Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išsirinkote vestuvių datą?

Vestuviu diena pasirinkom pagal musu pirma susitikimo diena. Susipazinom rugsejo 27d, o vestuviu diena pasirinkom birzelio 27d.
Atsakyti
skaitau jusu pasisakymus ir prisiminiau toki nutikima.
visuose zurnaluose visad metu pabaigoj buna kitu metu prognozes, tai kazkada paskaiciau savo ir tada dar mano draugo prognoze, jam buvo parasyta, kad iki liepos 1 dienos tinkamas metas tuoktis, o po liepos 1 netinkamas, ar atvirksciai biggrin.gif pasijuokiau ir pamirsau, taip isejo kad teko susituokti ( nestuke.gif ) biggrin.gif ir rinkomes kaip tik panasu laika apie liepa, po to tik prisiminiau ta dalyka kad liepos 1 diena yra ta riba, tik nezinau ar jau reikejo iki jos susituokti ar po tos dienos geras laikas prasiteda, buvau pamirsus biggrin.gif na gal buciau internete pakapscius tai buciau ka ir atradus, bet kadangi jau buvo paduoti popieriukai tai nekvarsinau sau galvos ir palikau viska kaip yra,.
tai dabar vel prisiminiau ir galvoju, o ce kazin kaip mum tos geros ar jau negeros dienos buvo smile.gif
gal paaiskes ateityje
Atsakyti
susituoksim po metu nuo pasipirsimo ax.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif mano istorija : datą rinkausi aš kas man gražu, bet poto galutinį tašką padėjo MB. Mastėm tuoktis gal šią vasarą, bet kažkaip laiko neradom , tiksliau maniškis žiedo vis nepirko blush2.gif bet bet bet, 2010 sumastėm, dar plius prisivertėm rimčiau galvot kuomet viena porelė (mūsų supažindinti draugai, po metų sumastė tuoktis, per veselę bemaž bus du metai kaip draugauja) sumastė tuoktis, sako sakytik ar ženyjatės, nes mes norim į piršlius kviest jus doh.gif sakom oi dėkui dėkui, žinokit nespėsim anksčiau už jus (o jie 06,05), tai vadinas reiktu anksciau uz juos pavasari zenytis. Nenorėjom ankčiau, tad maniškis sako 10,06,26, o kitadien 6,27 jo gimse ir bus 31 metukai. tad gausis kad tuoskimes kai jam dar 30 metu, o man 25 smile.gif va tokia istorija 4u.gif wub.gif
Atsakyti
mes vasario men nusprendeme, kad norim rugpjucio men vestuves kelti. Susiradom sodyba, ir ji buvo laisva 08-20 d. Vat jums ir diena paaiskejo smile.gif o kodel rugpjucio men- nezinau smile.gif
Atsakyti
Mes rinkomes artimiausia galima data metrikaciju skyriuje lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slyva: 25 lapkričio 2009 - 17:04
draugai mano irgi rinkosi pagal sau patinkamos sodybos laisva data vasara:)))
Atsakyti
mes data gal vaikiskai ir juokingai issirinkome ax.gif 4u.gif o buvo taip... mes planuojame tuoktis vasara, liepa, tad pasiemiau kalendoriu ir diktuoju visas sestadienines dienas.. 3, 10, 17,24 ir 31. Sakau savo MB "skaiciuoju iki 3 ir abu garsiai sakom diena kuri labiausiai patinka" na ir suskaiciavus iki 3 abu pasakem 10.tad ir liko 10d. 4u.gif tikimes jog nepakis kojos "miegantys broliai" su savo lietingu oru doh.gif blush2.gif
Atsakyti
O mums gavosi spontaniškai wub.gif kadangi gyvenime dažnai lydi skaičius 8, tai tuokėmės 2009-08-08 wub.gif buvo graži, saulėta, šilta diena wub.gif geriau ir negalėjo būti ax.gif
kadangi vestuves pradėjome planuoti nuo kovo mėn. tai tai dienai viską gavome ko norėjome (ir muzikantus, fotografą, pokylio vietą, bažnyčią ir t.t.).
Geras dalykas kai turi daug laiko viskam susiplanuoti thumbup.gif ir vestuves buvo būtent tokios kokių ir norėjau wub.gif
Sėkmės visoms būsimosioms nuotakoms, pavydžiu jums, norėčiau dar ir dar kartelį ištekėti ir tie planavimo rūpesčiai savotiškai malonūs wub.gif
Atsakyti
mes irgi issirinkom data pagal kalendoriu smile.gif pirma mintis buvo spalio 14 per draugystes metines. bet kitamet jos ne sestadienis iseina, tai liko vasara smile.gif todel pasiemiau kalendoriu ir ziuriu visas dienas, ir graziausia liepos 10 smile.gif taip abu nusprendem ir liko smile.gif
Atsakyti
sveikos, as tai dar tik renkuosi data ir negaliu apsispresti... doh.gif labai noreciau birzelio 25 diena 2011 metais, bet as ne ta diena kartais jonines??? g.gif man ta diena labai brangi... draugystes pradzia... blush2.gif idomu ar dirbtu zaksas ir kokios kainos kitu paslaugu butu... gal kas esate susidure su tokiu dalyku ar pan.? unsure.gif
Atsakyti
oj jei 2011 metais tai dar labai anksti kalbeti apie metrikacijos skyriu.. bet 2010 m. nuo kokio kovo menesio jau galetum susisiekti su savo miesto CMS ir tau viska pasakytu. smile.gif
Atsakyti