Įkraunama...
Įkraunama...

Ar sudarėte vedybinę sutartį?

QUOTE (Koste @ 2004 08 31, 14:55)
Mes su vyru vedybines sutarties nesudarem (kai tuokemes dar nebuvo isigaliojes naujasis CK), bet visiskai nesutinku su nuomone, jog galvojimas apie ja prilygsta galvojimui apie skyrybas. Kazkuria prasme galbut, bet tada reiketu tureti omenyje, jog esant tokiai sutarciai skyrybos bus civilizuotos, be jokiu slepeciu dalinimosi teismuose.

Galbut dar uzveskime diskusija apie testamentus? Daug kas vengia juos rasyti bijodami prisisaukti mirti, o po mirties daznai lieka besipjaunantys giminaiciai ir net kapo nera kada aplankyti, nes tasosi po teismus.

As UZ visokius susitarimus, padedancius isvengti bet kokiu turtiniu nesutarimu ateityje

Jo as irgi uz,bet kazkodel tuo metu apie tai visai nepagalvojau. sad.gif Aisku viskas dar ne velu rolleyes.gif
Atsakyti
mes su draugu sudarysim vedybine sutarti:) ir nematom tame nieko blogo:)

o sutarti sudarysim todel, kad keletas pavyzdziu su artimais zmonemis parode, kad toks dalykas yra labai reikalingas.

vedybu sutartis numato ne tik turto pasidalinima po skyrybu, bet taip pat ir turimu skolu pasidalinima....kazkodel apie tai niekas nesneka....o paskui tenka moteriskei su dviem vaikais atidavineti vyro skolas (100000 LTL)...
Atsakyti
mes irgi planuojam sudayti sutartele
Atsakyti
Mes irgi sudarinesim sutarti smile.gif
Atsakyti
o siap tai nuo ko pradeti sudarineti? eiti pas notara?
Atsakyti
Taip, reikia pradeti nuo notaro. As jau buvau pas notare, ji man pateike sutarties pavyzdi, man ten iskilo keleta neaiskumu, tuos pabraukiau ir dabar laukiu isbaigto galutinio varianto. Beje, cia nesenai rode idomu filma, gal matet, ten vyras su zmona sudares vedybine sutarti, bet ji nebegalioja vyro mirties atveju, ir vien del to zmona ji nuzudo, kad sutartis nebegaliotu ir jai atitektu sutuoktinio turtas. Tad man dabar ir iskilo klausimas kaip mirties atveju ar galioja ta sutartis, ar ne, tarkim, kad ir su tom skolom, vedybu metu ir skyrybu atveju kiekvienas atskirai atsako uz savo esant sutarciai, o kaip mirties atveju? Ar nelieka, tarkim atsitiktinai zuvus avarijoj sutuoktiniui, jo skolos visos zmonai? Reik pasiklaust notares, arba manau tiesiog itraukti reikia punkta, kad ir vieno is sutuoktiniu mirties atveju sutartis tebegalioja.
Atsakyti
o kainos pas notara kokios?
Atsakyti
Nuo 100 iki 300 lt uz sutarti, priklausomai nuo sutarties sudetingumo. Mano drauge tai 200lt mokejo
Atsakyti
cry.gif vel islaidos brangu cry.gif
Atsakyti
As tai nieko blogo nematau pries tokia sutarti, juk niekada nesakyk niekada, wisi zenyjas su mintim kad niekada nesiskirs, bet statistika rodo ka kita...
Atsakyti
QUOTE(Bagyriuke @ 2005 02 22, 22:16)
As tai nieko blogo nematau pries tokia sutarti, juk niekada nesakyk niekada, wisi zenyjas su mintim kad niekada nesiskirs, bet statistika rodo ka kita...


Beje, statistika rodo, kad 2004 metais Lietuvoje susituokusių porų daugiau nei išsiskyrusiu, taigi daugiau optimizmo biggrin.gif

Bet mirstanciu daugiau nei gimstanciu. Taigi busimos zmoneles turesime darbo biggrin.gif . Kelti Lietuvos gimstamuma nestuke.gif . Ruoskites ruoskites... thumbup.gif Kas zino gal kita pavasari visos jau pliurpsime nestuke.gif forumuose ir dalinsime patarimus besiruosiancioms teketi kaip mes siandiena, ane?
Atsakyti
Idomu, ar gali notaras atsakyti uz tai, kad sudare sutarti tarkim vyro naudai, taip sakant, nuskriaude moteri?
Atsakyti