Įkraunama...
Įkraunama...

Darboholikių klubas

Šmikuli, laikykis 4u.gif

Aš tai apturėjau sunkią savaitę - ir mėnesio pradžia, darbų zavalas, ir šefas Lietuvoje, kas reiškia užimtus vakarus, bet va kažkaip kai valgiau vakare tik salotas ir porą vyno, tai jokio pliuso nerasta, priduodu šiandien 53,4.
Pasiilgau sportų tik, šiandien lėksiu sportuot kaip ant sparnų (kad tik grįžt šliaužte nereikėtų lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 03 07, 10:20)
Šmikuli, laikykis 4u.gif

Aš tai apturėjau sunkią savaitę - ir mėnesio pradžia, darbų zavalas, ir šefas Lietuvoje, kas reiškia užimtus vakarus, bet va kažkaip kai valgiau vakare tik salotas ir porą vyno, tai jokio pliuso nerasta, priduodu šiandien 53,4.
Pasiilgau sportų tik, šiandien lėksiu sportuot kaip ant sparnų (kad tik grįžt šliaužte nereikėtų lotuliukas.gif )


oi pamaciau Miaskut tavo svori ir juokas mane pajeme, siandien mano svoris labai i tavo panasus tik paskutinius ksaicius vietom sukeisti reikia - 54,3 lotuliukas.gif lotuliukas.gif


siandien pietums laukia kalakuto kumpis ir kalnas aisbergo salotu, poras slakelis aliejaus ir citrinu sulciu thumbup.gif

bet va kaip atsibodo galvoti ka seimynai savaitgaliui prigaminti doh.gif gal reiks kokiu kibinu sakau jiems pasiulyti g.gif g.gif bet cia man kaskaip ne pietu maistas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2014 03 07, 11:13)
oi pamaciau Miaskut tavo svori ir juokas mane pajeme, siandien mano svoris labai i tavo panasus tik paskutinius ksaicius vietom sukeisti reikia - 54,3  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
siandien pietums laukia kalakuto kumpis ir kalnas aisbergo salotu, poras slakelis aliejaus ir citrinu sulciu  thumbup.gif

bet va kaip atsibodo galvoti ka seimynai savaitgaliui prigaminti doh.gif gal reiks kokiu kibinu sakau jiems pasiulyti g.gif  g.gif bet cia man kaskaip ne pietu maistas lotuliukas.gif

Nu jo, beveik tas pats thumbup.gif lotuliukas.gif

Aš neturiu nieko pietums, paprašiau dukrikės ką nors parnešt, kai eis pietaut - ji pas mus praktikantė porai mėnesių biggrin.gif

Ir negaminau šią savaitę visai, nes tik dirbau ir tūsinau doh.gif
Atsakyti
jau vsio nebeapsikenciau, parasiau Cubai sms mirksiukas.gif

nagi mergyt lysk i sviesa 4u.gif
Atsakyti
jeeeeeee Cuba gyva sveika, atostogauja, pazadejo pirmadieni pasirodyti, siuncia visoms linkėjimus wub.gif ir perduoda, kad yra liekna thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai dziugu buvo tai isgirsti, saunuole tu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2014 03 07, 12:47)
jeeeeeee Cuba gyva sveika, atostogauja, pazadejo pirmadieni pasirodyti, siuncia visoms linkėjimus wub.gif  ir perduoda, kad yra liekna thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif labai dziugu buvo tai isgirsti, saunuole tu thumbup.gif

Nu va kaip smagiai! thumbup.gif thumbup.gif

Laukiam laukiam pareinančios drinks_cheers.gif
Atsakyti
labas rytas gazeles bigsmile.gif

na ka visas su tiulpanu kovo 8 diena flirt.gif flirt.gif

o tave Miaskut ir su tortadieniu birthday.gif birthday.gif tikiuosi siandien leisi sau nuo dusios saldumynu pasmaguriauti mirksiukas.gif

na o as nuo ryto dumsiu i kauna, biski pro pardes reik prasisukti, biski maisto nusipirkti, skalbimo milteliai apziurejau pasibaige ir pan. o gryzus jau nusprendziau - kepsiu kugeli - simas metu jau nekepiau, tai reik tik pievagrybiu nusipirkti, nes be padaziuko neprasisuksiu, vistiek seima issireikalaus cool.gif

grazaus savaitgalio 4u.gif 4u.gif ir Kaziuko muges - Miaska juk eisi? nes as tai visgi i vilniu nevarysiu, kita savaitgali Kaune bus - uzteks man ir vietines reiksmes kaziuko lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dėkui, Okkey - aha, jau Kaziuko skanėstais smaguriaujam, su dukra nei nepastebėjom, kaip 4 valandas pasivaikščiojom, oras labai gražus... wub.gif
Atsakyti
labas rytas gazeles bigsmile.gif bigsmile.gif

jetau koks grzus oras uz lango, tai ir norisi skristi lekti thumbup.gif

Miaska ar dvirka jau trauki?? ryt laisvadienis tai mano vyrai profilaktinius patikrinimus dviraciams darys - siaubas jaukaip knieti prasilekti bigsmile.gif
Atsakyti
Labas dienas, miargai! Oras fantastiškas. bigsmile.gif Aš kaip žadėjau, taip ir padariau - šiandien atidariau sporto sezoną! thumbup.gif Po fitness bike treniruotės išėjau šlapia iki triusikų. Po pirmų 15 minučių galvojau, kad į pragarą papuoliau, bet antroje pusėje, nors ir buvo sunku, bet pradėjau jausti malonumą. bigsmile.gif Dabar biškį nejaučių kojyčių, rytoj, turbūt, ir subinė bus surakinta, bet taip jai ir reikia - bus sėdėti visą dieną. lotuliukas.gif
Dėl sporto jaučiuosi puikiai, gyvenime vis tas pats š..., bet kaip nors.

Geros dienikės visoms! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2014 03 10, 13:34)
Labas dienas, miargai! Oras fantastiškas.  bigsmile.gif Aš kaip žadėjau, taip ir padariau - šiandien atidariau sporto sezoną!  thumbup.gif Po fitness bike treniruotės išėjau šlapia iki triusikų. Po pirmų 15 minučių galvojau, kad į pragarą papuoliau, bet antroje pusėje, nors ir buvo sunku, bet pradėjau jausti malonumą.  bigsmile.gif Dabar biškį nejaučių kojyčių, rytoj, turbūt, ir subinė bus surakinta, bet taip jai ir reikia - bus sėdėti visą dieną.  lotuliukas.gif
Dėl sporto jaučiuosi puikiai, gyvenime vis tas pats š..., bet kaip nors.

Geros dienikės visoms!  4u.gif


oo dar viena sporcmenka thumbup.gif saunuole smike drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif (o gyveno sh...anksciau ar veliau pasibaigs mirksiukas.gif )


oi senai senai, kai dar gyveno milzinai esu ir as keliuose bike'riu treniruotese buvusi, tai jomajoajama kaip tu ir sakai, slaputuke iki triusiku budavau thumbup.gif thumbup.gif

kotais pirmad o Cubos cubencijos vis dar nematyt g.gif g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Šmikiuk, sveikin, pradėjus sportus, šaunuolė thumbup.gif

Aš dviratį atgal pastačiau - nugi zapadlo, bacilą pagavau tokiu oru, dar iki Kaziuko laikiausi, o jau po tai visai nekas, nors šiandien pas gydytoją kaip tik ėjau, taip sutapo, buvau dėl kitų reikalų užsirašius, tai sakė, kad nieko baisaus, virusas ir tiek. Nu nebaisu, dirbau iš namų, bet vos ne vos iki vakaro datraukiau, galva skauda, ausys sprogsta, akys varva… numigau gerai po to, nu bet silpna juodai. Brrr, nemėgstu sirgt schmoll.gif
Atsakyti