Įkraunama...
Įkraunama...

Aukštas kraujo spaudimas

Kas liečia kainą tai be abejo labai svarbus klausimas bet ne svarbiausias!

Pagrindinė problema ne kainoje, bet efekte!

Aš atsimenu man vieną kartą dykai masažą kojomis darė ( yra toks masažas) tai tokį malonumą nugaroje pajutau, kad nėra žodžių išreikšti. Tai aš tam masažuotojui sakau, kad už tokį malonumą galima būtų be gailesčio sumokėti 500litų! Ar galite įsivaizduoti už vieną masažo seansą, pavaikščiojimą valandą laiko kojomis per nugarą 500Lt? Tai kas čia per masažas tai yra malonumas, kad 500 litų malonumo metu ne gaila?
O kitąkart malonumas būna, kad ir 20Lt gaila, na gal malonumas toks, kad tik kokius 5 litus be gailesčio galėčiau atiduoti.

Todėl svarbiausias faktorius šiame arbatos gėrimo metode yra malonumas ir efektas! Tai ir yra esminė problema, o tik paskui kaina!

Vienas pažįstamas į mane kreipėsi dėl savo žmonos, kuri jau 10 metų kenčia nuo hipertenzijos, aš jai parodžiau šį metodą, bet iškarto pajutau, kad ji jo nepraktikuos, pabandys ir numes. Taip ir buvo, ji žiūrėjo į mane skeptiškai, iš mandagumo pabandė pakartoti ką aš jai parodžiau ir... Po kažkiek laiko susitikau tą pažįstamą ir paklausiau kaip žmonai su kraujospūdžiu, nors iš anksto atsakymą jaučiau, kad niekas nepasikeitė, viskas tas pats kaip buvo. Ji šiame metode nieko neįžvelgė, jai pasirodė kažkokia nesąmonė, malonumo praktikuodama nepajuto ir jokio efekto negavo, pakilojo tą pialą su arbata ir viskas tuo baigėsi. Jeigu bučiau paėmęs pinigus tai būtų dar mane ir keikusi, kad už nieką sumokėjo.

Bet tai tik jos asmeninė patirtis tame arbatos gėrimo metode ir aš čia nei prie ko!

Yra visiškai priešingos patirtys šiame metode, kurios atsiskleidžia dėka stimulo, tikėjimo ir treniruočių!!!

Nauja todėl ir yra nauja, kad vienas praeina pro šalį nieko nepastebėdamas, o kitas tame pačiame neįtikėtiną atradimą atranda!

Arba vienas ir tas pats įvykis, situacija, o psicho – emocinės reakcijos į vieną ir tą patį gali būti visiškai priešingos. Arba du žmonės grižę iš tos pačios kelionės gali visiškai skirtingai papasakoti ką matė, vienas gali pasakyti, kad nieko gero, o kitas priešingai pilnas naujų atradimų, emocijų.

Todėl svarbu suvokti, kad pialą pakiloti su arbata gali kiekvienas, bet aš minėjau, kad jokios mechanikos! O gatavų malonių pojūčių apie kuriuos aš kalbu, šiame arbatos gėrimo metode nėra!

Tai suvokti yra labai svarbu, gatavų malonių pojūčių nėra!

Todėl tai yra asmeninė paieška, naujo paieška pačiame savyje!

Tie nauji, malonūs pojūčiai yra jūsų potencijoje.

Todėl atsivėrimas savo pačių potencijai ir tikėjimas pačiu savimi jau yra labai daug.

Trenerio vaidmuo parodyti kryptį, kur ieškoti tų stebuklingų mygtukų. Tame ir yra skirtumas, kad viena ir ta pati piala su ta pačia arbata skirtingose rankose duos skirtingą efektą.

Vienas tame procese pajaus malonumą ir gaus efektą, o kitas veltui sugaiš laiką ir išmes pinigus į balą.

Todėl skeptikams, netikintiems savo pačių potencija geriau gerti toliau vaistus, lankytis pas gydytoją, matuotis spaudimą ir ieškoti stebuklingų išorinių priemonių, žolelių, arbatų, vaistų ir t.t.

Aš kalbu apie vidines jūsų pačių priemones, kurios yra kiekviename iš jūsų potencijoje!

Tai kas yra nauja, tie nauji malonūs pojūčiai jus, niekas iš anksto žinoti negalite, jeigu žinote tai ne nauja, o sena ir įprasta.

Kalba eina apie naujas, papildomas žmogaus galimybes.

Pabrėžiu, papildomas žmogaus galimybes!

Tame ir vienuolynai, kad juose praktikavo papildomas žmogaus galimybes!

Todėl šis arbatos gėrimo metodas tai savo naujų galimybių, naujų pojūčių paieška!

Nuajas požiūris į save ir gyvenimą.
Atsakyti
ar kas nors bandet chlorofila (jo papildus) del hipertenzijos? girdejau, kad gerai labai g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif 4u.gif
isirasau ir as i jusu buri. Visada turejau per zema spaudima, o dabar jau geras menuo keistai jauciuosi - pasimatavau pas drauge - 145-95... unsure.gif Liudniausia, kad pas mane budavo migrenos priepuoliai - dabar reikia stebeti, kad nemaisyciau - atrodo keli kartai buvo skausmas ne migrenos, o spaudimo........
Rytoj pirksiu aparaciuka - reikia tureti ir save stebeti, tada pas seimos daktare keliausiu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 24 kovo 2014 - 20:07
Pastebėkite kaip mes visi esame pripratinti, tiksliau išdresiruoti sistemos!

Sistemos praminti ir paruošti takeliai.

Spaudimas pakilo, reiškia sergu, o spaudimo matavimo prietaiso pirkimas ir ėjimas pas gydytoją, vaistinę jau yra metodas!
Šis metodas kaip išmindžiotas, nuzulintas takelis.

Deja viskas turi ribą ir sistema su savo metodais taip pat!

Ir jeigu sistema priėjo ribą tai neįmanoma tos pačios sistemos metodais išeiti iš krizės!

Beje, daugelis tai instinktyviai jaučia bet dresūrą, senas įprotis daro savo ir žmogus iš inercijos mina tuo pačiu takeliu.

Pavyzdžiui, hipertenzijos atveju žmogus skuba įsigyti kraujo spaudimo matavimo aparatą ir ruošiasi treniruotis. Įsivaizduokite kokia treniruočių metodika, matuoji ir lauki bus virš nustatytos sistemos normos ar ne? Jeigu viršija nustatytą sistemos normą tuomet greitai tabletė ir laukiama pagerėjimo.

Toks metodas jau yra kaip pernykščiai rudeniniai lapai pasmerkti supūti.

Bet vis dar iš inercijos šiuo nuzulintu takeliu einama.

Mechaniškumas naikina organizmą, veda į ligas, o sistemos visi metodai yra mechaniškumo pratęsimas.

Poliklinikoje niekas nemokina jausti savo organizmą arba koreguoti organizmo būklę savo pačių vidinėmis priemonėmis – pojūčiais.

Nuo vaikystės sistema neauklėjo jausti savo organizmą, lavinti pojūčius ir pojūčių dėka koreguotis savo savijautą.

Visi įpratinti, išauklėti tik prie mechaninių korekcijos metodų tai sportas, varžybos – mechanika.

Priėjus ribą mechaniniai metodai nebepadės bet priešingai dar gyliau į ribinę būseną...
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2014 02 14, 11:57)

Aš dar tokią žolelių arbata   užsisakiau ir nuo spaudimo padeda ir kepenim, ir inkstam gerai. Atsiliepimai geri, reikės pabandyti, negi iškart prie vaistų dabar pulti cool.gif

Kaip jums sita arbata, ar padeda? Galvoju nusipirkt, bandziau gerti krapu arbata, bet man ji neveikia.
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2014 03 25, 15:18)
Kaip jums sita arbata, ar padeda? Galvoju nusipirkt, bandziau gerti krapu arbata, bet man ji neveikia.


Dar spaudio aparato neturiu biggrin.gif , tai tiksliai nežinau. Bet kai jaučiu tokį stiprų, dažną pulsą, išgeriu arbatą, tada lengviau pasidaro.
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2014 03 25, 17:18)
Dar spaudio aparato neturiu  biggrin.gif , tai tiksliai nežinau. Bet kai jaučiu tokį stiprų, dažną pulsą, išgeriu arbatą, tada lengviau pasidaro.

Aisku, aciu 4u.gif Bandysiu ir as pagerti jos. O su aparatu tai man taip gavosi; nusipirkom siaip sau, nes buvo pigus, va tada pasimatavusi pamaciau kad mano aukstas spaudimas, nors iki tol buvo i zemesne puse, susinervinau, emiau matuotis kasdien, ir jis visada buvo pakiles, pradejo rodytis kad spaudimas pradeda kilt kai imu aparata matuotis biggrin.gif nustojau matuotis ir isvis atidaviau anytai, nors aisku jauciu kad i didesne puse jis pas mane visada, bet tikrai nesinori gert jokiu cheminiu tableciu, tai va vis zaidziu su arbatelem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2014 03 25, 16:18)
Bet kai jaučiu tokį stiprų, dažną pulsą, išgeriu arbatą, tada lengviau pasidaro.

su arbata taip pat reikia atsargiai elgtis
nes jos taip pat kelia spaudimą
pabandykit cinamono šaukštelį suvalgyti
Atsakyti
Kaip manot - jei tabletes nepadeda nuo aukšto kraujo spaudimo, tai su liaudiškoms priemonėm ar beverta zaisti?
Atsakyti
QUOTE(+Lukute+ @ 2014 09 04, 16:44)
Kaip manot - jei tabletes nepadeda nuo aukšto kraujo spaudimo, tai su liaudiškoms priemonėm ar beverta zaisti?

Zinoma, kad verta. Zoles kartais daug geriau veikia nei chemija. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2014 09 04, 18:40)
Zinoma, kad verta. Zoles kartais daug geriau veikia nei chemija. 4u.gif



O is kur tai zinot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vile999 @ 2014 10 08, 21:19)
O is kur tai zinot? smile.gif

Bandziau, daug ka, jau net pavadinimu nebepamenu. Ypac nestumu metu, kai norejosi kuo maziau vaistu. 4u.gif
Atsakyti