Įkraunama...
Įkraunama...

...2011 m. antro pusmečio Klaipėdos mažyliai...

user posted image

Mūsų vaikučiai


Medaus mona - Malūnininkų g. - dukrytė Barbora - rugsėjo 2 d.

Solnyshka - Kauno g. - dukrytė Aleksandra - spalio 3 d.

Rimma_ma - Simonaitytės g. - sūnelis Timas - rugpjūčio 5 d.

Alina.pochodnia - Mogiliovo g. - sūnelis Aleksandras - lapkričio 8 d.


Ramushka - J.Zauerveino g. - dukrytė Liucina - spalio 8 d.

Flexe - Bandužių g. - sūnelis Domukas - rugpjūčio 10 d.

Kriscius - Klaipėdos raj. - sūnelis Joris - spalio 10 d.

Vaiduokliukas - Žolynų g. - sūnelis Aldas - rugpjūčio 11 d.

Muera - Smiltelės g. - sūnelis Emilijus - lapkričio 11 d.


Keila - Smiltelės g. - dukrytė Milana - rugpjūčio 16 d.

Tanler - Laukininkų g. - dukrytė Milanija - liepos 19 d.

Eit - Klaipėdos raj. - dukrytė Liudvika - rugpjūčio 25 d.

Natėja - dukrytė - rugsėjo 25 d.


Ehmeja - Reikjaviko g. - sūnelis Tautvydas - rugpjūčio 26 d.


Amber - Dragūnų g. - sūnelis Gediminas - rugpjūčio 27 d.

Reniss - Klaipėdos raj. - dukrytė Saulė - rugpjūčio 27 d.

Kolekcioniere - sūnelis Gintaras - spalio 27 d.

JAU TURIME
8user posted image10



Norint patekti i sąrašėlį pirmam puslapį rašykite man i AŽ (Reniss). Turime savo mažylių nuotraukų galeriją prisijungimo duomenų prašyti tai pat per mano AŽ.

MALONAUS BENDRAVIMO

user posted image

Atsakyti
aciu Reniss biggrin.gif
gera naujais metais, naujuose namuose buti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2013 01 06, 14:51)
aciu Reniss biggrin.gif
gera naujais metais, naujuose namuose buti biggrin.gif  biggrin.gif

Kad taip kasmet biggrin.gif
Atsakyti
ačiū, Reniss, už namus! smile.gif šaunuolė, kad sukūrei. aš užsikasus, tai nebedaėjau šįkart iki statybų ax.gif

o mes kirpykloj vakar su kavalieraičiu buvom tongue.gif dar nemačiau jo tokio rimto, visą laiką išsėdėjo bigsmile.gif (prieš tai žiūrėjo, kaip sesę kerpa).

Atsakyti
Labutis

Ačiū Reniss už namučius 4u.gif

Amber džiugu , kad pasveikote thumbup.gif

O mes šiandien Trijų Karalių rytą su močiute ir dukriuku važiavom į bažnyčia, mišių išklausyti, už mirusius pasimelsti ir žvakeles uždekti, gavom šventintas kreideles, tai pasižymėjom sau ant durų raidelėmis ax.gif Ne dažnai lankausi bažnyčioje, per didžiąsias šventes, mane glumina ir prieštarauja mano mąstymui dėl aukojimo bažnyčiai, tad gal ir nesiplėsiu čia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduokliukas @ 2013 01 06, 23:49)
Labutis

Ačiū Reniss už namučius  4u.gif

Amber džiugu , kad pasveikote  thumbup.gif

O mes šiandien Trijų Karalių rytą su močiute ir dukriuku važiavom į bažnyčia, mišių išklausyti, už mirusius pasimelsti ir žvakeles uždekti, gavom šventintas kreideles, tai pasižymėjom sau ant durų raidelėmis  ax.gif  Ne dažnai lankausi bažnyčioje, per didžiąsias šventes,  mane glumina ir prieštarauja mano mąstymui dėl aukojimo bažnyčiai, tad gal ir nesiplėsiu čia  ax.gif


oho kokie jus saunuoliai ax.gif
sveikutes

Amber saunu kad pasveikot jau galima bus meetintis biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

as su bonka i naujus namucius, ir seip kad nepamirstume dziaugtis naujais metais.
mes taip pat nebaisiai religingi bet per sventes apsilankom, tik si karta nebuvom banycioje tai jauciuos lyg kasko neatlikusi.
o kirpykla tai manau butu sudetingas reikala, nors svetimos tetos gal Liucina paklausytu, siandien visaip bandziau apkirpt pati o varge padariau blogiau nei buvo, dabar ilgai teks auginti plaukus doh.gif
Atsakyti
Labutis

Apie vaikučių šukuosenas šnekat, maniškio grifkutė lenda į akis , tai neapsikenčiu susegu su segtuku, bet iškart man taip mergaitiškai jis atrodo, su tokiais ilgais garbanotais plaukučiais, tai jau morališkai ruošiuosi apkirpti kai užmigs sakiau tai darysiu, nes kitaip be šansų manau tongue.gif tai dabar reik eiti mėnulio fazes panagrinėti, kada čia geriausia kirptis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduokliukas @ 2013 01 07, 15:25)
Labutis

Apie vaikučių šukuosenas šnekat, maniškio grifkutė lenda į akis , tai neapsikenčiu  susegu su segtuku, bet iškart man taip mergaitiškai jis atrodo, su tokiais ilgais garbanotais plaukučiais, tai jau morališkai ruošiuosi apkirpti kai užmigs sakiau tai darysiu, nes kitaip be šansų manau  tongue.gif  tai dabar reik eiti mėnulio fazes panagrinėti, kada čia geriausia kirptis  tongue.gif

mus kirpėja patarė vonioj kirptis, jei namie norėsim smile.gif sako, kad ir plaukučiai nukirpti kur nukrenta odelės nedirgina ir šiaip vaikas užsiėmimą turi, o ir šlapius plaukus geriau pagaut smile.gif
pirmą sykį ir aš iš paskos su žirklėm po namus laksčiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes

Siandien po 3sav pertraukos i miska islindom pavaikstineti,tai Gedutis vezime sedejo kaip pabuciuotas. biggrin.gif Poto issidrasino ir pradejo lakstyti,prisimine ka miske veikdavo. thumbup.gif Ir man buvo smagu lauke pabuti. ax.gif

Mes Geduciui jau 3 kartus grifka kirpom,nelabai jam patinka tie kirpimai,bet dviese su vyru siaip ne taip apkerpam.Reikes kada pabandyti i kirpykla nuvesti.

O meetuko su vaikuciais jau reiketu,visi jau bus paauge,senokai besimatem. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na as vadinasi jau patyrusi kirpeja, jau triju menesiu kirpau gripke, tai ziu jau metai istisai pakerpu, tik dabar reikia viska greiciau daryti tai paemiau vyro plauku skutimo masinke susimu sruoga tarp pirstu ir brukst, greiciau nei zirklemis prisitaikau, kol prisitaikau ziu ir plaukiuku neber tarp pirstu -paspruko.
O ar yra klaipedoje vaiku kirpykla su visokiom masinelem ir pan. Zinau kad Vilniuje yra jei nera Klaipedoj tai stai mamytes geras verslo planas kuo uzsiimti kai vaikuciai i darzelius iseis.

Meetukas , nu as jau i sekanti su atsarginiais rubais vaziuosiu kad kai kavos atsigersime butu ka persirengti lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(ramushka @ 2013 01 07, 17:09)
Na as vadinasi jau patyrusi kirpeja, jau triju menesiu kirpau gripke, tai ziu jau metai istisai pakerpu, tik dabar reikia viska greiciau daryti tai paemiau vyro plauku skutimo masinke susimu sruoga tarp pirstu ir brukst, greiciau nei zirklemis prisitaikau, kol prisitaikau ziu ir plaukiuku neber tarp pirstu -paspruko.
O ar yra klaipedoje vaiku kirpykla su visokiom masinelem ir pan. Zinau kad Vilniuje yra jei nera Klaipedoj tai stai mamytes geras verslo planas kuo uzsiimti kai vaikuciai i darzelius iseis.

Meetukas , nu as jau i sekanti su atsarginiais rubais vaziuosiu kad kai kavos atsigersime butu ka persirengti  lotuliukas.gif .

Cia akmuo i mano darza ania biggrin.gif
Oras superinis su SAulute ryte davemes o su EMiu po darzo nuvarem prie juros, tamsu, grazu, jokio vejuko ir vos keli zmones:)
Rimma gerai sako kirptis vonioje, mes taip ir kirpdavomes su dickiu ax.gif
Ramushka yra kazkas panasaus pupoj, netoli akropolio, lyg Flexse bande.
Atsakyti