Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Humans

kas jau matėte pabaigą sezono, ar patiko? asmeniškai dar nemačiau, lauksiu savaitgalio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuliuuxsas @ 2015 08 03, 22:16)
kas jau matėte pabaigą sezono, ar patiko? asmeniškai dar nemačiau, lauksiu savaitgalio smile.gif

Mačiau smile.gif Jei nespoilinant, tai patiko, priverčia laukti antro sezono smile.gif
Apskritai, patinka tai, kad serialas gerai, apgalvotai padarytas, neištemptas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agata0710 @ 2015 08 04, 10:37)
Mačiau smile.gif Jei nespoilinant, tai patiko, priverčia laukti antro sezono smile.gif
Apskritai, patinka tai, kad serialas gerai, apgalvotai padarytas, neištemptas.  thumbup.gif


Nesulaukiau savaitgalio ir pasižiūrėjau. Serija nebloga, bet ganėtinai chaotiška, įdomu apie ką bus 2 sezonas, nes atrodo lyg nebėra kur daugiau eiti.
Atsakyti
QUOTE(gretuliuuxsas @ 2015 08 04, 20:11)
įdomu apie ką bus 2 sezonas, nes atrodo lyg nebėra kur daugiau eiti.

O man kaip tik atrodo, kad labai daug liko išplėtoti.
Niska eina savo keliu - 100 proc antam sezone pridarys problemų kur jų nereikia.

O Karen? Ji taip pat ne uogelė;D
Atsakyti
QUOTE(Agata0710 @ 2015 08 04, 21:37)
O man kaip tik atrodo, kad labai daug liko išplėtoti.
Niska eina savo keliu - 100 proc antam sezone pridarys problemų kur jų nereikia.

O Karen? Ji taip pat ne uogelė;D


Įdomu ar tą šeimą pamatysime dar. Kaip jau viskas su ja ir užbaigta...
Atsakyti
Dar tik vieną seriją mačiau nes nebuvo laiko žiūrėt. Užkabino. Jei galėčiau tai visas iškarto pažiūrėčiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo khaleesi: 04 rugpjūčio 2015 - 21:36
QUOTE(gretuliuuxsas @ 2015 08 04, 20:58)
Įdomu ar tą šeimą pamatysime dar. Kaip jau viskas su ja ir užbaigta...


Na, kad nelabai, nes a) Laurai buvo paliktas tas diskas su programa (ar bent jau jie taip galvoja) cool.gif Mattie serijos pabaigoj pradeda ieškoti savo hard'o, (kurį turi Niska), tad tai irgi sukelia klausimų...
Atsakyti
Perziurejau seriala, tai mintis pasirode labai gera, bet pats serialas pernelyg neitrauke, vietomis buvo nuobodus. Tikejaus, kad uzkabins labiau. Ir dar tie rasiniai dalykai, butina itraukt azijiete, juodaodi net tarp synthu...taciau 2 sezona turbut ziuresiu.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2015 08 23, 15:21)
Ir dar tie rasiniai dalykai, butina itraukt azijiete, juodaodi net tarp synthu...


Atleiskit, bet nuoširdžiai nesuprantu, kodėl tai problema, o ypač kai aktoriai puikiai atlieka savo darbą.
Atsakyti
QUOTE(R/K @ 2015 08 24, 13:26)
Atleiskit, bet nuoširdžiai nesuprantu, kodėl tai problema, o ypač kai aktoriai puikiai atlieka savo darbą.

Man tai labai dirbtina, vos ne kiekvienam seriale parodoma rasine lygybe, bet pagrindinis vis tiek baltasis. Aktoriai gerai vaidina, neneigiu. Tai nera esminis minusas, man bendrai kazko pritruko, kad idomu butu.
Atsakyti