Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(Simona313 @ 2011 10 06, 07:11)
Simptomai neatitinka pienliges, nera nei varskiniu isskyru, nei kvapo, nei niezejimo, o ir kraujingas tepliojimas pasitaike ta vieninteli syki. Jauciuosi labai gerai, tik antibiotiku vartojimo metu jauciau niezejima, gal tai kitos rusies grybelis?


"pienligė" - liaudiškas grybelio sukeliamos makšties infekcijos pavadinimas, kilęs nuo standartinio požymio - varškinių išskyrų. Bet to požymio gali ir nebūti nestandartiniu atveju. Toje temoje apie visokius variantus prirašyta. Labiausiai paplitusio grybelio lietuviškas vardas - balkšvagrybis, yra kita retesnė rūšis (kitos spalvos smile.gif , kuri gydoma kitokiais vaistais. Jei gydytojas minėjo, kad pas Jus ne viena rūšis, tai tas retesnis irgi tikriausiai yra. Beje, negeras kvapas - bakterinės vaginozės (kaltininkės - bakterijos, ne grybelis) požymis.

O dabar Jūs jaučiatės gerai, tik tyrimas rodo neišnaikintą grybelį? Kai kurie gydytojai palieka jį tyliai tupėti, jei gyvent netrukdo. Nes jei bombarduosi vaistais, grybas gali įgyti dar didesnį atsparumą.

O dėl partnerio, tai man irgi kilo tokie įtarimai, vedžiau jį daryti tyrimus, rado ir pas jį bakterijų, išgydė, kol išgydė irgi be prezervatyvo ne ne, bet infekcijos dėl to pas mane nenusiramino. Bijau, kad šaknys glūdi moteriškėse, jei ten viskas gerai, tai kokios bakterijos, atgal paršokusios, bus pribaigtos imuninių ląstelių. O jei blogai, tai ir blogai. Tuo labiau, jei nesimylėjot visiškai, tai jau partnerio kaltinti niekaip negali. Bet patikrinti nepakenks, vyrai kartais irgi serga grybeline infekcija.
Atsakyti
Labai ačiū už nuomonę smile.gif
Atsakyti
Buvau ilgam nutilusi, nes ta bjaurybė po dviejų mėnesių"vasaros atostogų" vėl grįžo be jokių paaiškinamų priežasčių. Šiai dienai jau ramiau, bent jau ne ūminė stadija. Rašau, norėdama pasidalinti vartotų vaistų efektyvumu, gal kam pravers.

Tik identifikavusi lengvą niežulį išorėje pirmiausiai išsikeikiau nuoširdžiai (efektyvus vaistas biggrin.gif ), po to nuvažiavau, nusipirkau Malavit buteliuką, išskaičiau apie jį forume, buvau jo dar nebandžiusi. Kadangi flukanazolis manęs jau nebeveikia, tai linkusi naudoti kokias nors natūr priemones. Kiek skaičiau, Malavit turėtų būti toks. Pasidariau vonelę pagal instrukciją. Po kelių valandų pradėjo perštėti kaip pasiutus. Padariau išvadą, kad vaistas man netinka, padėjau ant lentynos (dabar burną skalauju vietoj skaliklio). Perėjau prie išbandyto seniau Octenisept purškalo, naudojau 10 dienų. Jis mažina išskyras, bet vat išorinio perštėjimo ir niežėjimo tai galutinai pribaigt nepadeda, nors negali sakyt, kad visai neveikia.

Tada į rankas papuolė nuolaidų čekis tepaliukui "larifan ungo". Jį galima naudoti odai ir gleivinėms, skirtas kovai su virusais, didžiausiom raidėm prirašyta apie herpes, kuris, kaip žinia daug kam gyvenimą nuodija. Pasiskaičiau, kad veiklioji medžiaga yra kokia tai rūgštis, kuri stimuliuoja odos imunines ląsteles. Nutariau, kad gal toks poveikis naudingas būtų ir mano atveju - jau net nežinau, kokios kilmės tas išorinių lytinių organu paraudimas, perštėjimas ir niežėjimas, grybelinės ar ne. Išbandžiau, ir žinot, suveikė. Jau po nakties jaučiaus geriau, o po savaitės beveik nieko nebeliko. Tepiau pirmą dieną tris kartus, kelias dienas du kartus, po to po vieną. Taip įsivaizduoju, kad makšties problemų jis neišspręs, bet man visada viskas prasideda lengvu niežuliuku išorėje, sekantį kartą (kad jo nebus vilties neturiu, tikiuosi tik, kad retės, lengvės ir kada nors išnyks. Tokia dabar mano optimistinė programa mirksiukas.gif ) bandysiu teplioti juo. Tik brangus, cholera - su nuolaida 40 Lt už 10 g sumokėjau. Ir nuo herpeso tikrai padeda - daviau draugei išbandyti, antrą dieną jau šašas užsidėjo.
Atsakyti
Man tas brudas pradejo kas menesi kartotis,nes taip ir nesigydziau blush2.gif Tai dabar pradejau gerti jogurto kapsules.Kol kas jokiu pozymiu nebejauciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2011 10 08, 15:29)
Malavit buteliuką,
Octenisept


o šiti receptiniai?

QUOTE(Samarija @ 2011 10 10, 12:32)
Man tas brudas pradejo kas menesi kartotis,nes taip ir nesigydziau  blush2.gif Tai dabar pradejau gerti jogurto kapsules.Kol kas jokiu pozymiu nebejauciu  thumbup.gif


tos paprastos, baltam buteliuke su raudonu užrašu?
Atsakyti
QUOTE(lietaus šypsena @ 2011 10 10, 10:45)
tos paprastos, baltam buteliuke su raudonu užrašu?

Ne,melynas buteliukas su baltu uzrasu.30 kapsuliu ten yra.
Atsakyti
QUOTE(lietaus šypsena @ 2011 10 10, 11:45)
o šiti receptiniai?


Ne, nereceptiniai. Tik Octenisept purškimui į makštį reikia aplikatoriaus, vaistinėse jo nebūna, užsasisakinėjau internetu. O Malavit rusiškas vaistas, būna visokiuose sveikuoliškuose taškuose. Aš pirkau "Valerijono" vaistinėj Šiauliuose. Bet, kaip minėjau, atsargiai, bandykit pradžioj gal mažesnės koncentracijos tirpalą, kad pasitikrint, ar jums tinka. Po nesėkmingo karto aš jau bijojau eksperimentuot su silpnesniais tirpalais.
Papildyta:
QUOTE(lietaus šypsena @ 2011 10 10, 11:45)
tos paprastos, baltam buteliuke su raudonu užrašu?


Jogurto kapsulių visokių spalvų buteliukuose būna. Grybelio išnaikinimui žarnyne man gydytoja buvo paskyrusi Erceflora Duo (visai ne buteliuke, o dėžutėj biggrin.gif ), ten be bakterijų dar ir teigiamų grybų yra. Ale manęs neišgelbėjo, nors žarnyne grybelį ir išnaikino.
Atsakyti
Mane jau.. persiprasau uz....

Kas nors pasidalinkit patirtimi.

Meciau KT [paskutine tablete isgeriau mazdaug pries 20 dienu], tai dar vienas pilnas ciklas nepraejo. Meciau nes galvoju, kad butent del ju prikibo pienlige.

Iki ovuliacijos [as, tiesa sakant, tundra, nelabai zinau ar pirma menesi po KT metimo tai galima vadinti ovuliacija, bet zodziu 13-14 ciklo diena] viskas buvo gerai. Per ta ovuliacija pasirode isskyru [kaip ir normalu], jos tokios tasios ir balksvos [bet, kita vertus, jos man visada balksvos-visa gyvenima]. Isskyros tesiasi jau visa savaite. Ju, tiesa, tikrai nedaug, kvapo, niezejimo, perstejimo ir kitu dalyku nesukelia. Bet jos tokios lyg ir tasios, bet lyg ir tirstokos. Bet gal ir nereikia tiketis is karto stebuklingo pagerejimo po KT metimo - reikia palauksi kol organizmas susinormalizuos? Ar kvailai mastau? ax.gif

Siandien jau atsibodus viskam - prasiploviau su kalio permanganato tirpalu [tik isore, i vidu nelinkusi as listi]. Tai dabar kazkoks ne itin malonus jausmas viduje doh.gif Sakykit, ar gali buti nuo kalio permanganato tas toks nemalonus jausmelis? Nebezinau einant miegot pasidaryt vonele ar geriau nereikia.

Nezinau ka ir galvoti rolleyes.gif Esu ne Lietuvoje ir mano sveikatos draudimas nedengia grybeliniu susirgimu gydymu [kas per iskrypelizmas, na bet cia kita tema], mediku paslaugos brangios, tad kol kaip ir nieko nejauciu ir net nezinau ar turiu beda - pas juos eiti ne nenoriu. Nors tos isskyros mane vis tiek nervuoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Galvoju, jeigu nepraeis nusipirkti zvakuciu/antigrybeline piliule+po to profilaktikai jogurto kokiu tableciu pagert/vietiskai pavartot. Brukstelkit, kas netingit, kas jums padejo, as pagal veikliasias medziaga pameginsiu atsirinkti ka cia vaistinej nusipirkti. Nes vaistininkes nekalba mano kalba, as per mazai kalbu ju kalba, tai man geriau su pavadinimais uzrasytais ten nueiti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Steffany @ 2011 10 14, 18:44)
Mane jau.. persiprasau uz....

Kas nors pasidalinkit patirtimi.

Meciau KT [paskutine tablete isgeriau mazdaug pries 20 dienu], tai dar vienas pilnas ciklas nepraejo. Meciau nes galvoju, kad butent del ju prikibo pienlige.

Iki ovuliacijos [as, tiesa sakant, tundra, nelabai zinau ar pirma menesi po KT metimo tai galima vadinti ovuliacija, bet zodziu 13-14 ciklo diena] viskas buvo gerai. Per ta ovuliacija pasirode isskyru [kaip ir normalu], jos tokios tasios ir balksvos [bet, kita vertus, jos man visada balksvos-visa gyvenima]. Isskyros tesiasi jau visa savaite. Ju, tiesa, tikrai nedaug, kvapo, niezejimo, perstejimo ir kitu dalyku nesukelia. Bet jos tokios lyg ir tasios, bet lyg ir tirstokos. Bet gal ir nereikia tiketis is karto stebuklingo pagerejimo po KT metimo - reikia palauksi kol organizmas susinormalizuos? Ar kvailai mastau?  ax.gif

Siandien jau atsibodus viskam - prasiploviau su kalio permanganato tirpalu [tik isore, i vidu nelinkusi as listi]. Tai dabar kazkoks ne itin malonus jausmas viduje  doh.gif Sakykit, ar gali buti nuo kalio permanganato tas toks nemalonus jausmelis? Nebezinau einant miegot pasidaryt vonele ar geriau nereikia.

Nezinau ka ir galvoti  rolleyes.gif  Esu ne Lietuvoje ir mano sveikatos draudimas nedengia grybeliniu susirgimu gydymu [kas per iskrypelizmas, na bet cia kita tema], mediku paslaugos brangios, tad kol kaip ir nieko nejauciu ir net nezinau ar turiu beda - pas juos eiti ne nenoriu. Nors tos isskyros mane vis tiek nervuoja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Galvoju, jeigu nepraeis nusipirkti zvakuciu/antigrybeline piliule+po to profilaktikai jogurto kokiu tableciu pagert/vietiskai pavartot. Brukstelkit, kas netingit, kas jums padejo, as pagal veikliasias medziaga pameginsiu atsirinkti ka cia vaistinej nusipirkti. Nes vaistininkes nekalba mano kalba, as per mazai kalbu ju kalba, tai man geriau su pavadinimais uzrasytais ten nueiti  cool.gif


Gydytoja rekomendavo Macmiror complex ovules, jos veikia ir grybelį, ir bakterijas, neišnaikina gerųjų bakterijų. Man veikė gerai kelis kartus, po to sualergizavo. Dabar naudoju purškalą Octenisept.

Vonelės prieš miegą aš nesidaryčiau, nors ta amžina baimė, kuo pakenksi, kuo padėsi mane vis užpjauna kiekvieną kartą.
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2011 10 14, 19:54)
Gydytoja rekomendavo Macmiror complex ovules, jos veikia ir grybelį, ir bakterijas, neišnaikina gerųjų bakterijų. Man veikė gerai kelis kartus, po to sualergizavo. Dabar naudoju purškalą Octenisept.

Vonelės prieš miegą aš nesidaryčiau, nors ta amžina baimė, kuo pakenksi, kuo padėsi mane vis užpjauna kiekvieną kartą.


Macmiror.. Aciu labai 4u.gif 4u.gif

As kartais pagalvoju, ar nebus pas mane 'psichologine pienlige'. Nes kartais tikrai atrodo, kad issigalvoju doh.gif Kita vertus isskyros tai jau faktas. Ai, nezinau. Reik kazka daryt.

O tave vis dar kankina? unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Steffany @ 2011 10 14, 19:00)
Macmiror.. Aciu labai  4u.gif  4u.gif

As kartais pagalvoju, ar nebus pas mane 'psichologine pienlige'. Nes kartais tikrai atrodo, kad issigalvoju  doh.gif  Kita vertus isskyros tai jau faktas. Ai, nezinau. Reik kazka daryt.

O tave vis dar kankina?  unsure.gif  unsure.gif


Ai, net rašyt nesinori. Kokia nauda iš verkšlenimo. Kai praeis šitas paūmėjimo-palengvėjimo ne iki galo-paūmėjimo-pradėjimo lengvėti ruožas, kuris jau pusantro mėnesio tęsiasi, parašysiu, jei kokį kitoms naudingą dėsningumą atseksiu.

O po KT tai tikriausiai reikia palaukti daugiau, negu mėnesį, kol viskas į savo vėžes sugrįš. Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2011 10 15, 11:25)
Ai, net rašyt nesinori. Kokia nauda iš verkšlenimo. Kai praeis šitas paūmėjimo-palengvėjimo ne iki galo-paūmėjimo-pradėjimo lengvėti ruožas, kuris jau  pusantro mėnesio tęsiasi, parašysiu, jei kokį kitoms naudingą dėsningumą atseksiu.

O po KT tai tikriausiai reikia palaukti daugiau, negu mėnesį, kol viskas į savo vėžes sugrįš. Sėkmės.


Kuo nuoširdžiausiai tikiuosi - kad atrasit savo išgyjimo būdą! 4u.gif

Aš šiandien pusdienį užsiiminėjau `paieškomis` po visą internetą prisilaksčiau.

Ta proga ir atmintis atsigaivino, kai pirmą kartą buvo užpuolusi šita zaraza ir kaip mane išgydė:
Buvo paimtas man pasėlis, užaugintas, pasirodo pienligę man sukėlė žarnyno lazdelės [ar kaip ten tas biesas besivadina]. Išrašė vieną Mycomax 150 mg išgerti, Lomexin 600mg vieną ir po to Macmiror Complex 8 vnt. suvartoti kasdien po vieną.
Tiesa po gydymo man viskas sukilo, suūmėjo, tai prakeikiau savo ginekologą blush2.gif bet praėjo kelios dienos ir viskas nurimo. Pamiršusi buvau kas yra pienligė daugiau nei tris metus. Tai teko atsiprašyti gydytojo galvoje. Kuo toliau tuo labiau galvoju, koks iš tikro geras ir rūpestingas buvo, nes dėl klamidijų tikrinino, nes ir ta zaraza gali pienligę sukelti.
Gal kam padės unsure.gif

Naujų vaistų, šitoje temoje dar nepaminėtų, taip ir neatradau. O jeigu atradau, tai tuomet veikliosios medžiagos vis tiek tos pačios. Tai čia jau nieko naujo deja ir nebeišrasiu. Ai, beje, vienos merginos pasisakyme radau, jog jai praėjo pienligė pavartojus KadeFungin3 tepalą ir žvakutes ir nebesikartojo. Kiek užmačiau tai sudėtis - clotrimazolis ir parduoda lyg tik Vokietijoje, bet jeigu jau išbandyta viskas.. maža kas.. Gal tikrai daro stebuklus?

Ai ne, meluoju, čia kur gyvenu radau vaistų, kurie, kaip jie rašo yra nuo pienligės`, sudėtyje pagrindas: terbinafinas arba itraconazolis. Neįsivaizduoju ar kažko panašaus yra LT, bet pamėginti paieškoti gal galima.

Pati kuo toliau skaitau tuo labiau suvokiu, kad ieškau sėdimojoj sliekų atsiprašant. Nes man neperšti, neniežti, išskyrų nedaug ir jos, pagal aprašymus, bent jau angliškuose puslapiuose nurodomos kaip normalios, tai nusprendžiau tų sliekų nebeieškot, kalio permanganato nebenaudot, išvis nieko nedaryt, sulaukt savo dienų ir žiūrėt kas toliau. Jeigu tas toks sausumo jausmas jausis, mėginsiu ieškoti profilaktinių pieno bakterijų žvakučių ir pavartoti. Blogiau nebus. Ir visgi išskyrų šį ciklą tikrai mažiau, tai turbūt ramia sąžine dėl savo bėdų galiu kaltinti KT doh.gif Kad jas kur...

Jeigu dar ką atrasiu - parašysiu thumbup.gif
Atsakyti