Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema
14 tema
15 tema
16 tema
17 tema
18 tema
19 tema
20 tema
21 tema
22 tema
23 tema
24 tema
25 tema
26 tema
27 tema

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, nes pagrinde tai yra medutis, o jam turim atskirą temą. Bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.
Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantoma.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.


Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.

Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus

TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ


Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais! mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 07 sausio 2010 - 20:24
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 01 07, 19:36)
Einu dar pasipuošiu, kad geriau atrodyčiau  nail.gif



bigsmile.gif .... flirt.gif .....


Vaidullka didelis ačių ....ką męs darytume be tavį user posted image
Atsakyti
Na ne man puokstes,rozes ir t,t
Medutis,vienas su zele gabaliukais,kitas su vysniom,pastilazas,nusikaliau,negaliu schmoll.gif
user posted image
user posted image
Varysiu i vonia ir liulia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jonė*: 07 sausio 2010 - 20:21
fuuu, kad jūs žinotumėt kokiu greičiu atidariau lotuliukas.gif
Pasižiūrėjau kad dar tik įlipta į 5o psl, nuėjau vaikų praust, o čia jau be namų doh.gif lotuliukas.gif

Cipciuk, o tas popierius padėklų nesudrėksta? Nepatyžta? Pjauni tortą ir popierių kartu biggrin.gif O jei jūs atgaunat juos, tai turbūt jie net ir be dėmių liek g.gif
Atsakyti
Šitų neimu schmoll.gif ....aš apie tuos atsiūstus iš anglijos kalbu ....o gal jie ant savo persideda namie , tai jau ne mano reikalas , man priklauso žmogui atiduoti švarų ir estetišką ...o popierinės tfui ....permirksta , vaizdas apgailėtinas .

Jonė ...labai gražu , dailu , neperkrauta ..... wub.gif wub.gif ....eik pailsėk , toks tortas dauk jėgų atima .
Atsakyti
Jone*, ale vis tiek labai dailu, tik rožes gal arčiau viena kitos reikėjo, bet va apdengta tai gražiai lygiai 4u.gif thumbup.gif

gerai gaunasi su tuo popierium, jei būna skaidrus aš folijos po apačia pavynioju dar ax.gif tai irgi gražiai atrodo, tik foliją priklijuot reikia, kad nebūtų oro tarpų paskui pakilių ax.gif nu man 50mečiui tetulės skirto torto padėklo nesupjaustė popieriaus schmoll.gif tvarkingai valgėm ax.gif
Atsakyti
Cipciuk didelis jums aciu aciu aciu uz viska oro_buckis.gif
dvejetukas grazuolis,o barbe kokia nuotaka fantastishka,man atrodo kad mergaite atsisakys ja pjauti kaip torta,juk gaila meno kurinys.
dabar galiu paklausti jai skaiciu dengiat juosta apacioje ir virsuje ties sujungimais galima su tais crimpers spausti ar geriau dzibuoti?
Olesta brangioji koks pasakishkas torukas,grazumelis thumbup.gif
*Jone* gerai padirbeta,mase uztiesta tiesiai,man kaip ir Olesta parase geliu kompozicija bishki reiktu patvarkyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidulyteee: 07 sausio 2010 - 20:41
Tikrai daug jegu atima,nezinau kodel,bet ilgiausiai uztrunku belygindam torta sviestiniu kremu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2010 01 07, 20:48)
Tikrai daug jegu atima,nezinau kodel,bet ilgiausiai uztrunku belygindam torta sviestiniu kremu ax.gif


Tep tep .... drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos labai grazus tortai jusu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ir be galo idomu ziureti tu grozybiu darymo eiga.

pavydas apima mane jusu talentingu ranku aisku nepiktyiskai as pavydziu ale vistiek kirba mintis galvoj kodel man taip neina gal rimtai ne i ta amata ikisau nagus.

O as su beda didele dariau jau keturis kartus tuos lapelius is kirbes teslos plykytos doh.gif nu nesuprantu kas ne taip susveriu viska iki gramelio padarau kaip reik nu bet gaunasi tai kazkas ne to visada tas pats ta teslele tokia schmoll.gif ir tik kaip blynelius apie tampima pagaliuku nera net kalbos nes pagal kirbes pvz tai matosi kad jis lengvai issitampo tie krastukai o man jie plysta gabaliukais ir viskas galiu daryti tik apvaliais krasteliais. ryt vel bandysiu daryt nes man labai reik tu lapuku sestadieniui bet taip liudna kaip nesigauna verysad.gif
Atsakyti
HELP merginos. prisidirbau..... Tortui mase pasidariau, uzdengiau..... na ir , po kurio laiko, ji man labai suintensyvejo- gavosi kiausinio trynio geltonumo. tortas bus ale batu dezute doh.gif PATARKITE please please skubiai, kokia spalva butu geriau rinktis dezutes dangciui? ant to dangcio bus baltas batelis. Kokia spalvyte butu geriau, kad paskui nesipjautu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2010 01 07, 20:19)
Na ne man puokstes,rozes ir t,t
Medutis,vienas su zele gabaliukais,kitas su vysniom,pastilazas,nusikaliau,negaliu

Na jau apdengimo lygumas, tai blink.gif O gėlytės tai taip, nelabai pavyko kompozicija. Gal galimėtų pirma pasidėliot tokį maketuką ant stalo, ir matysis, kaip žiūrisi. Tikriausiai geriau labiau koncentruotai vienoje vietoje, nei per didelį plotą išdėliot. Aišku, lengva man kalbėt, kai dar pati nedariau lotuliukas.gif
Atsakyti