Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų laminavimas

Ar esate bandziusios sia procedura?
Atsakyti
Tikrai butu idomu isgirsti jau atlikusiu procedura merginu atsiliepimus. bigsmile.gif

As pati girdejau apie sia procedura is vienos kirpejos. Ji sake, kad efektas tiesiog nepakartojamas, jau po pirmos proceduros plauko isvaizda pasikeicia kordinaliai. Kiek tame tiesios neaisku smile.gif bet as pati esu labai susidomejusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2009 12 28, 15:56)
Tikrai butu idomu isgirsti jau atlikusiu procedura merginu atsiliepimus. bigsmile.gif

As pati girdejau apie sia procedura is vienos kirpejos. Ji sake, kad efektas tiesiog nepakartojamas, jau po pirmos proceduros plauko isvaizda pasikeicia kordinaliai. Kiek tame tiesios neaisku smile.gif bet as pati esu labai susidomejusi smile.gif

Na va man irgi butu idomu suzinoti koks efektas, girdejau tik tiek kad po to plaukai nerealiai blizga wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
pirma karta girdziu apie sia porcedura. kaip ji vyksta, koks ten procesas?
Atsakyti
tas blizgesys isties labai paperka smile.gif wub.gif kirpeja pasakojo, kad plaukas yra pamaitinamas, prisotinamas ivairiomis medziagomis, baltymais, taip, kad jokios zalos, o tik nauda smile.gif bigsmile.gif sake, ypac tinka blondinems.
norisi realiu atsiliepimu, nes vis delto procedura ne vienkartine ir nemazai kainuoja, gaila pinigus i bala ismesti doh.gif
Atsakyti
Mergaites placiau prasykite,pirma karta girdziu bigsmile.gif Ar visose kirpyklose daro?Kokia mazdaug kaina?Butinai reikes ismeginti. 4u.gif
Atsakyti
Laukiam atsiliepimų, kosmetikos naudojamos pavadinimų, kainų ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 28 gruodžio 2009 - 16:32
cia kartais nera tiesiog plauku "primaitinimas" silikonais, kt nenaudingom medziagom? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 12 28, 17:30)
cia kartais nera tiesiog plauku "primaitinimas" silikonais, kt nenaudingom medziagom?  g.gif

Na kaip tik man aiskino kad yra dazoma augaliniais dazais Sebastian (ar kazkas panasaus), po to kazkaip sildoma as visos technologijos nelabai issiklausinejau...
Del to ir klausiu gal kas bande, idomu ar ilgalaikis poveikis g.gif
Atsakyti
Pagoglinus nieko gero neradau,isskyrus kaina.Kaina 25-45lt.Kazin ar butina pries laminavima,dazyt plaukus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 12 28, 17:48)
Pagoglinus nieko gero neradau,isskyrus kaina.Kaina 25-45lt.Kazin ar butina pries laminavima,dazyt plaukus?  4u.gif

bent jau klaipėdoje, žanos kirpykloje, radau kad nuo 60 iki 120lt.
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 12 28, 18:53)
bent jau klaipėdoje, žanos kirpykloje, radau kad nuo 60 iki 120lt.



Na tiesa sakant manes kaina nedomina. blush2.gif Bet jei pries ta procedura,reikia dazyti tais augaliniais dazais,tai tada,nezinau g.gif Nes mano plauku nenukanda augaliniai. Bet kaip nera jokios informacijos,tam paciam internete,jokia kirpykla nereklamuoja tos proceduros. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrute 99: 28 gruodžio 2009 - 18:04