Įkraunama...
Įkraunama...

2011 klaipėdiečiai

Labas rytas,
aš irgi besikavindama prisijungiau, nu smaguma, tema pagyvėjusi smile.gif

QUOTE(*Terra* @ 2013 11 12, 19:07)
pas mus siulymas yra po svilpuka medini ir dar ko nors... arba modelino ar dar koki niekuti, bet kazkaip norisi man irgi knygeliu tai dar nzn kuom ta musu diskusija baigsis doh.gif  as irgi komitete


iš šių variantų tai man irgi knygelės geriausia dovana atrodo. aš dar siūliau spalvinimo knygučių su milijonu lipdukų ir flomasterių, bet nežinau, ką dar nuspręsim.

QUOTE(*Terra* @ 2013 11 13, 08:41)
pas mus tema sugalvojo net lopselinukams.. bus angeliukai biggrin.gif  reikes sparnus konstruot, aukletojai sakiau kad bus sunku is kipšelio padaryt angeliuka doh.gif  lotuliukas.gif
gavai jau tuos stikliukus?

laba ryta,  laikas kavintis cool.gif


aš turiu angeliuko sparnus gražius, su auksiniais blizgučiais papuoštus, galiu paskolinti wink.gif o mūsų mažieji visi bus raudoni nykštukai. gerai, dičkė prieš 2 metus irgi buvo raudonas nykštukas, tai liko tik sutvarkyti jos aprangą buvusią, šiek tiek apgadinta yra. o vyresnėlės grupėje kas kuo nori, tas tuo bus, tai jau nupirkau fėjos suknelę, reikia sparnus tik surasti dar, reikia tamsiai rožinių.
Atsakyti
QUOTE(astaste @ 2013 11 13, 09:51)
Labas rytas,
aš irgi besikavindama prisijungiau, nu smaguma, tema pagyvėjusi  smile.gif
iš šių variantų tai man irgi knygelės geriausia dovana atrodo. aš dar siūliau spalvinimo knygučių su milijonu lipdukų ir flomasterių, bet nežinau, ką dar nuspręsim.
aš turiu angeliuko sparnus gražius, su auksiniais blizgučiais papuoštus, galiu paskolinti wink.gif o mūsų mažieji visi bus raudoni nykštukai. gerai, dičkė prieš 2 metus irgi buvo raudonas nykštukas, tai liko tik sutvarkyti jos aprangą buvusią, šiek tiek apgadinta yra. o vyresnėlės grupėje kas kuo nori, tas tuo bus, tai jau nupirkau fėjos suknelę, reikia sparnus tik surasti dar, reikia tamsiai rožinių.

o liuks smile.gif nereikes gamint jei tiks thumbup.gif parasysiu tau az
Atsakyti
Laba, kažkas nerado namučių mūsų, tai keliu viršun smile.gif
Atsakyti

tai orhideja NERADAU doh.gif 4u.gif

QUOTE(Aurike @ 2013 11 09, 23:36)
Alergija šaltam orui ar kas kita?


oj neee,čia mums dermatitas kažkoks ššš..

QUOTE(paukščiukas @ 2013 11 10, 10:49)
Po kurso žirniukų, pamiršau kas tai yra. Tfu tfu tfu,oda labai  graži  bigsmile.gif , buvo čia žandus išbėrę, bet suverčiau viską medui.


sakyk pas ką ėjot?kokie žirniukai?

QUOTE(astaste @ 2013 11 10, 11:06)
Apie ką tu čia? 


sumaišiau kažką ax.gif

kas dėl švenčių,tai dukrai Monstrė keliauja jau rolleyes.gif ..
o Doviui jamsim Balansinis dviratis KETTLER
http://shopzone.lt/b...-10-rallye.html - aišku čia bus viena dovana nuo mūsų,močiučių,kūminų blush2.gif nes jam patinka važiuot, 'vabaliuką' išaugom..tai va dbr tikiuos tokį imt

dar yra noras sintezatoriaus ,abu mėgėjai grot -tai gal dar ir tas pavyks siurprizas ax.gif

lopšelyje kažką užsakinės vaikučiams ydomaus g.gif

o pas dukrą mkloj neįsivaizduoju schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

nė nepajusim, kaip ateis tos šventės... bet dar labai apie dovanas kažkaip negalvoju...Mažoji, jei paklaustum, ko nori dovanų, tai būtų atsakymas - sulčių ir saldainių smile.gif

Tai galvoju, gal kokį žaislą reiks nupirkt ( nes mes iš tų tėvų, kurie labai retai perkam žaislus). Užtenka, ką močiutės ir tetos pridovanoja. Bet ir per šventes manau tų žasilų gaus... tai vėl jaučiu pirksim kokį naudingą daiktą (pernai nupirkom staliuką su kėdute)...
Atsakyti
Labukas,

kas dėl dovanų, Vilius iš lego ko nors nori, o Gretai su modelinu žadu kažką pažiūrėti, patinka jai šiuo metu lipdyti. O kas dėl darželio dovanų, rekomenduočiau stalo žaidimą http://www.vaikoerdv...rmoji-viktorina
Vilius jį gavo dovanų, jam labai pasiteisino ir Greta labai smagiai dabar žaidžia. Pirštuką kaišioja, į klausimus atsakynėja

Dar šį turime, labai fainas http://stophittingyo...ho-cherry-o.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 16 lapkričio 2013 - 10:55
Pirmąjį ir mes turim, tikrai fainas žaidimas smile.gif Visi žaidžiam. Reiks ir su maže pabandyti, kaži kaip seksis g.gif
Atsakyti
Aciu uz naujus namucius, sveikutes visos 4u.gif
Mes dvi savaites atlankem be ligu kolkas, tai labia dziaugiuosi, o Radviliukas dar vampyreja nuo darzelio, bet nera ka daryti itempiu I grupe, po to nusiramina.
As irgi tevu komitete, tai jau galvoju apie dovaneles smile.gif
Atsakyti
labs...yr gyvų... alc.gif smoke.gif
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2013 11 17, 00:02)
labs...yr gyvų... alc.gif  smoke.gif

rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Marsiole @ 2013 11 17, 00:55)

cool.gif ytariu kad neber biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(awiux @ 2013 11 17, 22:24)
cool.gif  ytariu kad neber  biggrin.gif

doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti