Įkraunama...
Įkraunama...

Alikantė

QUOTE(Shana @ 2011 03 03, 15:48)
lotuliukas.gif
Ispanai mano, kad visi turetu moket ispaniskai tongue.gif
Na palei Benidorma ir panasiose vietose kiek kitaip, bet visur kitur tai schmoll.gif
Jie aiskins ilgai maloniai kantriai letai garsiai, bet...ispaniskai lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif jo jo, pernai patyriau, jog jiems nesvarbu kad į tą parduotuvę ateini jau 6 dieną iš eilės. Jų pardavėja ir toliau tave kalbins ispaniškai, nors jau kokį pusšimtį kartų jai sakei kad nesupranti. Nu vis tikis gal per naktį išmokai doh.gif lotuliukas.gif
Shana kadangi ten gyveni ir moki kalba tai dabar pasakyk. Va tas Siera Nevada parkas kiek iššifravau iš ispanų kalbos lengviausias pėsčiųjų paršrutas beveik 3 val. Nu mano dvimetei matyt daugoka. O ten kaži galima kažkur privažiuoti mašina, paspoksoti į ką nors gražaus kelių šimtų metrų spinduliu ir toliau traukti į kitą gražią vietą? g.gif
Va apie cabo de gata irgi dabar skaitau. Nu randu gražių papludymių nuotraukas. wub.gif O tam parke irgi kažkokie pėsčiųjų maršrutai yra? Ar labai sudėtingi? Pamenu jau pernai kelias valandas saviškę tūsiau Benidormo Tera natura'oi, šiemet maž jau nebepaklesiu tiek biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loxxy: 03 kovo 2011 - 16:13
QUOTE(Diamond @ 2011 03 03, 15:55)
Shana, o cia parkas Cabo de Gata? Ten su mazais vaikais verta uzsukti?4u.gif

g.gif Nzn, ten toks labiau laukinio/maziau civilizuoto poilsio krastas. Mes visad sakom, kad jei nori paziureti kaip buvo pries kelis desimtmecius, pries turizmo industija, reik vaziuoti ten. Ten gali pamatyt zmoniu nakvojanciu prie papludinio ant pripuciamo matraso tongue.gif
Kazkokiu atrakciju vaikams specialiu nemaciau, jei to klausiat.
Su vaikais verta vaziuoti i Mini Hollywood mirksiukas.gif
QUOTE(Loxxy @ 2011 03 03, 16:08)
Shana kadangi ten gyveni ir moki kalba tai dabar pasakyk. Va tas Siera Nevada parkas kiek iššifravau iš ispanų kalbos lengviausias pėsčiųjų paršrutas beveik 3 val. Nu mano dvimetei matyt daugoka. O ten kaži galima kažkur privažiuoti mašina, paspoksoti į ką nors gražaus kelių šimtų metrų spinduliu ir toliau traukti į kitą gražią vietą?  g.gif
Va apie cabo de gata irgi dabar skaitau. Nu randu gražių papludymių nuotraukas.  wub.gif O tam parke irgi kažkokie pėsčiųjų maršrutai yra? Ar labai sudėtingi?

Privaziuoti galima tikrai, mes buvom uzkabine, t.y. butent su masina sonu pravaziavom, niekur nejom pesciom, labai patiko vaizdai. Gal ne tieeek kiek pesciom, bet vistiek yra visokiu keliuku.
Va Cabo de Gata tai visur gali is esmes privaziuoti mirksiukas.gif
Mano nuotraukos is ten irgi man vienos graziausiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 03 03, 16:59)

Privaziuoti galima tikrai, mes buvom uzkabine, t.y. butent su masina sonu pravaziavom, niekur nejom pesciom, labai patiko vaizdai. Gal ne tieeek kiek pesciom, bet vistiek yra visokiu keliuku.
Va Cabo de Gata tai visur gali is esmes privaziuoti mirksiukas.gif
Mano nuotraukos is ten irgi man vienos graziausiu wub.gif

Oi labai dėkui už atsakyma 4u.gif
Sekančiomis dienomis toliau nagrinėsiu savo planupjamą maršrutą ir kvaršinsiu tavo galvą savo kvailais klausimais blush2.gif 4u.gif
Nu bet kad durna situacija. Gyvena vyro brolis jau 10 Alicantes regione, o Ispanijos matė nu max 10-tadalį to ką mes. Tai iš savų nėr ko paklausti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 03 03, 17:59)
Su vaikais verta vaziuoti i Mini Hollywood mirksiukas.gif

Aciu, ten pries pora metu buvom. Ir dar kazkokioj pozeminej oloj esam buve. Ir viskas, tai si karta kazka naujo planuoju. Nedaug, nes vienas vaikas jau paaugo, tai antras mazas atsirado smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loxxy @ 2011 03 03, 20:14)
Oi labai dėkui už atsakyma  4u.gif
Sekančiomis dienomis toliau nagrinėsiu savo planupjamą maršrutą ir kvaršinsiu tavo galvą savo kvailais klausimais  blush2.gif  4u.gif
Nu bet kad durna situacija. Gyvena vyro brolis jau 10 Alicantes regione, o Ispanijos matė nu max 10-tadalį to ką mes. Tai iš savų nėr ko paklausti  doh.gif

No problem, jei galesiu tai atsakysiu.
O del brolio, nzn kodel, bet daznai tokia situacija. Mes cia tik 3 metai, esam ismaise puse Ispanijos, bet labai mazai ka pazistam kas irgi taip vazinetu, dometusi. Zmones daznai nezino, kad visai salia ju yra nuostabios vietos. g.gif
QUOTE(Diamond @ 2011 03 03, 21:56)
Aciu, ten pries pora metu buvom. Ir dar kazkokioj pozeminej oloj esam buve. Ir viskas, tai si karta kazka naujo planuoju. Nedaug, nes vienas vaikas jau paaugo, tai antras mazas atsirado smile.gif

Cuevas de Nerja turi omeny? g.gif
As deja del atrakciju vaikams nelabai galiu patarti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 03 04, 10:31)
*No problem, jei galesiu tai atsakysiu.
O del brolio, nzn kodel, bet daznai tokia situacija. Mes cia tik 3 metai, esam ismaise puse Ispanijos, bet labai mazai ka pazistam kas irgi taip vazinetu, dometusi. Zmones daznai nezino, kad visai salia ju yra nuostabios vietos. g.gif

**Cuevas de Nerja turi omeny? g.gif
As deja del atrakciju vaikams nelabai galiu patarti tongue.gif

* Dėl tų kelionių tai čia mentalitetas. Na jei išvažiuoja žmonės apelsinų skinti, todėl kad lietuvoj duonos nepajėgė užsidirbti tai ir ten pasitenkina migravimu kelių kilometrų spindulių.
Mes su vyru įsimylėję Ispaniją, nu dar ne pusę, bet stengiamės pamaišyti. Ir jo brolis su šeima galėtų prisidėti, bet kad jie noro neturi. Jiems užtenka nuomojamo kotedžiuko kiemelio ir to kad dirbdami juodus darbus su baisiniais viršvalandžiais užsidirba pragyvenimui, bet nedaugiau unsure.gif
Vakar buvau užklydus ir į jūsų ispanijoje gyvenančių kampeli. Vyrui sakiau, kad va galėtų jo brolio žmona ten apsilankyti tai sužinotu ir apie teisine Ispanijos sistemą ir darbo įstatymus ir kitas galimybes. O dabar pragyvenę 10 metų ir augindami vaiką, net nežino kokia ten išsilavinimo sistema.
Nukrypau nuo Alicantės temos blush2.gif
**Man asmeniškai nereikia atrakcijų būtent vaikams. Mes jų prisigalvojma visur. Aš planuodama kelionę tiesiog vertinu ar tas vietas patogu aplankyrti su ribota judėjimo galimybę, nes maniške tik pati tepu eina, bet visokios 10 kilometrų, alia lengvos, pažintinės trąsos jai dar neįveikiamos. Todėl mums reik, kad būtu galima daug kur privažiuoti išsinuomota mašina. Na pora kilometrų tai ir mes dėl gražaus vaizdo nutipenam biggrin.gif
Dėkui tau už patarimus 4u.gif
Jei dar sugalvosi ką nuo Alicantės iki Gibraltaro (tikėtina per Sevilla) privalu pamatyti mestelk minčių 4u.gif
Vakar maniau kad gal manęs nedomina tas mini Holliwood (prieš tai net nebuvau apie jį girdėjus), bet pažiūrėjau nuotraukas internete ir įtraukiau į lankomų objetų sarašą. Nu man visai patinka vesternai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Loxxy @ 2011 03 04, 10:56)
* Dėl tų kelionių tai čia mentalitetas.
Mes su vyru įsimylėję Ispaniją, nu dar ne pusę, bet stengiamės pamaišyti. Ir jo brolis su šeima galėtų prisidėti, bet kad jie noro neturi.
Vakar buvau užklydus ir į jūsų ispanijoje gyvenančių kampeli.
Nukrypau nuo Alicantės temos  blush2.gif
**Man asmeniškai nereikia atrakcijų būtent vaikams.
Dėkui tau už patarimus  4u.gif
Jei dar sugalvosi ką nuo Alicantės iki Gibraltaro (tikėtina per Sevilla) privalu pamatyti mestelk minčių  4u.gif
Vakar maniau kad gal manęs nedomina tas mini Holliwood (prieš tai net nebuvau apie jį girdėjus), bet pažiūrėjau nuotraukas internete ir įtraukiau į lankomų objetų sarašą. Nu man visai patinka vesternai  cool.gif

Pritariu, kad del kelioniu tai mentalitetas. Mes Lt gyvendami daug vazinejom (su kemperiu) ir Esp pasirinkom, nes mum labai patinka salis (manau si salis emigracijai del ekonominiu paskatu netinkama, tinkama tam kas nori gyventi ispanisku stilium).
I musu tema gali drasiai uzeiti ir klausti, mergos draugiskos, gyvena skirtingose vietovese, tai gales skirtingu patarimu duot.
Del vaiku, tai as taip is kart parasiau, nes buna zmones domisi butent atrakcijomis vaikams, o as apie tai nelabai kazka galiu pasakyti.
Jei trauksit i marsruta Cabo de Gata, tai parasyk, patarsiu ka verta pamatyti, nes ten buvom 3 kart, labai mum patinka biggrin.gif
Vaziuojant i Gibraltara tai verta pamatyti Cuevas de Nerja
http://es.wikipedia..../Cueva_de_Nerja
jei dar nebuvot.
Ir Ronda
http://www.google.es...o...024&bih=677
bet nzn kaip marsruta deliosit ir kiek laiko turesit.
Prie pat Alicantes yra dar toks http://www.guadalest.es/
Guadalest, labai grazu. bet ten gal jau buvot rolleyes.gif
Kai zinosi tikslesni marsruta parasyk, gal dar ka prisiminsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 03 04, 11:15)
*Jei trauksit i marsruta Cabo de Gata, tai parasyk, patarsiu ka verta pamatyti, nes ten buvom 3 kart, labai mum patinka biggrin.gif
**Kai zinosi tikslesni marsruta parasyk, gal dar ka prisiminsiu mirksiukas.gif

*Vakar kai liepei įtraukti tai iškart ir paklausiau pioneer.gif Planuojam ten apsilankyti cool.gif
**Na planuojma aplankyti Alicante,Murcia, Almerias, Granada, Cordoba, Sevilla ir Gibraltarą. Manau kad važiuosim link Sevillos žemynu o grįžinėsim pakrante g.gif Kiek nuklysim nuo šitų didžiųjų miestų link mažesnių priklauso, ką nusižiūrėsim pamatyti. Jei netilpsim laike pirma ką išmesim tai Gibraltarą. Nors ne tik jame bet ir Sevillijoj, Cordoboj ir Granadoj esam buvę. Tiesiok praeitą kartą per daug užsimojo, todėl teko puse vietų tiesiog bėgte prabėgti ar net neužbėgti. Tikimės šiemet geriau laiką suplanuoti. Tad jei žinai ką maždaug išvardintam regione reikia aplankyti tikrai būsiu dėkinga už patarimus. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loxxy: 04 kovo 2011 - 12:13
QUOTE(Loxxy @ 2011 03 04, 12:10)
*Vakar kai liepei įtraukti tai iškart ir paklausiau  pioneer.gif Planuojam ten apsilankyti  cool.gif
**Na planuojma aplankyti Alicante,Murcia, Almerias, Granada, Cordoba, Sevilla ir Gibraltarą.

* biggrin.gif Po to nepatiks, tai mane apkaltinsi biggrin.gif
Surasysiu tau veliau kas man labiausiai patiko, reiks pasiimti musu zemeplapi, kazkur namie turiu mirksiukas.gif
** Siaip nemazai norit paziureti. O per kiek laiko cia? Gan turiningas marsrutas.
o kaip nakvosit? Viesbuciuose? Paziuresiu tau apie tuos namus olose ir imesiu nuoroda, jei gausis pakeliui tai butu idomu apsistoti, ar buvot gal? Turiu gera knyga apie Andaluzija (ne visus pavadinimus prisimenu kur buvom), bet dabar kaip tik kraustausi i kita nama ir nzn kur ji pasidejus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 04 kovo 2011 - 12:38
QUOTE(Shana @ 2011 03 04, 12:36)
* biggrin.gif Po to nepatiks, tai mane apkaltinsi biggrin.gif
Surasysiu tau veliau kas man labiausiai patiko, reiks pasiimti musu zemeplapi, kazkur namie turiu mirksiukas.gif
** Siaip nemazai norit paziureti. O per kiek laiko cia? Gan turiningas marsrutas.
o kaip nakvosit? Viesbuciuose? Paziuresiu tau apie tuos namus olose ir imesiu nuoroda, jei gausis pakeliui tai butu idomu apsistoti, ar buvot gal? Turiu gera knyga apie Andaluzija (ne visus pavadinimus prisimenu kur buvom), bet dabar kaip tik kraustausi i kita nama ir nzn kur ji pasidejus doh.gif

*Nu būtu labai lietuviška tongue.gif
**Aha nu neišeina man kitaip. Kai jau užsimoku... blush2.gif
Bet šiaip sudarinėju dabar lankytinų objektų sąrašą nupasakotu maršutu, jei matysiu kad netelpam į laiką, sudarysim šeimos komitetą ir brauksim ko norisi mažiau.
Būsim 10 dienų. Bet keliausim tik 8. Kitas dvi lenkysimės Torrevieja.
Stengiuosi kuo greičiau sudaryti maršrutą, nes paskui ieškosiu viešbučių ar apartamentų nakvynei. Todėl reik apsisipresti kuriuose miesteliuose nakvosim, o į kuriuos tik pusdieniui užsuksim. Šiaip didžiajai daliai nakvynių tai labiau pakrantė gundo.
Labai ačiū tau už patarimsu. Visas nurodytas vietas bandau įsidėmeti ir pasidomėti jomis internete. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loxxy @ 2011 03 04, 12:49)
*Nu būtu labai lietuviška  tongue.gif
**Aha nu neišeina man kitaip. Kai jau užsimoku...  blush2.gif
Bet šiaip sudarinėju dabar lankytinų objektų sąrašą nupasakotu maršutu, jei matysiu kad netelpam į laiką, sudarysim šeimos komitetą ir brauksim ko norisi mažiau.
Būsim 10 dienų. Bet keliausim tik 8. Kitas dvi lenkysimės Torrevieja.
Stengiuosi kuo greičiau sudaryti maršrutą, nes paskui ieškosiu viešbučių ar apartamentų nakvynei. Todėl reik apsisipresti kuriuose miesteliuose nakvosim, o į kuriuos tik pusdieniui užsuksim. Šiaip didžiajai  daliai nakvynių tai labiau pakrantė gundo.
Labai ačiū tau už patarimsu. Visas nurodytas vietas bandau įsidėmeti ir pasidomėti jomis internete.  4u.gif

Tikrai butu lietuviska tongue.gif
Mano manymu marsrutas labai aktyvus gausis, bet is kitos puses galiu suprasti, jus atskrendat karta i metus 2 savaitem ir norisi pamatyti kuo daugiau.
http://www_turgranad...amp;id_idioma=2
As apie situs namus olose sneku, ten toks idomus reiskinys, islike senoviniai namai olose ir bet kokiu metu, ziema vasara visuj laikosi ta pati temperatura. galima nakvoti galima siaip paziureti. Gal rasi angliskai info, turetu kazks but.
I Ronda tai vaziuociau tikrai, jei nesat buve.
Ai dar Puerto Banus savotiskia idomi vieta, mazas Monakas, milionieriu miestelis ir uostas, visokios seichu jachtos. lotuliukas.gif
Matai, bunant jau Gibraltare tai ir iki Tarifos ne taip toli, cia toliausiai issikises Ispanijos krastas, Afrika atrodo kaip uz dideles upes, net nesitiki bigsmile.gif bet kad jum per daug bus, t.y gausis kad pravaziuosit daug ir nieko dorai neapziuresit.
Nzn ar mes cia ne OT rasom, nes tema lyg Alicante, bet kadangi viskas prasideda nuo skrydzio i Alicante tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 04 kovo 2011 - 13:48
QUOTE(Shana @ 2011 03 04, 13:47)
Tikrai butu lietuviska tongue.gif
Mano manymu marsrutas labai aktyvus gausis, bet is kitos puses galiu suprasti, jus atskrendat karta i metus 2 savaitem ir norisi pamatyti kuo daugiau.
http://www_turgranad...amp;id_idioma=2
As apie situs namus olose sneku, ten toks idomus reiskinys, islike senoviniai namai olose ir bet kokiu metu, ziema vasara visuj laikosi ta pati temperatura. galima nakvoti galima siaip paziureti. Gal rasi angliskai info, turetu kazks but.
I Ronda tai vaziuociau tikrai, jei nesat buve.
Ai dar Puerto Banus savotiskia idomi vieta, mazas Monakas, milionieriu miestelis ir uostas, visokios seichu jachtos. lotuliukas.gif
Matai, bunant jau Gibraltare tai ir iki Tarifos ne taip toli, cia toliausiai issikises Ispanijos krastas, Afrika atrodo kaip uz dideles upes, net nesitiki bigsmile.gif bet kad jum per daug bus, t.y gausis kad pravaziuosit daug ir nieko dorai neapziuresit.
Nzn ar mes cia ne OT rasom, nes tema lyg Alicante, bet kadangi viskas prasideda nuo skrydzio i Alicante tongue.gif

Nu kur jau ne į temą lotuliukas.gif
Juk pagrinde ir atsiranda forume temos tada, kai iš LT atsiranda skrydis. Ir tema tik todėl, kad nuo ten kelionę pradedi. Jei jau kas išvarys, reiks kurti temą nuo "Alicantės iki Gibraltaro per aplinkui" biggrin.gif
Oi tie namai visai įdomūs. Paskaitinėsiu, reiks prasukti.
Dėl intensyvumo tai taip. Kai jau atskrendi tai kaip su fakelu uodegoj noris kuo daugiau pamatyti biggrin.gif Bet šį syk gal persižiūrėjus dalį maršruto kitiem metams paliksiu, vis jau bus supalnuota. Matysim. Bet noris kuo daugiau informacijos susirinkti, kad išsirinkčiau tai, kas mums labiausiai patinka.
Tiesa pažiūrėjau tą miestelį Nerja. Tai ten prie tų urvų (kurių mes daug matę, bet vistiek vis einam ir einam blush2.gif ), dar yra faina promenada bigsmile.gif ir krioklys netoli. Jau dabar ir ten noriu. Reiks ieškoti būdų atsotogų metu laiką sustabdyti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loxxy: 04 kovo 2011 - 14:21