Įkraunama...
Įkraunama...

Darboholikių klubas

Žinok, mano visa apatinė dalis tiek nuvaikščiota, kad po vakar ABL treniruotės beveik nieko nejaučiu lotuliukas.gif , parmyniau namo ant gazų, griebiau lanką sukt, net dukra paklausė, ar man viskas gerai, kad po treniruotės grįžus namo dar dasimušinėju doh.gif lotuliukas.gif

Turėjau aš tuos 53, ale jau nebeturiu tongue.gif
Atsakyti
oi Miaskut isnyksi oi isnyksti tu, o juk ziema arteja, vetros vejai ir pan, teks paskui plytu i kisene detis, kad nuo stogo nurinkineti taves nereiktu lotuliukas.gif

na ka o as vakare smagiai 6,5 km prasilekiau, lapata, tik va nieko daugiau sportuoti kaip ir negaliu, dar tas uodegikaulis nepasveiko dorai,atsilenkimai, pritupimai ir pan atpuola, na bet kaip sakant palengva palengva visgi judesiauju..svoriuks mano tai tvirti 53, kuom ir dziaugiuosi labai bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai po kūno dizaino treniruotės šiandien pagaliau pajutau kažką biggrin.gif , na bet dviračiu prasilėkus dar lanką namuos pasukau biggrin.gif

Mažė mano, kur UK gyvena, kai atsiuntė nuotrauką blink.gif doh.gif , raumenų prikačialinus mergina, o buvo tokia visa liesutė, vien akys ir papai lotuliukas.gif , lekiu pas ją po savaitės, įdomu, kaip ji ten gyvai atrodo, kasdien po 300 šuoliukų šokdyne, 10 minučių lanko ir 5 kg svarstį kilnodama doh.gif
Atsakyti
miaska tai gal ji kokius dar papildus varo jeigu tiek raumenu prisikacialino, kad jau ne tik akys ir papuliai lotuliukas.gif
Atsakyti
ohohohoi darboholikes, a gyvu cia dar yra g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Su Naujaisiai metais, darboholikes! smile.gif 4u.gif

Kiek sveriat po visu svenciu? As taip ir issilaikiau ties 57,8 kg. Numestas svoris nebeatauga, ziauriai smagu!
O kaip jums sekasi?
Atsakyti