Įkraunama...
Įkraunama...

Fraktalai - bioenergetiniai piešiniai

Aš kol kas tik paskaičiau kaip reikia piešti. Ir piešiu. Ką reiškia skaitysiu vėliau. Manau man taip bus įdomiau.
Bet jaučiu bus labai įdomu. Nes pirmieji keturi (piešti skirtingomis nuotaikomis) yra labai skirtingi.
Atsakyti
QUOTE(Saron @ 2010 08 24, 08:57)
Aš kol kas tik paskaičiau kaip reikia piešti. Ir piešiu. Ką reiškia skaitysiu vėliau. Manau man taip bus įdomiau.
Bet jaučiu bus labai įdomu. Nes pirmieji keturi (piešti skirtingomis nuotaikomis) yra labai skirtingi.



as ir va nelabai gilinuos ka reiskia kol nenupiesiu 21 fraktala ax.gif Paskui jau intensyviai pasiaiskinsiu.va katik baigiau 8 fraktala.Labai smagiai piesias jie man.

user posted image
Atsakyti


Ča jau toks bumbuliuotas labai smile.gif. Vėlesiuose piešiniuose netgi rekomenduojama kuo daugiau bumbulų, zigzagų, uodegų. Vieną netgi mačiau kur vidurys tuščias (gal skriestuvo pagalba) o aplink pieštas fraktalas. Atrodo įdomiai. Aš čia komentatorė didžioji smile.gif. Eičiau piešt, geriau...
Atsakyti
Įžvelgiau auksinę žuvelę šiame fraktale,labai gražus 4u.gif mirksiukas.gif O aš kažkaip jau senokai piešiau,vis laiko pritrūksta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2010 08 25, 06:06)
Ča jau toks bumbuliuotas labai  smile.gif. Vėlesiuose piešiniuose netgi rekomenduojama kuo daugiau bumbulų, zigzagų, uodegų. Vieną netgi mačiau kur vidurys tuščias (gal skriestuvo pagalba) o aplink pieštas fraktalas. Atrodo įdomiai. Aš čia komentatorė didžioji  smile.gif. Eičiau piešt, geriau...


man ir nuostaba kelia kaip vakar norejos daug skrituliuku braizyt,bet kadangi uzsimerkus tai ir ant stalo pripaisau lotuliukas.gif sitas turbut smagiausiai pieses.

QUOTE(krikstoline*** @ 2010 08 25, 07:02)
Įžvelgiau auksinę žuvelę šiame fraktale,labai gražus 4u.gif  mirksiukas.gif O aš kažkaip jau senokai piešiau,vis laiko pritrūksta  ax.gif


Kai tu pasakei tada ir as pamaciau zuvyte,bet pries tai ziurejau ziurejau,kad ka nors izvelgciau tai nemaciau nieko smile.gif
o man kaip tik atsiranda laiko siam uzsiemimui,ko nebuciau pagalvojus.
Atsakyti
Kažkaip įdomiai kai kurios spalvos tiesiog pačios lenda į rankas (traukiu užsimerkusi), o kitų net ir norėdama vos retkarčiais ištraukiu. biggrin.gif

Vakar peržiūrėjau savo nupieštus fraktalus. Kaip pradžioj atrodė jie visi be galo skirtingi - dydžiu, forma, bet pasižiūrėjus atidžiau, vis delto spalvos vistiek vyrauja panašios ax.gif
Patiko man šitas užsiėmimas mirksiukas.gif
Atsakyti

Gal pasidomėk tų spalvų reikšmėmis. Man irgi būna, kad su konkrečiom spalvom gali viską spalvint, o į kitas net žiūrėt nesinori, juo labiau spalvint.
Atsakyti
man tai patiko rolleyes.gif , aš piešdavau ale mandalas ir fraktalus šiaip sau, tik po to pamačiau, kad čia yra tokios ale spec technikos g.gif bigsmile.gif , ar jum taip nebuvo?
Tiesa, gal praskaičiau, kas gali pakomentuoti, jei nuolat norisi piešti gėles ir spalvos rožinės daugiau, žiedlapiai arba karpyti, kaip rožių arba kaip elipsės?Beje, įdomu dar tai, kad pvz. yra panašios kai kurios mandalos ir fraktalai, aš jų neatskirčiau, pvz. rožė, ką apie tai žinot?
Gaila, ta rusiška knyga ir man neatsidarė sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 27 rugpjūčio 2010 - 14:52
Buvau vakar Brigitos seminare čia http://www.stimulus....ktalu-piesimas/ . Patiko.
Atsakyti
smile.gif, as irgi buvau, reiskia kartu buvom, mane taip uzkabino, kad grizus dar kelis nupiesiau, siandien jau 5-ta, visi skirtingi, bet vienodai nedideli ir stambokos detales kazkodel, o nepamenu, nuo kurio fraktalo reikia jau samoningai spalvinti?As nuo 5 jau norejau smile.gif.Ir gal kas zinot, nuo keliu metu vaikam taikoma?
Atsakyti
QUOTE(lengvute @ 2010 08 29, 16:30)
smile.gif, as irgi buvau, reiskia kartu buvom, mane taip uzkabino, kad grizus dar kelis nupiesiau, siandien jau 5-ta, visi skirtingi, bet vienodai nedideli ir stambokos detales kazkodel, o nepamenu, nuo kurio fraktalo reikia jau samoningai spalvinti?As nuo 5 jau norejau smile.gif.Ir gal kas zinot, nuo keliu metu vaikam taikoma?


Šiandien nupiešiau fraktaliuką, rytoj planuoju pamokyti septynmetę dukrą.
Nepasakyčiau, kad mane labai užkabino, nes žinau tų metodikų visokių. Ne visada sutikau su spalvų aiškinimu, nes spalvomis domiuosi daug metų. Keistoka man pasirodė violetinės spalvos interpretacija. Kitas spalvas interpretavo pagal čakrų spalvas, o violetinė, kuri yra septintos čakros spalva, kažkodėl yra sentimentalių senučių spalva smile.gif Be to, ji tiek daug ne į temą šnekėjo...Suprantu, buvo noras sudominti stebuklinga metodika, bet ji nepasakė vienos "smulkmenos"- kad sėkmė priklauso nuo to, kokią jėgą yra įvaldęs žmogus.
(Jeigu įdomu, aš sėdėjau prie lango, buvau atėjus su vieninteliu vyruku.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 29 rugpjūčio 2010 - 19:03
[
QUOTE
kažkodėl yra sentimentalių senučių spalva

Nieko sau. blink.gif
Jau leidau sau pasiskaityti apie spalvas, tai kaip supratau violetinė - labai stiprios energetikos spalva. Aišku dar ir atspalvių daugybė.
Tai kuo tikėti?
Atsakyti