Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergės ir pabroliai, jų pareigos

XAlinaX tai jus buvote kaip tikra per amerikietiskus rodomus filmus vyr. pamerge
viskuo rupinoties
saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2012 07 26, 13:48)
XAlinaX tai jus buvote kaip tikra per amerikietiskus rodomus filmus vyr. pamerge
viskuo rupinoties
saunuole  thumbup.gif

Na taip jau teko smile.gif bet buvo smagu smile.gif mielai viska pakartociau jei tik galeciau bigsmile.gif o dabar jau brolio zmona, ta kuriai as buvau pamerge su paciu didziausiu uzsidegimu padeda organizuoti musu svente, nepasiant to kad ji nera pamerge, tiesiog ji kupina noro padeti man blush2.gif
Atsakyti
Pas mus pulkas ir svočia susimetę nupirko vestuvinio jaunųjų guolio patalynę ir rankšluostukus, iš kurių buvo padarytos ant lovos baltos gulbės....
Kambarį jauniesiems puošėm svočia ir vyr pamergė
Atsakyti
Buvau pamergė du kartus smile.gif Pirmą kartą, 2006 m. mokjau tik už savo įvaizdį ir pabrolio butonjerę, taip pat pirkom po tortą. pabroliai pirko mums puokštes, saldainius ir butelius smile.gif ir jokių pareigų ir užduočių kaip ir neturėjom smile.gif Antrą kartą buvau vyr. pamergė 2009 m. tai taip pat mokėjau už savo įvaizdį, pirkau saldainių ir krepšelį jiems, pabroliai pirko tik butelius, o tortus pirkom dvi pamergės vieną tortą. už geles nereikejo moketi, vienintelė pareiga tada buvo papuošti transportą smile.gif
Atsakyti
Turiu mergaitės klausimą... vestuvėse paskutinį kartą buvau prieš 18 metų, kai pati ženyjausi drinks_cheers.gif
tai va dabar ženyjasi tokie šiek tiek pažystami žmogeliukai, kviečia į vestuves mane su vyru, mano tėvus, o mano 17metis sūnus pabroliu eina (žmonių planuoja apie 80-90 doh.gif ).. tai va klausimukas apie tuos pabrolius..
kaip suprantu bromas bus, ir ko gero dar nevienas... ar kiekviename brome reikia po butelį šnapso duoti ar galima ir išsisukt kaip nors? ir beje, kur tuos butelius sudėt? (mano laikais tai į "diplomatus" pabroliai susidėdavo)..Saldainių pabrolys perka? ar čia pamergės "darbas"?
KOkios dar pabrolio pareigos yra? beje, kada atiduoda dovaną jauniesiems - atvažiavęs iškart, ar jau vėliau prie stalo?..
vienu žodžiu - trumpai papasakokit kuri jei galit, nes klausimų tikrai begalė.. doh.gif
Atsakyti
kaip suprantu bromas bus, ir ko gero dar nevienas... ar kiekviename brome reikia po butelį šnapso duoti ar galima ir išsisukt kaip nors? ir beje, kur tuos butelius sudėt? (mano laikais tai į "diplomatus" pabroliai susidėdavo)..Saldainių pabrolys perka? ar čia pamergės "darbas"?
KOkios dar pabrolio pareigos yra? beje, kada atiduoda dovaną jauniesiems - atvažiavęs iškart, ar jau vėliau prie stalo?..
vienu žodžiu - trumpai papasakokit kuri jei galit, nes klausimų tikrai begalė.. doh.gif
[/quote]
cia jau susitarimo reikalas, dabar kaip ir tu tikruju tradiciju nera smile.gif buna tokiu jaunuju viska pulkui perka patys -saldainius, butelius,drabuzius ir t.t
siulau viska aptarti su jaunaisiais.nes siais laikais eiti i vestuves nemazai kainuoja verysad.gif
ir mes einame i poras , bet as nezadu nieko pirkti, tik pabrolys paims koki 1 but . eksta atvejui.as turiu pasirupinti - melyna ilga suknele(jaunosios pageidavimas), o man nei melyna spalva nei ilgos sukneles netinka doh.gif nezinau ka reikes daryti g.gif
Atsakyti
Pernai dalyvavau vestuvėse, buvau pamerge, o dabar jau ir pati savąsias vestuves planuoju ir čia užėjus paskaityti, nustebau, kiek pareigų reikia atlikti ir pinigų išleisti pakviestiesiems į pulką. Supratau, kad labai gera nuotaka pasitaikė, nes nekėlė reikalavimų, išsskyrus, kad suknelės būtų vienodos spalvos, kurias mes pamergės beje pirkosi pačios, nei pabroliai, nei pamergės nepirkom jokių šnapsų ir saldainių, nepirkom savo puokščių, visa tai apmokėjo jaunieji. Dabar planuodama savo vestuves irgi nežadu pamergėms ir pabroliams užkrauti darbų, tikrai neliepsiu pirkti saldainių ir alkoholio, pamergėms sukneles pirksiu pati. Aišku, gal pagal senovės tradicijas būtina pulkui prisidėti finansiškai, bet man nepriimtina žmogui, nesvarbu, kad jis geras draugas sakyti, kad tu pirk tiek ir tiek butelių šnapso, tiek kg saldainių, sumokėk už puokštę ir pan. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Senti @ 2012 08 08, 14:00)
kaip suprantu bromas bus, ir ko gero dar nevienas... 

ar kiekviename brome reikia po butelį šnapso duoti ar galima ir išsisukt kaip nors?

saldainių pabrolys perka? ar čia pamergės "darbas"?

broma gali buti ir ne sveciu padaryta, o pvz. mieste ar uz jo, ar prie baznycios kokie zmogeliai laukt gali. Mes (dzukijoj) tokiems nepazistamiems tik saldainiu duodavom.

Nebutina. O ir siaip... kiek buvau vestuviu, tai jei pabrolys nepilnametis, tai jam jokie snapsu pirkimai ir dalijimai nepriklausydavo schmoll.gif

Paprastai pabrolio pareiga. Siulau visgi pirkti. Kas lieka, tai lieka pamergei bigsmile.gif
Atsakyti
Dėkui mergaitės...
namie bariuke pasiknisau - vyno pora butelių radau - jei jau bromas bus kur pastatytas, bandysim išsisukti su vyneliu (ar taip, ar taip, jo niekas pas mus namie negeria mirksiukas.gif )..
Aišku, reiks kokių saldainių papirkt..
ir dar tokia durna mintis - o reikia kokią smulkmenėlę pamergei dovanot? ar nieko?
Atsakyti
apie pabrolio dovanas pamergei tai tik mano mama savo jaunystes laikais prisimena, tai manau, kad ta tradicija uzmirsta ir neatgijo.
Atsakyti
QUOTE(Senti @ 2012 08 10, 19:49)
Dėkui mergaitės...
namie bariuke pasiknisau - vyno pora butelių radau - jei jau bromas bus kur pastatytas, bandysim išsisukti su vyneliu (ar taip, ar taip, jo niekas pas mus namie negeria mirksiukas.gif )..
Aišku, reiks kokių saldainių papirkt..
ir dar tokia durna mintis - o reikia kokią smulkmenėlę pamergei dovanot? ar nieko?

as ir gi tik is mamos esu apie tokia tradicija girdejus , o taip tai nemanau kad kas dovanoja smile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

esu ir aš pakviesta būti pamerge biggrin.gif Ir dar vyriausiąja doh.gif Vestuvės mano brolio, todėl man tai didelė garbė, nes jaučiuosi gan artima jam, bet jo sužadėtinės nelabai pažįstų blink.gif Kadangi, kiek domėjausi vyr. pamergė turi padėti ruoštis jaunosioms, tai gal vyr. pamergė turėtų būti artimesnė jaunąjai? g.gif
Taip pat, gal kuri yra rengusi mergvakarį ir gali papasakoti ar tai darė viena, ar tarėsi ir planavo su kitom pamergėm? Ar už mergvakarį privalo mokėti tik vyr. pamergė, ar visos metasi? blush2.gif
Kokios dar vyr. pamergės pareigos? bigsmile.gif
Brolis sakė, kad didelių vestuvių nerengs, iš mūsų pusės didžiasios giminės nekvies, nes turim daug tetų, dėdžių, pusbrolių ir puseserių biggrin.gif Bet manau, kad vis tiek išlaidų nemažai bus, juk visgi vestuvės smile.gif
Beje, gal kas gali patarti kokią sumą turi dovanoti sesuo, jei veda brolis? Kažkokių daiktų dovanoti nežadu, jaunavedžiai geriau žinos, ko jiems reikia, manau 4u.gif
Atsakyti