Įkraunama...
Įkraunama...

Santykiai su būsima anyta III

Aš ir neteisiu 4u.gif
Savaitgalį anyta vėl kviečia atvažiuoti unsure.gif
Atsakyti
nenorit, nevaziuokit. Gal jums "svarbiau" pas savo mama nuvaziuot ax.gif Gi dar ir savo tevus, gimines, draugus turit. Tik dazniausiai anytos tai pamirsta, atrodo, kad tik jos vienos pasauly belike, tik pas jas reikia vaziuot, sventes svest, lankyt.
Atsakyti
Vat pas mano tėvus ir lankomės dažniau hihihi.gif vistik ten kur normalūs žmonės, ten ir patiems lankytis maloniau.. biggrin.gif
Atsakyti
mano anytos (nors mes dar nesusituoke bet jau virs 5 metu esam kartu) ir mano bendravimas labai idomus ax.gif kaip ji sako as jai kaip dukra, nes su manim geriau sutart iseina nei su tikra dukra. mes abi susitinkam, einam i kavine kavos isgerti papalepeti. kartais net kartu apsipirkinejam. Ji mane vadina DRAUGE g.gif Bet kartais islenda tokiu negraziu dalyku... kartais jauciuosi taip lyg ji per mane bando kazkaip paveikti savo sunu, dazniausiai kad jis kazka padarytu jos naudai ir man sitad dalykas labai nepatinka. Dar labai erzina toks dalykas kad vaziuojant masina ji visada turi sedeti prieki, nes atseit jai kitaip kojas skauda (nelabai tuo tikiu). blink.gif
Tai net ir nezinau kaip tuos musu santykius ivertinti, kartais buna labai gerai, ji mane ir myli toks jausmas ir pagloboja, bet kartais taip isnaudoti linkusi ir net nepaklausia ar as galiu kazka jai padeti padaryti. Toks jausmas, kad ji mano kad as jai privalau tarnauti...
Maniskis aisku uz tokius gerus santykius yra dekingas, bet kartais man tai labai daug jegu kainuoja bash.gif
Atsakyti
QUOTE(pieva ieva @ 2012 03 21, 23:28)
Maniskis aisku uz tokius gerus santykius yra dekingas, bet kartais man tai labai daug jegu kainuoja bash.gif

Ateity kainuos ju dar daugiau, jei leisites taip minkoma 4u.gif
Tai sukto zmogaus taktika, jei jau dabar jauciate, kad uz smagiai praleista laika ji atsiima kitokia forma doh.gif
Manau, kad cia, kaip ir darbiniuose santykiuose, turi buti aiskios ribos, ypac tiems zmonems, kurie linke manipuliuoti kitais wink.gif
Atsakyti
pieva ieva, skaitau ir sieju su saviške. Šiaip garsiai traktuoja, kaip mane myli, aš jai kaip dukra, sava, kokia gera ir t.t. dėl tylių veiksmų kartais nežinau, ar pavyzdžiui `žeminimas` finansiškai (būdingas bruožas ir šiaip) yra tikrai tik jos bendras bruožas ar ir proga mane pamaigyti. Ar pavyzdžiui jos ignoravimas ir nesidomėjimas visiškas manimi, o tik pliurpalai apie tai, kiek jos vaikai šiandien miegojo ir ką valgė yra manęs `ignoravimas` ar tik šiaip mamos perekšlės bruožas.. hihihi.gif išnaudoti irgi puola.. ale su išnaudojimu vyras pastatė, nežinau kiek ilgam cool.gif
Jūsų vietoje to sėdimo į mašinos priekį gal neimčiau į galvą, ale sunku iš šaleis galvoti, kai kartais tikrai smulkmenos pačią suerzina biggrin.gif ir neleiskite jai tike savęs išnaudoti, na atsisakyte kartais su visokiais `pasiteisinimais`... o gal nevertėtų ir taip gerai jau sutarti, na iki draugių lygio, nes aš kažkaip nemanau kad tai įmanoma, iš marčios pusės galbūt, iš anytos nelabai tikiu.. ir pati sakote, kad vistiek daug kas krypsta iš draugystės į jos kėslus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pieva ieva @ 2012 03 21, 23:28)
vaziuojant masina ji visada turi sedeti prieki, nes atseit jai kitaip kojas skauda (nelabai tuo tikiu). blink.gif


zinokit gali buti tiesa. Man daznai keli skauda, jei ilgiau koja sulenkus sedziu, todel irgi vaziuojant masina prieki sedziu, o ir ilgiau vairuot negaliu. O jusu anyta vyresne uz mane, tai reaulu, kad irgi tokia beda turi.
Atsakykit atvirai, jei jusu mama sakytu, kad negali gale sedet, nes koja skauda, ar patiketut, ar ne? Siaip, smalsu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 22 kovo 2012 - 14:53
O as turiu super anyta wub.gif jokiu priekaistu net jei noreciau ka nors blogo parasyt tikrai nezinociau ka nes viskas super, santykiai nuostabus, visada mane palaiko visada bara savo sunu jei ka nors pridaro visada mano pusej, pinigu negaili paskutinius atiduos, mes jau kartu 7 metus tai tikrai jau pazynau savo anyta nuo A iki Z, nenoriu girtis bet tikrai su anyta man pasiseke thumbup.gif
Atsakyti
Ta anytu - marciu bendravimo problema per amziu amzius amzinuosius velkasi biggrin.gif Bet kuris psichologas pasakytu, kad kituose mus erzina tie dalykai, kuriuos patys turim ir esam nepatenkinti.

Kitas dalykas, i anytos kritika skaudziausiai reaguojam tada, kai nuojauta sako, kad gal jos zodziuose yra grudas tiesos. Na, jeigu kazka darai ir esi 100% isitikinusi, kad elgiesi teisingai, negi kasnors gali tave ismusti is veziu? g.gif Nemanau schmoll.gif
Todel stiprinkim psitikejima savimi - kaip moterys, mamos, zmonos, savarankiski, save islaikyti galintys zmones, tik tokiu atveju nei anytu, nei mamu, nei kaimynu pastabos neerzins.

Atsakyti
QUOTE(Never Ending Story @ 2012 03 25, 09:44)
Ta anytu - marciu bendravimo problema per amziu amzius amzinuosius velkasi  biggrin.gif  Bet kuris psichologas pasakytu, kad kituose mus erzina tie dalykai, kuriuos patys turim ir esam nepatenkinti.

Kitas dalykas, i anytos kritika skaudziausiai reaguojam tada, kai nuojauta sako, kad gal jos zodziuose yra grudas tiesos. Na, jeigu kazka darai ir esi 100% isitikinusi, kad elgiesi teisingai, negi kasnors gali tave ismusti is veziu?  g.gif Nemanau  schmoll.gif
Todel stiprinkim psitikejima savimi - kaip moterys, mamos, zmonos, savarankiski, save islaikyti galintys zmones, tik tokiu atveju nei anytu, nei mamu, nei kaimynu pastabos neerzins.

leiskit nesutikt schmoll.gif nu jau nieko tikrai savy neturiu, ka ji turi. Nesu buka kaip bato aulas su vaikisku mastymu, zinau, ka reiskia toks zodis, kaip "tvarka" ir "saves prieziura". Ir cia tik maza dalis visos puokstes. Pasitikejimo man uztenka, zinau, ka darau ir kur einu, bet susidurus su anyta taip ismusa is nervines pusiausvyros, kad tiesiog uztrenkiu duris. Man buvimas kartu vienam kambary su ja kosmaras kazkoks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Never Ending Story @ 2012 03 25, 09:44)
Ta anytu - marciu bendravimo problema per amziu amzius amzinuosius velkasi  biggrin.gif 

Nesutikčiau. Žiūrint ne tik į anytą, o apskritai į visokius žmones, kurių kažkokie bruožai mane erzina. Nei vieno to neturiu pati unsure.gif Tas dalykas, kad jeigu pasakyti žodžiai skaudūs vien todėl, kad juose yra tiesos.. nesutinku. Įskaudinti labai lengva apskritai.


Mano santykiai su vyru vistiek yra sudrumsčiami tos velnio bobos. savaitgalį vėl gulėjau ligoninėje, todėl grįžusi namo turėjau pasiteisinimą, na neva noriu ramiai pailsėti ir pagulėti po tokių įspūdžių ir dėl savijautos. Tai grįžus vistiek susiėdėm, nes anyta jam išknisa protą, kodėl aš neatvažiavau (labai labai laukė manęs), o jis poto nesupranta grįžęs kodėl aš nenoriu važiuoti pas jo tėvus, kad matai iš mandagumo neužtenka nuvažiuoti tik per šventes doh.gif
bet užtat ėmiausi naujos taktikos lotuliukas.gif kadangi ji užknisa su savo n skambučių per dieną: ar pavalgei, ar apsirengei ir t.t., tai sakiau dabar net negaminsiu valgyti lotuliukas.gif važiuosim pas ją valgyti, sakysim ar galim atvažiuoti, mes nevalgę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 25, 20:16)

bet užtat ėmiausi naujos taktikos  lotuliukas.gif  kadangi ji užknisa su savo n skambučių per dieną: ar pavalgei, ar apsirengei ir t.t., tai sakiau dabar net negaminsiu valgyti  lotuliukas.gif  važiuosim pas ją valgyti, sakysim ar galim atvažiuoti, mes nevalgę  lotuliukas.gif



thumbup.gif
Atsakyti