Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir epilepsija

sveikos mamytes ir besilaukiancios smile.gif man butu labai idomu isgirsti nuomone ir patirti tu mamyciu kurios serga epilepsija..kaip praejo nestumas,ar vartojote vaistus..kaip praejo gimdymas ir aisku kaip sekasi auginti leliukus ir susitvarkyti su liga..
mano pacios liga yra lengvos formos, t.y. priepuoliai buna tik neissimiegojus,pervargus nervu sistemai ir labai retai ,karta per metus..kadangi nuo visu vaistu man budavo pasalinis poveikis (berimas,alergijos, svorios staigus priaugimas) su gydytoja pasitarus vaistu nebevartoju..taciau yra vienas bet.. truputi nerimauju kas bus po gimdymo?aisku tikiuosi kad sunelis bus ramus (laukiuosi jau 7 menesi), bet manau ne vienai nepavyko isvengti bemiegiu naktu,ar pervargimo..prasau pasidalinkite patirtim..
Atsakyti
mane taip pat kamuoja sis klausimas. doh.gif
Atsakyti
Na, as sergu sia liga, geriu dvejus vaistus. Dabar turiu sveika, 1.5 men dukryte. Baisu buvo, bet verta smile.gif Dabar planuojam antra vaikeli.Tikiu bus viskas gerai. Manau jei forma ne itin sunki - didele tikimybe, jog viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
na as pradejau gerti kitus vaistus Lamictali berods smile.gif , bet geriu tik juos g.gif na as ir tikiuosi ka dviska sbus gerai nestuke.gif . o gimdymas sunkus buvo? sakoma,kad gresia cezaris doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mulata: 01 rugsėjo 2011 - 23:43
Man gimdymas buvo labai sunkus. Ilgi saremiai, po to nuskausminimas, nustojo gimdymo veikla, skatinami tada, o tada kai jau reikejo stumt, tai nebeistengiau, taigi - cezaris. verysad.gif
As geriau dvejus vaistus kaip minejau, buvo didele rizika apsigimimui, bet viskas ok thumbup.gif .
Skaiciau apie Lamictal'i, tai kiek tirtas, apsigimimu nebuvo, tai sveikinu, jei tu vaistu uztenka. As tai ji ir depakina, tai vis prisibijau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milduze314: 06 rugsėjo 2011 - 12:31
As geriau taip pat tik depakina pradzioj,bet kai suzinojau apie nestuke.gif iskart lekiau pas epileptologus ir prasiau, kad man pakeistu vaistus i lamictali,nes taip pat skaiciau, kad rizika zymiai mazesne.Bet mane labai isbere nuo ju.Visa kuna ismete raudonais mazais plemais,bet o truputi matau, kad organizmas prisitaiko ir atslugsta.
O nestumo metu nebuvo jokiu komplikaciju? Ar nestumo metu neivyko tas nelemtas priepolis?
Pas mane epilepsija yra isprovokuojama labiau nuo alkoholio, nuovargio verysad.gif , o jei issimiegu,nepervargstu, tai ju kaip ir nebuta thumbup.gif
Tikiuosi viskas bus gerai ax.gif
Papildyta:
Sakote gerete,tai jus jau ju nebegeriat?Nepykit, kad tiek klausimais uzverciu,bet man labai idomu viskas,kadangi neturiu su kuo pasikonsultuoti blink.gif g.gif
Atsakyti