Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių pyragas

Labai norėčiau sužinoti, ar visada nuėjusios į vestuves po to į darbovietę atsinešate vaišių bendradarbiams? Kitų švenčių atveju irgi įdomu, tarkim krikštynų ir pan.

Mano nuomonė tuo klausimu yra aiški, jei jaunieji neįdeda vaišių tai aš nieko ir nenešu bendradarbiams, nes vestuvių pyragas mano nuomone ir turi būti iš vestuvių. Man daug smagiau atrodo nuotraukų parodymas, aptarimas, kad ir neilgas, jei bendradarbiams įdomu, kad aš kažkieno (draugų/ giminių) vestuvėse buvau.


Giminės pasipiktino išgirdę mano nuomonę (ne kaip jiems daryti, bet kaip aš ruošiuosi elgtis biggrin.gif )


Būsiu dėkinga už išsakytą nuomonę tuo klusimu. Ar tikrai tai taip svarbu ir būtina? Mano darbovietėje kartais kas nors pavaišina, bet greičiau tai nutinka ištekinus vaiką, o ne į bet kurias vestuves einant.
Atsakyti
blink.gif pirma karta girdziu, kad jei buvai kieno nors vestuvese ar krikstynose,tai paskui bendradarbius reikia vaisint blink.gif Kur cia sitaip? Nes as kiek kur dirbau, tai tokiu dalyku girdet negirdejau blink.gif Va, jei kas darbe tuokiasi, tai juos pasveikina. Tada jaunieji ir vaisina bendradarbius tortu, sampanu, bet cia jau kuria diena darbe po vestuviu. Bet pakrikstine savo vaikus tikrai visu is eiles niekuo neseria ir negirdo schmoll.gif
Ir aplamai, tai man atrodo, kad jaunieji jei ir duoda vaises, tai duoda jas sveciui ir jo seimai, o ne svecio bendradarbiams. O jiem cia prie ko??????
Darbas yra darbas, o privatus gyvenimas yra privatus. Nelabai suprantu net kokiu reikalu nuotraukas tempt i darba visiem rodyt, tipo, va kokioj sventej buvau g.gif na, nebent bendradarbe gera drauge, bet tada juk ir ne darbo aplinkoj galima nuotraukas parodyt.


Atsakyti
as jau ne jaunikle, bet pirma karta gyvenime girdziu, kad jei dalyvavai vestuvese ar krikstynose ir gavai ka valgomo, tai turi bendradarbiam tempt blink.gif doh.gif Kas cia taip sumaste? Gyvenime nenesiau ir nenesiu schmoll.gif
Atsakyti
O jus ne is Zemaitijos? Gal tik cia taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2014 08 15, 14:37)
O jus ne is Zemaitijos? Gal tik cia taip g.gif

Aš iš tos pusės.
Vestuvių pyragą neša tik jaunieji savo bendradarbiams, bet ir tai, jei gerai sutaria ir pan.
O koks tikslas, jei jūs, ėjusi kaip svečias nešite vestuvių pyragą savo bendradarbiams, kurie jaunųjų net nepažįsta? Prie ko čia jūsų bendradarbiai išvis? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2014 08 16, 11:03)

Vestuvių pyragą neša tik jaunieji savo bendradarbiams, bet ir tai, jei gerai sutaria ir pan.


sakyciau, jei bendradarbiai sveikino, tai tada reiketu juos kazkuo vaisinti.

Bet ne vestuviu ar krikstynu svecias turi bendradarbiam sau gautas vaises atiduot blink.gif
Atsakyti