Įkraunama...
Įkraunama...

Situacijos, kai nėra kur akių dėti...

QUOTE(oksaniuksxxx @ 2011 01 20, 18:02)
Papasakosiu ir as pasktinyji sposa lotuliukas.gif atlyginimu diena,visa issidaziau ,issipusciau ,plaukus pakedenau ,aukstakulniu beabejo nepamirsau,nu ir tokia visa svytinti einu i parduotuves pinigu leist thumbup.gif (gyvenu labai mazam miesteli)ir kai cia prisnigo labai daug sniego susiaurejo pas mus takeliai ir ties ta parduotuve i kuria ejau as vienpusis eismas .Prieky manes eina vyriskis toks stambus ir labai aukstas ,kad mano veidas man pasirode jam tiesiai ties uzpakaliu doh.gif nu ir eina jis, einu ir as ispaskos vorele .Ir jam matyt zmogui taip jau gavosi ,kad kai driokstelejo jam is tos skyles garsai ,kaip vaikystej mano tevo kumele ,Dieve as su balsu zvengiu sustojusi ir tuo paciu saves gailiuosi ,kad nuperde visa mano grozy


Prajuokinot laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2011 01 20, 19:02)
Dieve as su balsu zvengiu sustojusi ir tuo paciu saves gailiuosi ,kad nuperde visa mano grozy


nu jo thumbup.gif pralinksminot 4u.gif ne bet kas sugeba NEPERSTI grožį lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(warnalesa @ 2011 01 16, 22:49)
kai dukra buvo dveju metuku parduotuvej nubegdavo i zaislu skyriu,o as tuo tarpu ramiai prekes rinkdavausi...vienakart jau einu pasiimti savo maziuke is iprastos vietos,ogi ziuriu-kelnytes nusimovus,naktipuodi atsinesus,sedi ramiai ant jo... taip bijojau paiuret vidun 4u.gif  4u.gif pasirodo,atejau laiku,o tai butu teke nusipirkt su visu turiniu... 4u.gif
Papildyta:

numirem lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mirsiu juoku......
Atsakyti
QUOTE(Elee @ 2011 01 16, 17:51)
Taip susimėčiau, nebežinojau nei ką sakyt,nei ką daryt, o jis irgi tyli, nei juokias, nei varo iš mašinos. Sakau- Labas. Jis- Labas. Aš- Žinok tėčio mašina identiška, tai ir sumaišiau. Atsiprašau. Jis- Nu nieko.  Ir kyla jam šypsena. O aš kaip durnelė sėdžiu toliau mašinoj diržu jau prisisegus. Galvoju sakyt dar ką nors ar lipt lauk jau. Jis jau per tą laiką balsu kikent pradėjo. Atsisegiau diržą ir  bandau išsirident iš mašinos. Dar kart atsiprašiau ir nukaitus iš gėdos ieškau kur tėčio mašina. Pasižiūriu, o ji tikrai daug arčiau ligoninės durų stovi su tėčiu lūžtančiu už vairo. Įsėdau į mašina,tai jau net jėgų nebeturėjau antro moralo skaityt. Paklausiau kodėl nepakvietė manęs, kai pamatė,kad jau kažkur grybauju. Tėtis čiut neverkdamas iš juoko - Sudominai kur ten visa burbėdama nueisi.

Fantastika lotuliukas.gif
viena tokia susipainiojusi pas mane į mašiną pernai įlipo maišais escados ir kitokių velnių apsikrovus iki ausų,nutėškė ant galinės sėdynės ir vos ne įkišusi galvą į maišą knisasi burbėdama kad ne ten mašiną pastačiau. Laukiu kas bus toliau, o moteriškė išsitraukia naktinukus, išskleidžia ir išsižioja. tada jau balsu kvatojau lotuliukas.gif
tokio raudono žmogaus dar nemačiau biggrin.gif įtikinėjau kad naktinukai gražūs, pajuokavau kad norėčiau pamatyt ant jos, tai belėkdama iš mašinos dar kakta į dureles dėjosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 01 20, 19:18)
nu jo  thumbup.gif  pralinksminot  4u.gif ne bet kas sugeba NEPERSTI grožį  lotuliukas.gif


...menas biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(State @ 2011 01 21, 08:36)

thumbup.gif
Gal kaip tik kuri nors forumiete isibrovusi buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shania @ 2011 01 21, 15:53)
thumbup.gif
Gal kaip tik kuri nors forumiete isibrovusi buvo biggrin.gif

Gali būti, nes čia, SM'e, žiūriu, tendencija Nr.1 į svetimus automobilius veržtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(State @ 2011 01 21, 08:36)
Fantastika lotuliukas.gif
viena tokia susipainiojusi pas mane į mašiną pernai įlipo maišais escados ir kitokių velnių apsikrovus iki ausų,nutėškė ant galinės sėdynės ir vos ne įkišusi galvą į maišą knisasi burbėdama kad ne ten mašiną pastačiau. Laukiu kas bus toliau, o moteriškė išsitraukia naktinukus, išskleidžia ir išsižioja. tada jau balsu kvatojau lotuliukas.gif
tokio raudono žmogaus dar nemačiau biggrin.gif  įtikinėjau kad naktinukai gražūs, pajuokavau kad norėčiau pamatyt ant jos, tai belėkdama iš mašinos dar kakta į dureles dėjosi lotuliukas.gif


Oj geras, apsiverkiau iš juoko thumbup.gif
Atsakyti
dar smagiau būtų buvę jei būtų naktinukus pademonstravus lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti