po truputi reikalai pajudejo.jei kam idomu.galiu rasyt toliau.

o kaip nusistatyt ar trūksta skysčių? Aš irgi paskutiniu metu tokia pavargus, širdis maskatuoja, atrodytų, kad organizme kokių vitaminų trūktų, nors sugėriau pakuotę Wellwomen. Kaip čia išsiaiškinti ar netrūksta vandens? g.gif
Atsakyti
pirmiausia klausiu taves furvvy kiek vandens isgeri per diena.nesiskaito kava arbata,mineralinis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 12, 14:26)
mineralinis. g.gif

O mineralinis kodėl nesiskaito? blink.gif
Atsakyti
paaiskinsiu paprastai.kuo tu lieji geles vandeniu ar mineraliniu.taip ir zmogui reikia paprasto,is krano vandens.aisku jis nekenkia jei gersi su saiku,nes mineralinyje yra visokiu medziagu[kalcio,magnio.kalio].daug geriant miner.ju per daug prisikaups.patikekit geriausias vaistas nuo cholesterolio,viduriu uzkietejimo.astmos,depresijos,migrenos t.t.yra vanduo ir druska.nebijokit druskos.ji nekelia jokiu spaudimu ar panasiai.mums jos reikia.juk asaros,prakaitas surus.jei per mazai druskos organizme,jis pradeda ja kaupti[ataugos].
Atsakyti
visos svaiguoles renkames cia. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti