Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Vilniuje

Siaip pas burejas as nevaikstau ir neturiu tam didelio poreikio, tiesiog ejau draugei uz kompanija. Tik dabar kazkaip idomu pasidare, tarkim turiu klausima del kurio stengiuosi ir neisigauna pvz "kada turesiu savo busta" "ar kada susilauksiu vaiku"cia gal durnas pavyzdis bet mazdaug, tai kas geriausiai tai galetu pasakyt? Kortos, ranku linijos, ar aiskeriagiai - tie aiskiarwgiai man isvis atrodo labai idomu, ar jie tokius dalykus mato ? gla cia durnai nuskambejo mano pasisakymas, kadangi esu zalia sitoj srity, todel man daug klausimu kilo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 02 05, 11:39)
ar tokie dalykai jau turi prasme ir geriau laikytis duotu patarimu, ar vat tam ir issiburi, kad kazka pakeistum?  unsure.gif

Zmogus yra savo likimo kalvis 4u.gif Ir ne kortos turi parodyti, kaip turi gyventi, o pats siekti. Burimas kortomis parodo tik menama ateiti, kuria zmogus gali puikiai pakeisti norima kryptimi. Ir kas tada gausis? Kad bureja neteisi? biggrin.gif Jei ji mato, kad "ponia, matau avarija ir sunkia trauma, saugokites", jus suklustate ir tikrai pradedate saugotis. To pasekoj gal tos avarijos isvengiate per plauka. Gaunasi, kad avarijos nebuvo, vadinasi, bureja nusisnekejo, neverta ja tiketi, ar ne? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(amela @ 2009 02 05, 13:19)
"kada turesiu savo busta" "ar kada susilauksiu vaiku"cia gal durnas pavyzdis bet mazdaug, tai kas geriausiai tai galetu pasakyt?

Klausima gal ne taip reiktu formuluoti, geriau klausti ne kada, o "AR turesiu vaiku", del busto-ne kada, o "AR paranku ji isigyti dabar/po metu". "Ar neturesiu finansinio nuostolio". "Ar verta ji dabar isigyti".
Apie sveikata-ne kokios ligos, bet "ar man diagnozuos ligas, ar as pasveiksiu".
Cia kalbu apie kortas. Del burimu is ranku pasakyti nieko negaliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2009 02 05, 12:19)
Siaip pas burejas as nevaikstau ir neturiu tam didelio poreikio, tiesiog ejau draugei uz kompanija. Tik dabar kazkaip idomu pasidare, tarkim turiu klausima del kurio stengiuosi ir neisigauna pvz "kada turesiu savo busta" "ar kada susilauksiu vaiku"cia gal durnas pavyzdis bet mazdaug, tai kas geriausiai tai galetu pasakyt? Kortos, ranku linijos, ar aiskeriagiai - tie aiskiarwgiai man isvis atrodo labai idomu, ar jie tokius dalykus mato ? gla cia durnai nuskambejo mano pasisakymas, kadangi esu zalia sitoj srity, todel man daug klausimu kilo  4u.gif

Klausimas tikrai netinkamas.Greiciau tiktu-"ka tureciau padaryti,kad isigyciau savo busta" Kas link vaiku taigi vel (cia tas pats kaip ir vaiku linijos delne)-kortos parodys galimybe...kad ir po metu...O jeigu jaunikio nera,o jeigu jis yra,bet del kokiu nors priezasciu negali ar nenori,o jeigu tu pati taip sureiksminus savo norejima,kad padarai "nepraeinama" bloka.....Siandieniniai aiskeriagiai-kas link ateities nuskaitymu-turi daug vargo biggrin.gif (geriau pas juos eiti gydytis-pries tai kruopsciai patikrinus,ar paciu gyvenimas tvarkingas,laimingas ir doras,bet ne ateities pranasautis)
Atsakyti
QUOTE(amela @ 2009 02 05, 13:19)
pvz "kada turesiu savo busta" "ar kada susilauksiu vaiku"cia gal durnas pavyzdis

Nieko nedurnas pavyzdys,kai buvau pas bureja Galina,ji man iskart pasake net neklausus, kad netrukus tureciau pastot,paklausiau del busto taip pat pasake labai konkreciai 4u.gif aisku nesakau, yra veiksniu kurie gali daug ka pakeisti ar itakoti kitas aplinkybes...tiesiog pasake ka mate tuo momentu... 4u.gif
Atsakyti
As vakar buvau pas Galina, tai ir labai nusivyliau. Ji man net kortu nedeliojo, tik pasakiau savo beda ir norejau konkretumo kazkokio, patarimo, bet pasnekejom ir psio. Sake laukti ir tiek....

tai va...

kai pas ja buvau pries kokius 3 metus, buvau labiau patenkinta
Atsakyti
QUOTE(Editoška30 @ 2009 02 06, 08:35)
As vakar buvau pas Galina, tai ir labai nusivyliau. Ji man net kortu nedeliojo, tik pasakiau savo beda ir norejau konkretumo kazkokio, patarimo, bet pasnekejom ir psio. Sake laukti ir tiek....

tai va...

kai pas ja buvau pries kokius 3 metus, buvau labiau patenkinta

Bet tu minejai,kad su ja daznai siltai pabendrauji (prie jos nerealaus uzimtumo ir kruvio sunkiai toki pabendravima isivaizduoju-ji laiko neturi net savo senoms padruzkems),tai zinodama tavo problemas,gal tiesiog nemate reikalo trukdyti kortu ir apsiribojo paprastais moteriskais patarimais,kas nemaziau svarbu..... mirksiukas.gif Vat pas puma,matyt buvo tokia ryski situacija,kad informacija tiesiog per krastus lipo bigsmile.gif
Atsakyti
Gal tu ir teisi Chiromante smile.gif

bet vistiek liko noras pas ka nors nueiti.... nezinau ka daryt.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Editoška30 @ 2009 02 06, 08:59)
Gal tu ir teisi Chiromante smile.gif

bet vistiek liko noras pas ka nors nueiti.... nezinau ka daryt..  g.gif

Isigyk kortas ir pati mokykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 02 06, 09:05)
Isigyk kortas ir pati mokykis 4u.gif


drinks_cheers.gif
Tada nereikės pas nieką vaikščioti...
Atsakyti
Sveikos,

Noriu issiburti.. Viena karta buvau pas kazkokia moteriske, jinai gyveno Naujininkuose. Visai smagiai jinai man papasakojo.. Siaip tureciau pastebeti, kad daug kas issipilde.. Noreciau dar karta nueiti, a la pameciau jos kontaktus:(
Papildyta:


Tarkim man pasake, kad as nebebusiu su savo vaikinu(tada mes buvom susipyke) ir neverta gaisti laiko, bet as draugausiu su kitu vaikinu, kuris bus mano ex vaikino draugas:) Netikejau, bet poto netycia taip atsitiko:)
Sake, kad gyvensiu uzhsienyje..
Dar is rpaeities minejo, kad pas mane buvo kazkokia kelione, kuri mane paveike. Jokiu kelioniu nebuvo.. Nes is tikruju net neperlabiausiai keliavau, o kurios keliones buvo, as jau jas pamirshau.. JUk visi keliauja. Visus ispudziai paveikia..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbg23: 06 vasario 2009 - 12:17
As jau kortu tikrai nepirksiu, nes net nesugebeciau pati sau jas susidelioti, nesu tam dalykui gabi ax.gif

o gal kuri girdejote apie bureja Angele is Karolininskiu? Ar verta pas ja nueiti?
Atsakyti
o ką reiškia balta korta?
Atsakyti