Įkraunama...
Įkraunama...

Aukštas kraujo spaudimas

Neradau tokios temos, negi niekam neaktualu aukštas spaudimas? smile.gif Kiek save pamenu pas gydytojus, žemesnio kaip 145 (čia tas viršutinis) nerasdavo, o dažniausia ir visus 160-150. Šeimos gydytoja tai tik paskirdavo Captopril ir tiek. Prisiskaičiau pati, kad tokis spaudimas į gera neveda, bet kaip jį mažinti neįsivazduoju... Nėra jokio visršsvorio, gal ir kitos mamytės atsilieptų, gal kokių nors žolinių vaistukų ar panašiai kas parekomenduotų?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2013 01 07, 11:17)
Neradau tokios temos, negi niekam neaktualu aukštas spaudimas?   smile.gif Kiek save pamenu pas gydytojus, žemesnio kaip 145 (čia tas viršutinis) nerasdavo, o dažniausia ir visus 160-150. Šeimos gydytoja tai tik paskirdavo Captopril ir tiek. Prisiskaičiau pati, kad tokis spaudimas į gera neveda, bet kaip jį mažinti neįsivazduoju... Nėra jokio visršsvorio, gal ir kitos mamytės atsilieptų, gal kokių nors žolinių vaistukų ar panašiai kas parekomenduotų?

Spaudimą reik mažint vaistais,o ne žolėm,nes patikėkit manim,nieko gero iš to nebus.Sergu hipertenzija,gydausi 3 metus Perindopriliu.Geriu rytais 10mg.užtenka.Nors ir hipertezija mano idealiai iškoreguota,bet vis tiek kažkodėl vystosi KSH (kairiojo skilvelio hipertrofija),todėl eisiu pasikonsultuot su rimtesniais,nei poliklinikos kardiologais dėl šito reikalo,nes kiek neramina,nes jei gerai parinkti vaistai KSH neturėtų būti. unsure.gif g.gif
Apie nemedikamentinį gydymą galit paskaityt : http://arterinehiper...inis-gydymas/29
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magnifique: 07 sausio 2013 - 17:13
Žolės tikrai nepadeda, o dėl tų vaistų reiks pasiklausti šeimos gydytojo, skaičiau, kad jis kartu ir diuaretikas, o man jau ir taip ne įstaiga jeigu nėra tualeto tongue.gif , lakstau kas keliolika minučių, kad dar labiau nepaūmėtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2013 01 07, 20:19)
Žolės  tikrai nepadeda, o dėl tų vaistų reiks pasiklausti šeimos gydytojo, skaičiau, kad jis kartu ir diuaretikas, o man jau ir taip ne įstaiga jeigu nėra tualeto  tongue.gif , lakstau kas keliolika minučių, kad dar labiau nepaūmėtų smile.gif

Diurezinio poveikio per 3 metus nepajutau.Visad mano inkstai itin gerai dirbo ir į wc kaip laksčiau,taip lakstau kelioliką kartų per dieną,nes geriu nemažai.
Atsakyti
Man irgi butu aktuali si tema. Kaip gydotes tos, kurias kamuoja aukstas kraujo spaudimas? As kasdien geriu gydytojos israsytus vaistus, taciau jie nepadeda:(. Pradejau lankyti akupunkturos seansus, esu girdejusi, kad padeda.
Atsakyti
Šiaip tai man nukrinta kai kažkurią dieną pabadauju, bet tai manau ne išeitis, šeimos gydytoja dar minėjo, kad galbūt tai tiesiog paveldėjimas...
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2013 04 01, 20:35)
Šiaip tai man nukrinta kai kažkurią dieną pabadauju, bet tai manau ne išeitis, šeimos gydytoja dar minėjo, kad galbūt tai tiesiog paveldėjimas...


Man irgi sake, kad paveldejimas, bet ka daryti??? ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Norejau pasiteirauti o kokia jusu savijauta turint auksta spaudima. As jau metus laiko "sukuosi", vienas gydytojas nustate kad vestibuliarinio aparato sutrikimai, kita gydytoja po puses metu sugalvojo, kad nuo auksto spaudimo. Bet pas mane didesne problema apatnis skaiciukas. Jei vaistai virsutini sureguliuoja, tai apatinis zemiau 95 nekrenta. Ir buna tada tarkim 120 ant 95. O jeipakyla tarkim kaip dbr 135 ant 102. Vartoju perindopril 4 mg. Idomu kaip kitoms? Kokia savijauta? Pas mane tai pastovus galvos maudimas, spaudimas.. skausmai, einantys per akis ir pan. Kadangi gyvenam ne LT, tai nieko kito gydytojai netiria, nei skydliaukes, nei inkstu, kepenu, ar nzn ko dar.. net sirdies nepasiklauso.. o mano elektroninis matuoklis visad rodo sirdies musima apie 80-90. Eisiu kita sav pas gydytoja, tai nzn ka sakyti, jei nieko neprasysius, tai nieko man netirs, tik vaistu dar israsys.... schmoll.gif
Atsakyti
Mano ''normalus'' spaudimas,kurio as nejauciu 150/90, kai pakyla 180/110 skauda galva. Kol maitinu leliuka geriu Dopegit,bet galvoju nutraukt maitinima,kad gaut stipresniu vaistu. Pries mm kokia sav,spaudimas pakyla iki 235/160,tai ir vemiu ir galva svaigsta,sirdis atrodo is krutines issoks.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(astabil @ 2013 04 05, 16:38)
Mano ''normalus'' spaudimas,kurio as nejauciu 150/90, kai pakyla 180/110 skauda galva. Kol maitinu leliuka geriu Dopegit,bet galvoju nutraukt maitinima,kad gaut stipresniu vaistu. Pries mm kokia sav,spaudimas pakyla iki 235/160,tai ir vemiu ir galva svaigsta,sirdis atrodo is krutines issoks.. verysad.gif

Jusu spaudimas labai didelis -nesu gydytoja, bet patarciau savimi pasirupinti-nueiti pas gydytoja, kad paskirtu stipresnius vaistukus, nes nuo tokio spaudimo gali istikti insultas g.gif
Man viena karta panasus didelis spaudimas buvo, tai taip jauciausi, kad teko greitaja kviesti schmoll.gif .
As tai stengiuosi riebiai nevalgyti, nerukau, alkoholio beveik negeriu, tik koki karta per men. vyno taure, tai toks didelis nebekyla, taciau 150/90-160-95 neretai buna:(
Dabar vaikstau i akupunktura -ziuresim, gal nors kiek sumazes.
Atsakyti
Laba visom. Mano vyrui vis užkyla , kartais apatinis siekia 115-120. Kaptoprilis kaip ir noliprelis momentiškai padeda ir tai nevisada. Jau kokius 3 mėnesius duodu kiekviena dieną gerti cinamono arbatą. O jei užkyla spaudimas tai po 2 v.š. cinamono ir su cukrum. Numuša maždaug per 10-20 padalų. Nesakau, kad tikrai visiem padeda, bet mes radom nors šiokį tokį sprandimą. 4u.gif
Atsakyti
O tai čia tuos 2 v. šaukštus į vandeni maišot, ar verdančiu užpilat ir dar kaitinat? oaš va netyčia perskaičiau artėjančios cukraligės požymius, kad vienas iš jų yra aukštas karujo spaudimas, noras šlapintis, silpnumas, galvoju reikia cukrų išsitirti ?
Atsakyti