Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiametės lauko gėlės - II

QUOTE(Bagi @ 2011 07 09, 14:15)
Gal žinote, kada geriausia sėti šias daugiametes gėles: veronikūnus, blakėžudes, šalaviją "Violet Queen', veroniką "Royal Blue', Anthriscus Sylvestris "Ravenswing"?
Ar galima dabar sėti ar laukti gegužės?


o kodel gi nepabandzius?
praplesi pakeli ir seji puse, kita puse pasilieki jei jau taip baugu geguzei.
Jei man butu toks noras, tai imciau ir seciau daugiametes dabar, iki ziemos ne tik sudygtu, bet ir sustipretu, o kitais metais jau ir zydetu, jei instrukcija neraso kitaip smile.gif
Tik salavijas rupuze ilgai dygsta, ne viena karta uzmirsudi esu prakapsciusi ir kazka kita isodinusi ten kur salavija pasisejau. Paskui islenda kokis tarp braskiu ir tada prisimeni, kad ju cia daugiau turejo buti smile.gif smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Pradžiugino žiedeliais juodgrūdėlės, šiaip jos vienmetės gėlytės, bet paskui pačios pasisėja, tai galima sakyti, kad jos lyg ir daugiametės.
Atsakyti
QUOTE(ritaava @ 2011 07 11, 11:38)
Labai fainos,o kaip jos vadinasi, jau seniai tokiu nemaciau wub.gif

Senovinės gėlės-piliarožės.Ankščiau jas būtent ir augindavo palangėje. mirksiukas.gif
Pas mane tokia balta juodgrūdė išdygo ir žydi. bigsmile.gif Vakar ravėdama tarp gėlių užtikau.Ar aš pati kada sėjau,ar paukščiai atnešė sėklą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 07 11, 07:32)
user posted image
Kaimiška ramybė.


Ingrida, labai labai gražu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 06 30, 20:59)
Pagaliau pražydo.user posted image


Aš pereitą vasarą turėjau tokią piliarožę, bet po žiemos jos neliko, taip ir nesupratau ar ji vienmetė, ar iššąlo g.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2011 07 11, 12:53)
Pradžiugino žiedeliais  juodgrūdėlės, šiaip jos vienmetės gėlytės, bet paskui pačios pasisėja, tai galima sakyti, kad jos lyg ir daugiametės.
Įdomios ir, bet jau man, nematytos smile.gif
Atsakyti
NAUJA TEMA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2011 07 11, 16:34)
Aš pereitą vasarą turėjau tokią piliarožę, bet po žiemos jos neliko, taip ir nesupratau ar ji vienmetė, ar iššąlo g.gif

Labas vakaras.
Apie piliarožes čia rašo . Matyt iššalo per žiemą, nes būna kad jos pačios pasisėja ir kitais metais vėl sudygsta. Draugė sodyboje turėjo. Vienais metais pasodino pirktus daigelius, kitais metais jos jau žydėjo, trečiais metais vėl sudygo jau iš tų pačių pribrendusių sėklų, o dar kitais metais nieko nebebuvo, dingo, buvo šalta žiema, jos neišgyveno matyt.
Ieškau sėklų, dabar sėsiu.
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2011 07 11, 22:28)
Labas vakaras.
Apie piliarožes čia rašo . Matyt iššalo per žiemą, nes būna kad jos pačios pasisėja ir kitais metais vėl sudygsta. Draugė sodyboje turėjo. Vienais metais pasodino pirktus daigelius, kitais metais jos jau žydėjo, trečiais metais vėl sudygo jau iš tų pačių pribrendusių sėklų, o dar kitais metais nieko nebebuvo, dingo, buvo šalta žiema, jos neišgyveno matyt.
Ieškau sėklų, dabar sėsiu.

Tai va gi kad anos šalčių nemėgsta. Bet, matyt, ne visos. Pas mūsų viensėdžio kaimynus (čia Utenos raj., kur šalčiai itin drūti būna), piliarožės dirvone už tvoros auga. Ir nieko - jau kelinti metai pačios sau neprižiūrimos it piktžolės sėkmingai tvarkosi. Bet jos visos rožinės.

O dėl tų šalčių, tai gal po kokiu mulčiu žiemai jas reikėtų paslėpti? Dievaži pasėsiu jų kokį kilogramą jau šį savaitgalį. smile.gif Tik dar sėklų neturiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vi_: 12 liepos 2011 - 09:56
QUOTE(bija @ 2011 07 10, 20:30)
<...>
turiu tokią gėlę ax.gif tik pavadinimą žinojau kad veronika ax.gif  ax.gif

Dėl veronikūno, kad būtų aiškiau. Pasirodo jis "gyvena" mano turimoje knygoje "Daugiamečiai augalai" (iš serijos "Mano namai"). Tai va, joje rašoma, kad veronikūnais vadinami aukščiausi veronikos genties atstovai.

Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti